Niedziela, 18 marzec 2018, Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała
Czarny Dunajec i okolice
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
śnieg
-11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 85%
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
śnieg
-11°
Wiatr: 6.9 km/h Wilgotność: 85%
śnieg
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 79%
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.09.2017, 08:55 | czytano: 1843

Szkoła w rozbudowie (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Na zakopiańskiej Harendzie trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 9. Inwestycja prowadzona przez Urząd Miasta Zakopane jest już w zaawansowanym stanie. Za rok, 1 września, uczniowie rozpoczną zajęcia w nowej części budynku.

Szkoła powiększy się o kilkanaście nowych sal. Z nowych pomieszczeń korzystać będą także przedszkolaki, dla których otwarte zostanie nowe, niezależne od reszty szkoły przedszkole. Dzisiaj punkt przedszkolny wykorzystuje dwa pomieszczenia na parterze szkoły.

- Szkoła na Harendzie będzie jedyną podstawówką w mieście, która posiadać będzie windę oraz łazienki dla osób niepełnosprawnych. Nowa część budynku wyposażona będzie również w bogate zaplecze sanitarne zarówno w części szkolnej, jak i przedszkolnej - mówi dyrektor placówki, Piotr Kyc.

rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij