Niedziela, 18 marzec 2018, Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała
Rabka Zdrój i okolice
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
śnieg
-11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 85%
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
śnieg
-11°
Wiatr: 6.9 km/h Wilgotność: 85%
śnieg
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 79%
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.09.2017, 09:13 | czytano: 3076

Wietrzna noc na Podhalu

Od wczorajszego popołudnia przez całą noc na Podhalu odczuwalny był silny wiatr w porywach osiągający 100 km/h.

W powiecie tatrzańskim podmuchy były bardzo silne. Momentami stare, drewniany domy trzeszczały przepychane przez porywisty wiatr. Nie było jednak żadnych zgłoszeń do straży pożarnej. - Te drzewa, które miało zwalić, wiatr zwalił przy poprzednich halnych - komentują zakopiańscy strażacy.

Za to od wczorajszego popołudnia nowotarscy strażacy wyjeżdżali do powalonych drzew pięciokrotnie. W Czerwiennem, na Grelu i ul. Krakowskiej w Nowym Targu usuwali drzewa powalone na drogi, w Sieniawie drzewo, które runęło na tory kolejowe, a w Rokicinach Podhalańskich na linię energetyczną.

Według prognoz, wiać będzie cały dzień. Po południu i pod wieczór podmuchy mają się nasilić, ale w nocy osłabną.

r/
najnowsze informacje
komentarze
obiektwyny08:21, 15 września 2017
Kowaniec nie miał prądu od 20 do 1 w nocy.
Blockers16:50, 14 września 2017
Wreszcie czuć, że wentylacja w blokach na Podhalańskiej działa. Kominiarz to tylko kalendarze sprzedaje, a nie sprawdza drożności przewodów wentylacyjnych.
major09:54, 14 września 2017
a jak przepcha do innej parafii?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij