Niedziela, 18 marzec 2018, Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała
Rabka Zdrój i okolice
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
śnieg
-11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 85%
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
śnieg
-11°
Wiatr: 6.9 km/h Wilgotność: 85%
śnieg
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 79%
śnieg
-11°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 91%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
10.10.2017, 11:31 | czytano: 1245

Roboty na drodze do Kuźnic

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Rozpoczęła się modernizacja drugiego odcinka drogi do Kuźnic.

W czerwcu ukończono generalny remont pierwszej części drogi, w czasie którego wymieniono sieć wodociągowo-kanalizacyjną, jezdnię, chodniki oraz oświetlenie uliczne. Stworzona została również nowa ścieżka rowerowa.

Druga część remontu, która potrwa do czerwca 2018 roku, obejmować będzie modernizację skrzyżowania z ulicą Mieczysława Karłowicza, wymianę chodnika, oświetlenia oraz budowę scieżki rowerowej.

Jak wyjaśnia wiceburmistrz Wiktor Łukaszczyk, drugi odcinek jezdni nie będzie na razie remontowany. Jego modernizacja przeprowadzona będzie podczas remontu placu w Kuźnicach, którego projekt czeka w chwili obecnej na przyznanie dofinansowania.

pk/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij