Niedziela, 15 lipiec 2018, Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
Zakopane i okolice
pochmurno
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 84%
przewaga chmur
17°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 70%
pochmurno
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 84%
deszcz
17°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 81%
deszcz
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
pochmurno
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 50%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.10.2017, 10:50 | czytano: 6270

Seria włamań do mieszkań na osiedlu Witosa

NOWY TARG. W ciągu ostatnich dni na osiedlu Witosa doszło do kilku włamań do mieszkań. Niewykluczone, że są one dziełem zorganizowanej szajki złodziei. Policja tropi włamywaczy i apeluje do mieszkańców o ostrożność.

Rzecznik nowotarskiej policji kom. Roman Wolski potwierdza, że doszło do kilku włamań i kradzieży. Miały one miejsce, gdy w mieszkaniach nie było nikogo. Łupem padał sprzęt elektroniczny, pieniądze, wartościowe przedmioty. - Złodzieje zabierali to, co było cennego pod ręką - mówi kom. Wolski.

Policja nie podaje szczegółów zasłaniając się dobrem śledztwa. Mieszańcy osiedla Witosa informują nas, że naliczyli się dziewięciu włamań. Do niektórych miało dochodzić także w nocy, gdy mieszkańcy spali.- Apelujemy do mieszkańców o czujność i ostrożność. Prowadzimy intensywne czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców - dodaje rzecznik nowotarskiej policji.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Nie chciałabym tam mieszkać12:33, 13 października 2017
Nomen omen. Złodzieje na złodziejówce? Kto jeszcze pamięta, jak skrzywdzono Nowotarżan, zabrano im ziemię, by pobudować te bacówki i zrobić osiedle Witosa dla ówczesnych komunistycznych prominentów?
AlarmSystem10:41, 13 października 2017
Gdy włamania są na śpiocha, sprawcy czasami w takich przypadkach używają gaz usypiający (praktyka z pociągów)
Poza alarmem do ochrony obwodowej (kontaktrony do drzwi okien) przy łóżku montuje się ów czujnik gazów usypiających np. oparów chloroformu. Zabezpieczenia alarmowe wykonuje się w ten sposób aby mieszkańcy mogli swobodnie po domu poruszać się, a system czuwa na wejściach do budynku.
Gdy zostawimy na wierzchu dokumenty z kluczykami od auta, ubezpieczyciel może nie wypłacić odszkodowania w przypadku kradzieży pojazdu, ponieważ nie mamy kluczyków i dokumentów.
Obserwator07:17, 13 października 2017
alarm,kraty w oknach, kurtyny ochronne na oknach i drzwiach,murek pod napięciem.... i po problemie...
Nieznany22:12, 12 października 2017
Odczepcie się od topolowego bo jak widać gdzie macie złodziei a ma topolwym jeden incydent i cały czas się go czepiacie popatrzcie na swoje osiedla i ulice bo sami w gnoju zyjeci i w patologia a na topolowej mówicie ak się gdzieś coś dzieje to odrazu topolowej
pol20:33, 12 października 2017
nie na osiedlu Witosa tylko na złodziejówce, już wszyscy zapomnieli !!??
alik20:30, 12 października 2017
No cóż "dobra zmiana" zadbała o obywateli. Milicjantów wykopano, policjanci odchodzą gdyż mają to w d...., chętnych do pracy brak. Ulice puste
Do przezorny17:27, 12 października 2017
Pies Panu nie pomoże w jednym z domów mają wielkiego psa którego boją się nawet znajomi mieszkańców a złodzieje i tak weszli i wynieśli wszystkie wartościowe rzeczy i sprzęty. Prawdopodobnie rozpylają coś i nikt się nie obudził ani pies ani właściciele domu.
Do W16:27, 12 października 2017
Jak Salami i Castorama? Kiedy?
Władek16:09, 12 października 2017
ad vocem.
Topolowe to nie slamsy , mieszkania kupują Ci co nie chcą mieszkać w nowych blokach przy obwodnicy do Zakopanego.
Wszystkich złodzieji , handlarzy narkotyków czy innych przybłędów Policja skutecznie wyłapała kilak lat temu gdzie mieszka kilka rodzin Romów .
Teraz jest "akcja" pozbawienia koncesji na alkohol" kiosku spożywczego .
adek15:51, 12 października 2017
Na Kowańcu kilka dni temu włamanie na dwie budowy.
mieszkaniec15:50, 12 października 2017
Zrobić patrole i wytępić te psy pogońskie . Wara z Nowego Targu
drużynowy z komina13:45, 12 października 2017
Osiedle Witosa. Kiedyś mieszkaniowe marzenie nowotarżan. Dzisiaj z przykrością stwierdzam że wolałbym osiedle Topolowe. Tam od 50 lat nie było ani jednego włamania. Ludzie się trzymają razem. Każdy każdego zna, nie tak jak na osiedlu arystokracji nowotarskiej.
Tadek13:43, 12 października 2017
Widziałem w okolicy Sytuacji paliw Worwy , 2 młodych facetów w spodniach dresowych z młodą kobietą ( robili wrażenie oglądając lokale na Witosa i przyległych ulic jak pracownicy Spółdzielni itp.
Przezorny13:17, 12 października 2017
Nie ma tam żadnych kamer? Dzięki Bogu mam psa to po cichu nie uda się do mnie wejść choćby się spało kamiennym snem. Szczekanie psa zawsze człowieka obudzi.
w13:02, 12 października 2017
Salami, Castorama a teraz Witosa. ktoś się ładnie bawi :D
Bronisław12:26, 12 października 2017
Gdyby była broń to by tak na pewniaka nie wchodzili.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij