Niedziela, 22 październik 2017, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Rabka Zdrój i okolice
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
deszcz
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 99%
deszcz
10°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 78%
deszcz
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 95%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
deszcz
Wiatr: 8 km/h Wilgotność: 94%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
12.10.2017, 14:41 | czytano: 4960

Włamanie do hurtowni

Zakopiańscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednej z hurtowni spożywczych działających na terenie Zakopanego.

Z hurtowni zginęła gotówka w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Policjanci z pomocą pracownika firmy ochroniarskiej szybko wytypowali i zatrzymali podejrzanego o włamanie i kradzież. 23-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego przyznał się do kradzieży. Za popełnione przestępstwo stanie przed sądem.

r/
najnowsze informacje
komentarze
KNT18:25, 12 października 2017
No prosze....warszawka zawsze mowi, ze gorale to.centusie i.zlodzieje.....
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij