Czwartek, 28 maj 2020, Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Clouds
13°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Rain
14°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 82
Rain
12°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 72
Clouds
14°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.12.2017, 10:48 | czytano: 4812

Nowy Targ: ulice oświetlone

Fot. Szymon Pyzowski

Na Al. Solidarności i ul. Spokojnej oraz przy chodniku wzdłuż bloków na ul. Wojska Polskiego, pojawiło się oświetlenie uliczne.

r/ zdjecia Szymon Pyzowski
najnowsze informacje
komentarze
Do Świetlika16:02, 3 grudnia 2017
Panie Świetlik poczytaj sobie Pan ustawę o zamówieniach publicznych, albo zostań sponsorem i kup pan żarówki mające światło 5200K i płać pan za to rachunek, jak taniocha przeszkadza.

Kupią droższe w eksploatacji, przyjedzie CBA, a Pan za pewne pierwszy będziesz pisał jak to marnuje się publiczny grosz i jak to Pana martwi. Niedługo wybory samorządowe proszę przedstawić swój program, jak Pan wygra, to od razu będzie lepiej.
Lokator 195813:50, 3 grudnia 2017
Do Nieznanego : Śmiem domniemywać że Pański komentarz jest "kompatybilny" ze znanym przysłowiem "uderz w stół ... etc". Ja niestety jestem ofiarą tych świętych krów osiedlowych albowiem w okresie rekonwalescencji po przebytych operacjach zostałem zaatakowany przez ich agresywne psy (bez smyczy i kagańca). Na zwróconą uwagę jedna z nich (ok 40-letnia "donna" nie pracująca i utrzymująca się sprytnie z "socjalu") arogancko odpyskowała. Po takim dictum dostałem ataku. Skutek tego jest taki że już dziesiąty bodajże z kolei lekarz nie może mnie "wyciągnąć" z choroby, czekam na kolejną operację a leczenie pochłonęło już "grube" tysiące. A że jest to głównie zasługą tychże przedstawicielek "płci pięknej" (jak Pan to szarmancko ujął) na to posiadam zaświadczenia lekarskie, wiarygodne i bynajmniej nie antydatowane. W tym kontekście z "paskudnym charakterem" nie trafił Pan najlepiej jak sądzę :(
upierdliwy mieszkaniec12:50, 3 grudnia 2017
Właśnie takie jasne oświetlenie jest na miarę xxi wieku i powinno być w całym mieście.Może Pan Burmistrz zobaczy różnicę i postara się w miarę możliwości wymienić pozostałe świeczki .Jest tego dużo ale systematycznie można to zrobić.Wiadomo,że jasne oświetlenie ledowe jest sporo tańsze i wiele miast wymienia stare żółte oświetlenie na to nowoczesne i jest jaśniej i taniej.Jak si mylę proszę o sprostowanie.
POZYTYWNY11:17, 3 grudnia 2017
Co, komu, przeszkadza, że jest oświetlenie ? To jakieś, JAJO !
xxl09:35, 3 grudnia 2017
Takie oświetlenie powinno być w całym Nowym Targu.Obecne to pomaga tylko w tym aby nie wejść na latarnię.Może wreszcie sukcesywnie da się wymienić pozostałe oświetlenie,które wpływa na bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.Co do wyprowadzania piesków to wielka wielka racja,wszędzie pozostawione odchody i mało kto sprząta po swoich pupilach.Jedynym rozwiązaniem jest nałożenie opłat za posiadanie psa w bloku i byłyby fundusze na sprzątanie.
Świetlik00:35, 3 grudnia 2017
Do świetlika: No w końcu chociaż myślałem że mnie ktoś zaskoczy jakąś wybujałą historią ale dziękuję wiem na ten temat więcej a co do taniochy to na pewno miała największy wpływ.
Nieznany23:07, 2 grudnia 2017
Do 1958: "Święte krowy osiedlowe" (?)płci żeńskiej. Zanieszcyszczone chodniki (?) . Proponuję rozejrzec się wnikliwiej i mniej obraźliwie do plci pięknej. Chodzisz Pan zapewne plując pod nogi i sam zanieczyszczasz chodniki. Panie tam spacerujące mają zawsze woreczki na psie odchody i nie sądzę żeby byly swietymi krowami. Te przykre slowa są zapewne kompatybilne z panskim charakterem- tez przykrym
Do świetlika23:05, 2 grudnia 2017
Panie Świetlik od tego jest wujek Google, można wygóglać wpisując temperatura światła. Jak ma Pan dobry aparat to tam również jest wskaźnik temperatury światła. Można zobaczyć wtedy empirycznie jaka jest różnica pomiędzy innymi źródłami światłą
Jak się ma potrzebę wiedzy, to dobrze jest jeszcze mieć potrzebę szukania.

zazwyczaj kupują takie żarówki, które są najtańsze, to raczej nie powinno Pana zaskoczyć
Życzę udanych poszukiwań Zygf
Świetlik21:29, 2 grudnia 2017
Tylu tu mądrych ludzi na tym portalu a ja dalej nie uzyskałem odpowiedzi. Czekam?
Pijak20:31, 2 grudnia 2017
Cuś podobnego czy to nowy wynalazek wszech czasów??? jakiegoś prąda do słupów podłączyli
Hehesz19:58, 2 grudnia 2017
Bedzie lepiej widać smog..
Lokator 195816:21, 2 grudnia 2017
To cieszy :) Mam nadzieję że w ramach ucywilizowania tego uroczego zakątka będzie się tu częściej pojawiać Policja i "dosuwać" mandaty świętym krowom osiedlowym zazwyczaj płci żeńskiej za wyprowadzanie swoich wściekłych piesków bez smyczy i zanieczyszczanie przez nich skwerków i chodników. Najwyższy czas.
NT16:20, 2 grudnia 2017
Super. Nareszcie jest jasno. Jak nie chwałę nigdy Burmistrza, tak teraz muszę. Tyle lat proszenia, a wystarczyła zmiana na stanowisku i okazało się, że da się zrobić.
Tadek14:59, 2 grudnia 2017
ale sukces Panie burmistrzu
pewnie się należy następna kadencja "nic nie robienia"
Gratuluję pomysłu i oczekiwań ......... ha ha ha
Świetlik14:34, 2 grudnia 2017
I tu widać że białe światło jest dużo lepsze. Ciekawe dla czego zawsze tak zakładali te pomarańczowe ktoś mnie oświeci?
men12:54, 2 grudnia 2017
"sansen" skończ piep***ć takie głupoty bo głowa boli jak się to czyta...
"blokers"- kolejny niezawodowolony. Nieważne gdzie, co, jak - zawsze źle. Ciężkie musi być życie wiecznie narzekającej osoby- współczuję.
Co do samego artykułu- fajnie, że w końcu wprowadzane jest oświetlenie o silnej, białej barwie, a nie "pomarańczowej" jak kiedyś, które nawet w połowie nie dorównuje obecnemu...
aS12:33, 2 grudnia 2017
Mieszkańcy ul.Klikuszówka, dziekują sympatycznej Pani Danucie Szokalskiej - radnej za pomoc w realizacji oświetlenia tej ulicy.
sdsss12:25, 2 grudnia 2017
Te ledowe oświetlenie, to super sprawa! wystarczy przypomnieć jakie dawniej ciemne było Sikorskiego. Niech jeszcze wymienią na szaflarskiej i bedzie super
blokers12:01, 2 grudnia 2017
A nie można było tego zrobić na lato razem z siłownią?
jo11:30, 2 grudnia 2017
to dobrze, bo jak będę wracał z Harnasia to w jasności:)
manfred11:07, 2 grudnia 2017
W końcu może dlatego że tu chadzam niestety już nie do Cichora
sansen10:56, 2 grudnia 2017
Brawo. Tyle lat po wojnie i mamy oświetlone ulice. Za komuny, to była normalka, ale to się nie liczy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij