Poniedziałek, 18 grudzień 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
-4°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
-2°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 55%
przewaga chmur
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
przewaga chmur
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-4°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
08.12.2017, 08:00 | czytano: 698

Urologia dziecięca na najwyższym poziomie już dostępna w ALLMEDICA! (artykuł sponsorowany)

W trosce o zapewnienie kompleksowej opieki medycznej ALLMEDICA wprowadza do swojej oferty nową dziedzinę - UROLOGIĘ DZIECIĘCĄ. Do zespołu specjalistów ALLMEDICA dołącza wybitny specjalista urologii dziecięcej z 25-letnim doświadczeniem zawodowym, dr n. med. Marek Górniak, pracujący na co dzień na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala św. Łazarza w Krakowie.

Wybitny specjalista Urologii Dziecięcej dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada również specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej. Karierę rozpoczynał w Klinice Chirurgii a potem Klinice Urologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu, pracował również w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala Żeromskiego w Krakowie. Od 2000 roku związany kolejno jako konsultant z prywatnymi placówkami - Medicina, Scanmed, Centermed. Od 2008 roku prowadzi Oddział Urologii Dziecięcej w CENTERMED-Kraków. Swoje zainteresowania zawodowe skupia na urologii dziecięcej, głównie w zakresie zabiegów operacyjnych chirurgii jednego dnia oraz związanych z krótkimi pobytami szpitalnymi.

Konsultacje i zabiegi operacyjne z zakresu Urologii Dziecięcej

W ramach Urologii Dziecięcej będą świadczone usługi zarówno diagnostyczno-konsultacyjne jak również pełen wachlarz usług zabiegowych i operacyjnych takich jak:
  • Usunięcie stulejki w znieczuleniu ogólnym
  • Podcięcie wędzidełka napletka
  • Usunięcie przepukliny w znieczuleniu ogólnym
  • Wędrujące jąderko
  • Wnętrostwo
  • Wodniak jądra
  • Wyprostowanie prącia

ALLMEDICA - WSZYSCY SPECJALIŚCI W JEDNYM MIEJSCU

ALLMEDICA to największe na terenie Podhala specjalistyczne centrum medyczne oferujące usługi w ramach przeszło 50 gabinetów specjalistycznych, skupiających ponad 150 doświadczonych i uznanych lekarzy specjalistów m.in. ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Zakopanem, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II, Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Więcej informacji na temat ALLMEDICA na: www.allmedica.pl oraz pod numerem telefonu 18 265 74 88.NOWY TARG
KOLEJOWA 31 / KOWANIEC 2A

18 265 74 88
www.allmedica.pl

ALLMEDICA.NT
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij