Sobota, 21 lipiec 2018, Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Szczawnica i okolice
pogodnie
25°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
25°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 53%
pogodnie
24°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 62%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 59%
pogodnie
22°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 64%
pogodnie
24°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 62%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
14.01.2018, 09:45 | czytano: 4267

Pomóż pogorzelcom z Poronina

Fot. Czytelnik Mateusz

25 stycznia o godz. 19.00 w karczmie Młyniska w Zakopanem odbędzie się charytatywny koncert, na którym zbierane będą środki dla rodziny z Kośnych Hamrów, która w nocy z 1 na 2 stycznia straciła dorobek swojego życia.

Rodzina i przyjaciele, organizatorzy koncertu, zapraszają wszystkich na karnawałowe "Granie na poratowanie". Muzykę zagwarantują muzykanci z Podhala, rodzina, przyjaciele poszkodowanych - prawdziwi tutejsi artyści z wielkim sercem.

- Podczas imprezy odbędzie licytacja pięknych przedmiotów, które oddały osoby z wielkim sercem, wielcy artyści Podhalańscy jak i normalni życzliwi ludzie - mówi Daniel Gąsienica, jeden z organizatorów akcji.

Akcję wsparła również kadra skoczków narciarskich z Kamilem Stochem na czele. Dzięki Grzesiowi Sobczykowi w poniedziałek na portalu Allegro charytatywni wystartuje licytacja, w której każdy będzie mógł wziąć udział.

Każdy chętny może również wesprzeć akcję dzięki pomocy Fundacji Majowe Granie, która udostępniła swoje konto bankowe.

Fundacja Majowe Granie
Kiry 12, 34-511 Kościelisko
Nr konta: 25 1020 3466 0000 9202 0096 3884
W tytule przelewu proszę napisać "Pomoc dla rodziny z Poronina"

pk/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij