Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Jabłonka i okolice
pochmurno
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 98%
14.01.2018, 09:45 | czytano: 4295

Pomóż pogorzelcom z Poronina

Fot. Czytelnik Mateusz

25 stycznia o godz. 19.00 w karczmie Młyniska w Zakopanem odbędzie się charytatywny koncert, na którym zbierane będą środki dla rodziny z Kośnych Hamrów, która w nocy z 1 na 2 stycznia straciła dorobek swojego życia.

Rodzina i przyjaciele, organizatorzy koncertu, zapraszają wszystkich na karnawałowe "Granie na poratowanie". Muzykę zagwarantują muzykanci z Podhala, rodzina, przyjaciele poszkodowanych - prawdziwi tutejsi artyści z wielkim sercem.

- Podczas imprezy odbędzie licytacja pięknych przedmiotów, które oddały osoby z wielkim sercem, wielcy artyści Podhalańscy jak i normalni życzliwi ludzie - mówi Daniel Gąsienica, jeden z organizatorów akcji.

Akcję wsparła również kadra skoczków narciarskich z Kamilem Stochem na czele. Dzięki Grzesiowi Sobczykowi w poniedziałek na portalu Allegro charytatywni wystartuje licytacja, w której każdy będzie mógł wziąć udział.

Każdy chętny może również wesprzeć akcję dzięki pomocy Fundacji Majowe Granie, która udostępniła swoje konto bankowe.

Fundacja Majowe Granie
Kiry 12, 34-511 Kościelisko
Nr konta: 25 1020 3466 0000 9202 0096 3884
W tytule przelewu proszę napisać "Pomoc dla rodziny z Poronina"

pk/
najnowsze informacje

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij