Środa, 17 styczeń 2018, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Rabka Zdrój i okolice
marznąca mgiełka
-0°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 75%
marznąca mgiełka
-0°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
marznąca mgiełka
-0°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 75%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 76%
marznąca mgiełka
-0°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 82%
marznąca mgiełka
-0°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 75%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.01.2018, 11:22 | czytano: 2935

Przyprószył śnieg

PODHALE. W nocy w rejonie Zakopanego spadło kilka centymetrów śniegu. Ochłodziło się. Na najbliższe dni synoptycy zapowiadają duże mrozy.

W niedzielę wypogodzi się, a wraz z bezchmurnym niebem przyjdą ujemne temperatury. W poniedziałek na Podhalu termometry mogą pokazać nawet -13°C. W połowie przyszłego tygodnia ma zacząć padać śnieg. Wygląda na to, że wróci zima.r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij