Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Szczawnica i okolice
pochmurno
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 98%
13.01.2018, 12:39 | czytano: 5055

EMPOL przeprosił mieszkańców

Spółka odbierająca śmieci przeprosiła mieszkańców gminy Ochotnica Dolna za nieterminowy wywóz odpadów.

Stało się to po interwencji wójta Stanisława Jurkowskiego. Zareagował on, gdy mieszkańcy zaczęli się skarżyć na powtarzające się przypadki opóźnień w wywozie śmieci. Z takim samym problemem borykają się m.in. mieszkańcy Nowego Targu.

W związku z tą sytuacją wójt zorganizował spotkanie z przedstawicielami firmy EMPOL, kierownikiem ds. Transportu Dariuszem Ciesielskim oraz zastępcą kierownika Pawłem Kaputem. Przedstawiciele firmy wyjaśnili, iż w ostatnim czasie część taboru jest na etapie modernizacji i naprawy. - Firma EMPOL pragnie przeprosić za opóźnienia odbioru odpadów komunalnych. Opóźnienie wynika z problemów z awariami samochodów zbierających odpady. Są to problemy przejściowe i mamy nadzieję, że takie problemy nie będą mieć miejsca w przyszłości - świadczył Dariusz Ciesielski.

oprac. r/ źródło: Urząd Gminy Ochotnica Dolna
najnowsze informacje
komentarze
Smok08:31, 15 stycznia 2018
Problem w tym ze to nie tylko Ochotnica i Nowy Targ.
daję pracę na wieki01:10, 15 stycznia 2018
dobra posprzątamy wasze śmieci zalejemy betonem żeby za miliny lat archeolodzy mieli co robić.
g*** mi z ich przeproszeń16:25, 14 stycznia 2018
G*** mi z ich przeprosin
Nie lubie dziadostwa totalnego10:37, 14 stycznia 2018
Kiedy wymienicie kubły na odpady na nowe w Gronkowie . Sypią się i ulegają rozpadowi dzięki Wam
jaga207:02, 14 stycznia 2018
Mikuś. Chyba nie dajesz wszystkiego do jednego worka np, plastiku butelek po wódce, papieru i zepsutego bigosu. Na flaszki są inne kosze. A jak zabierają to ich sprawa
Łukasz21:20, 13 stycznia 2018
Do JFK:
Idź do banku i ponegocjuj. Zawsze można coś załatwić.
Skotniczanka19:58, 13 stycznia 2018
Problem z odbiorem w NT jest od lipca 2017 r. a nie w ostatnim okresie, jak długo można mieć problem z zepsutymi autami, takie pieprzenie to babci. Ogólnie jeżdżą kiedy chcą i jak chcą co zresztą zostało uwidocznione na filmiku na P24
Mikuś18:11, 13 stycznia 2018
Z takim samym??? Spółdzielnia wręczyła mieszkańcom kartki, w których starszy podwyższeniem opłat za niesegregowanie śmieci. Na stronie UM w Nowym targu jest jak dokładnie należy segregować, jakie kosze powinny być. W śmietnikach nie ma koszy do segregacji, bo nowotarska spółdzielnia mieszkaniowa nie dała i nie zamierza ich tam wstawić, więc nie ma jak segregować tych śmieci zgodnie z uchwałą miasta. Radny Mozdyniewicz, który jest również dozorcą nakazał zdjąć kartki ze śmietnika, które określały co i gdzie należy wrzucać. Teraz sa tylko trzy kubły, mokre, suche i bio, bez podziału zgodnego z uchwała rady miasta i do tego straszą konsekwencją niesegregowania. Co jeszcze... jest jedna smieciara, która zabiera wszytskie kosze, ładuje wszytsko do jednego!
tolek15:37, 13 stycznia 2018
Nasz wójt to jest wszędzie. Tylko podziwiać, szkoda, że to tylko celebra.
JFK13:18, 13 stycznia 2018
A ja mam problem ze spłatą kolejnych rat do banku. Też bym chciał wytłumaczyć i przeprosić w banku że nie dam rady bo krucho z pracą. niestety to tak nie działa:)

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij