Sobota, 23 luty 2019, Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
-11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pogodnie
-7°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 74%
pogodnie
-6°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 69%
niewielkie zachmurzenie
-6°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 68%
pogodnie
-6°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 66%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
07.02.2018, 19:10 | czytano: 1609

Icebug Winter Trail 2018 - kultowy zimowy bieg górski po raz piąty w Nowym Targu

To już 5. edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski. Impreza od swojego debiutu cieszy się dużą popularnością wśród fanów górskiego biegania, a w najbliższą sobotę 10 lutego do Nowego Targu przyjedzie ok. 350 zawodników.

W tym roku organizatorzy przygotowali 17-kilometrową trasę z sumą przewyższeń przekraczającą 700 metrów. Trasa biegu prowadzi urokliwymi szlakami gorczańskimi do schroniska na Turbaczu, gdzie zlokalizowany będzie punkt żywieniowy. Po opuszczeniu schroniska zawodnicy skierują się w stronę stacji narciarskiej Długa Polana na Kowańcu, gdzie będzie zlokalizowana meta.

Choć zapisy internetowe są już zamknięte, organizatorzy dopuszczają możliwość zgłoszenia w dniu zawodów. Szczegóły na stronie internetowej: www.icebugwintertrail.pl.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Biegam Po Górach i Burmistrz Miasta Nowy Targ.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
12323:01, 9 lutego 2018
Sorry poprawka.
Letnia edycja sie nie odbyła z powodu braku zainteresowanych :)
12317:23, 8 lutego 2018
Ja bym sie zapisał ale po 1 moge sobie tam codziennie pobiegać za darmo a po 2.. pakiet startowy to jakaś kpina. albo cytujac kropkę i zdziwko poniżej... to jest żałosne.
Serio lepiej wgle nic nie dać niz jednorazowe okulary gorszej jakości niż te w kinie 3d rozdawane. Po co to komu? Zaoszczedzone dutki mozna by wydac na lepsze jedzonko na mecie czy punkcie odzywczym.
3. co dobra rada pisze... ranga imprezy zerowa

a co do frekwencji to jednak tendencja spadkowa. w letniej edycji to aż 46 osób biegło...

takze w tym wypadku dobra rada ma racje. lepiej marudzić (moze cos organizator przez to poprawi) i siedzieć na kanapie.
dobra rada14:40, 8 lutego 2018
Jak czytam to zawodników jest 350, to chyba nie tak mało.
Jak się zapiszesz to ranga imprezy na pewno wzrośnie.
Najlepiej to o wszystko marudzić i siedzieć na kanapie
.13:26, 8 lutego 2018
@zdziwko
żałosny to jest poziom tej imprezy. i z roku na rok coraz więcej ludzi się o tym przekonuje. przez co zawodników na starcie coraz mniej....
zdziwko22:41, 7 lutego 2018
Organizatorem czego jest niby burmistrz miasta? Tej imprezy, a to dobre. Śmiech, śmiech, śmiech ... żałosne to wszystko.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij