Niedziela, 18 luty 2018, Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
Zakopane i okolice
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 98%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pochmurno
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 69%
śnieg
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 94%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
-4°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 94%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dobra
11.02.2018, 15:03 | czytano: 3184

Ulice puste, na Krupówkach tłumy

Kierowcom w Zakopanem może się dziś wydawać, że miasto, w wyniku wymiany turnusów, opustoszało. Jeździ się płynnie, bez korków i nerwów, które towarzyszyły nam w ciągu ostatnich tygodni. Wystarczy jednak wejść na Krupówki aby przekonać się jak dużo ludzi wypoczywa pod Giewontem.

Reprezentacyjna ulica Zakopanego pełna jest turystów. Wykorzystują to uliczni handlarze, których co krok - z ofertą kuligów lub zaczepiających gości aby sprzedać im kwiaty - można spotkać pomimo obowiązujących przepisów o Parku Kulturowym.

pk, zdjęcia: Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Nogaty18:35, 12 lutego 2018
Żenada to Zakopane.Ma tylko jedną ulicę i nic więcej(dwie ,,zakaopianka,,).
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij