Piątek, 22 luty 2019, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Jabłonka i okolice
śnieg
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
deszcz
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 89%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
deszcz
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.02.2019, 16:42 | czytano: 1721

Walentynki tuż tuż! Pamiętaj o kwiatach i życzeniach! (art. sponsorowany)

Już w najbliższy czwartek najbardziej miłosny dzień roku - Dzień św. Walentego czyli święto wszystkich kochanych i zakochanych. Mamy dla Was walentynkowe propozycje.

Jak co roku portal podhale24.pl przez cały Dzień Zakochanych emitował będzie pasek z życzeniami nadsyłanymi przez naszych Czytelników. Aby dodać swoje życzenia wystarczy wysłać SMS w cenie 3,69 zł - wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie www.podhale24.pl/walentynki. Nie ma na co czekać, można wysłać życzenia już dziś!Cóż lepiej może wyrazić uczucie niż kwiaty? Na taką okazję koniecznie czerwone róże! Podobnie jak w roku ubiegłym, najlepsze podhalańskie kwiaciarnie we współpracy z serwisem transakcyjnym www.JarmarkPodhalanski.pl oferują możliwość zakupu online kwiatów z dostawą w tym szczególnym dniu!


Opracowane we współpracy z podhale24.pl kompozycje z czerwonych róż idealnie nadają się na walentynkowy prezent i sprawią wiele radości.

Kliknij i zobacz jakie kwiatowe propozycje przygotowaliśmy, na pewno wybierzesz coś dla siebie!najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij