Niedziela, 24 luty 2019, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Jabłonka i okolice
przewaga chmur
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
13.02.2018, 08:20 | czytano: 4665

Prezydent modlił się z rabczanami (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

RABKA-ZDRÓJ: Udział we mszy świętej w kościele św. Marii Magdaleny, odprawionej w intencji śp. pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich oraz ofiar katastrofy smoleńskiej, zakończył kilkugodzinną, poniedziałkową wizytę prezydenta RP Andrzej Dudy w uzdrowisku.

Prezydent przyjechał wczoraj do Rabki-Zdroju, by jak co roku wziąć udział w Memoriale Narciarskim im. Marii Kaczyńskiej. Po wizycie na wyciągu narciarskim Polczakówka w Zarytem udał się do centrum miasta. Tradycyjnie w Liceum Ogólnokształcącym im. E. Romera złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą absolwentów szkoły, w tym śp. prezydentową Marię Kaczyńską. O godz. 17 wziął udział w mszy świętej. Towarzyszyli mu organizatorzy memoriału oraz posłanka Anna Paluch i senator Jan Hamerski. Po mszy przed kościołem Andrzej Duda chętnie pozował do pamiątkowych zdjęć i selfie. Stąd też udał się w drogę powrotną do Warszawy.

r/ zdj. Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
brunhilda14:46, 14 lutego 2018
Do historyk ...to zapytaj Pani Poseł ona na pewno ci opowie jak to dzielnie ramię w ramię z będącymi u władzy POokemonami negocjowała sprzedaż kolejki na Kasprowy...
historyk11:33, 14 lutego 2018
do brunhildy

Najpierw się zastanów jak piszesz takie głupoty,powinieneś wiedzieć kto rządził w Polsce w tym czasie jak kolejka na Kasprowy została sprzedana. Niewiedza i głupota nie zwalniają nikogo z odpowiedzialności.
@ jak do ściany08:52, 14 lutego 2018
Dominacja ściany pozwala na gloryfikację byle pustaka.
patriota20:56, 13 lutego 2018
Notariusz się dalej lansuje, i inni też udają...hłe hle hle
magduska20:00, 13 lutego 2018
Wielka strata to państwo Kaczyńscy i reszta załogi-niezależnie od partii,do których należeli-byli to wspaniali ludzie.tyle w temacie,od tego czasu nie przepadam za polityką.możecie mnie zlinczować.
Masza19:32, 13 lutego 2018
Do Btu ...no najlepiej realizowali plany wyborcze POokemony czyli kradli, kradli ,grabili Państwo Polskie zostawiali za sobą zgliszcza nabijali kabzy swoje ,takim Kul...om i innym kanaliom ...a teraz kiedy nic już nie można sprzedać merkelom to kwiczą i kwiczą ...nie przepraszam śpiewają dla ciemiężonego ludu na mównicy sejmowej ...śpiew ów co jakiś czas zakłócało brzęczenie muchy ...o jacy oni byli prawi buu ha ha
32119:15, 13 lutego 2018
Prezydent zostal wybrany aby sluzyc Polakom swoja praca i za to mu placimy z naszych podatkow a on albo sie modli w kosciele albo jezdzi na nartach niech to robi prywatnie i za swoje pieniadze.
jo18:34, 13 lutego 2018
a na 51 zdjęciu to chyba ducha w kościele zobaczył
ta ruda18:31, 13 lutego 2018
Co to jest aborcjonalista????
jak do ściany...17:55, 13 lutego 2018
Btu...widzisz- fundamentem demokracji są RZĄDY WIĘKSZOŚCI, więc nie wprowadzaj czytelników w błąd. Której to zmiany/obietnicy wyborczej PiS nie wprowadził/nie chce wprowadzić - przykład? I nie odwracaj kota ogonem że mówisz o innych zmianach- bo chyba nie jesteś inteligentny inaczej żeby uważać że wszystkie planowanie i nieplanowane zmiany da się wyszczególnić w programie wyborczym. Prezydent jest katolikiem i spędza w kościele tyle czasu ile powinien spędzać katolik - pretensje do reportera p24 że. "musisz" to oglądać. I patrz jaki żałosny jesteś- zresztą jak każdy KODomita - piszesz o nietolerancji, a nie tolerujesz mojego zdania, nie tolerujesz tego że prezydent jest wierzący, rzucasz hasłami zasłyszanymi w "szkle kontaktowym" i myślisz że błyszczysz.... PiS powinien Bogu dziękować za taką. "inteligentną" opozycję :D:D:D bo z waszym podejściem pewnie będzie miał większość konstytucyjną :D
brunhilda16:13, 13 lutego 2018
Paluch brała udział w sprzedaży kolejki na Kasprowy czyli naszego dobra narodowego a teraz się modli jak faryzeusz ...ona i Hamerski szpecą obłudnie szeregi PiS
Btu15:36, 13 lutego 2018
@jak do ściany- szambo wybiło, wspomnę parę sprzeczności: podkreślasz swoje prawa powołując się na demokrację i jednocześnie odmawiasz praw innym do wyrażania ich opinii, co jest fundamentem demokracji. Piszesz że PiS realizuje obietnice przedwyborcze, co jest oczywistą nieprawdą - nie zapowiadano wielu spośród zmian które się dzisiaj wprowadza. Dalej religia / modlitwa, to indywidualna i osobista sfera życia, dlatego prezydent - wszystkich Polaków, także ateistów i wyznawców innych religii - nie powinien spędzać 30% swojej kadencji na klęczkach, pomijam rozliczne inne powody. Możesz oczywiście być niedoinformowany, zmanipulowany, indoktrynowany, nietolerancyjny, możesz kłamać, bezimiennie rzucać te kloaczne, czy dokładniej pisuarowe hasełka - kodomita, morda, aborcjonalista, itd. ale czy ty naprawdę myślisz że kogoś twoje ciasne horyzonty i wynikające z nich opinie interesują? Odpowiedz sobie na pytanie kto posługuje się takim hejtem, takim językiem. Gdyby każdy miał tak spolaryzowane i skrajne poglądy mielibyśmy gwarantowaną wojnę domową. Radzę być odpowiedzialnym i ważyć słowa.
góral15:30, 13 lutego 2018
Wspaniały jest ten nasz prezydent, za którego nie muszę się wstydzić, który umie zachować godność i powagę piastowanego urzędu, który szanuje wszystkich ludzi, prezydent który nie sprawia mi "bulu" i który nie chodzi po krzesłach. Żyj nam nam 100 lat Panie Prezydencie.
kolo15:10, 13 lutego 2018
Masz racje,Rabcus, po owocach ich poznacie. Lansiarstwo i nic wiecej.
Fanka prof. JH15:02, 13 lutego 2018
Jantek Ty już wszystko pomyliłeś albo nadal niczego nie rozumiesz. Nie przeinaczaj słów prof. Hartmana, pamiętaj myślenie nie boli a profesora należy słuchać ze zrozumieniem.
młodzi14:54, 13 lutego 2018
najwiecej na foto emerytów - JHamerski, J.Stopka ...
i oni decydują o nas młodych
@ jak do ściany13:30, 13 lutego 2018
Nic mnie tak nie bawi jak pisowska matematyka parcia na sukces. Jeżeli dla ciebie 18% to większość to reszta twoich przemyśleń nie wymaga komentarza. Zmiany o których piszesz mają tyle samo wspólnego z demokracją co twoje wypociny z prawdą.
Egon13:12, 13 lutego 2018
Jak oni się modlą...
strateg12:57, 13 lutego 2018
Julek z Jabłonki nadal się wkręca na szkło. Już tyle zepsuł w powiecie, wszędzie już startował i nigdzie nie wyszło. To tak, jakby miał zablokowany mózg i klapki na oczach. Nic nie dociera.
Wiara12:48, 13 lutego 2018
Brawo! Tylko chrześcijaństwo może uratować Polskę.
Rabcuś 212:48, 13 lutego 2018
Przyjechał świeżym powietrzem pooddychać.
Jantek12:44, 13 lutego 2018
Rabcus , piszesz ze ze ...modlitwa musi iść z czynami i ...,,byciem Prezydentem Wszystkich Polaków"... No to w takim razie co z ,,Polakiem prof. Hartmanem" który walczy o zalegalizowanie związków kazirodczych ??? Jak widzisz możliwość pogodzenia ,,niektórych" Polaków z naturalnym , niepodważalnym prawem moralnym???
an12:37, 13 lutego 2018
Szkoda sobie języka strzępić. Lansuje się gdzie może I narciarz RP, a nie prezydent.Pierwszy narciarz RP i notariusz PiS-u. Dwa w jednym. Najgorszy prezydent jakiego Polska wydała
Janek gorszego sortu12:12, 13 lutego 2018
Te zdjęcia będą kiedyś ilustracjami w książkach pod hasłem hipokryzja. Być może też pod ?zakłamanie? i ?fałsz?.
Smutne obrazki ...
Prezydent wszystkich Polaków ? Nie mój.
koza11:26, 13 lutego 2018
To czy on się modli czy NIE to jego prywatna sprawa. Nagłaśnianie modlitwy polityków jest niestosowne i podawane do wiadomości publicznej można uznać za element kampanii wyborczej .
Wojtek11:13, 13 lutego 2018
Rabcuś, bardzo malutki jesteś, więc nie pokazuj swojej ignorancji.
jak do ściany...11:08, 13 lutego 2018
Rabcuś...chłopcze, mówi ci coś słowo DEMOKRACJA? Kiedy wy KODomici zrozumiecie znaczenie tego słowa w końcu? PiS przed wyborami mówił co chce zrobić - WIĘKSZOŚĆ głosująca wybrała ich i zmiany jakie chcą wyprowadzić - to jest demokracja i jej konsekwencje. I mordy sobie modlitwą nie wycieraj, bo zasłanianie się konstytucją stworzoną przez komunistów i popieranie aborcjonalistów nie daje ci żadnego prawa do wypowiadania się na temat religii i modlitwy.
Rabcuś10:08, 13 lutego 2018
Modlitwa musi iść z czynami zgodnymi z Konstytucją,sumieniem i byciem Prezydentem Wszystkich Polaków a nie jednej partii.Jeśli ktoś używa wiary na pokaz i jego czyny są złe to na nic taka wiara która jest pusta.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij