Sobota, 16 listopad 2019, Imieniny: Edmunda, Marii, Gertrudy
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
19.02.2018, 10:36 | czytano: 4542

Rusza budowa targowiska wiejskiego

Wójt Stanisław Jurkowski podpisał umowę na budowę targowiska w centrum Ochotnicy Dolnej, poniżej drogi do os. Młynne.

Przetarg na wykonanie tej inwestycji wygrał Zakład Budowlany "MIGA GIPS" Jan Migacz z Podegrodzia, który zobowiązał się, że już jesienią tego roku zostanie ona oddana do użytku. Koszt budowy to prawie 1,2 mln zł. W połowie budwę targowiska finansuje Województwo Małopolskie.

W ramach inwestycji zbudowane zostaną stanowiska do handlu otwartego (wiaty) przeznaczone dla rolników pod sprzedaż produktów rolno-spożywczych oraz budynki handlowe. W projekcie zaplanowane są również publiczne toalety oraz miejsca parkingowe.

oprac. r/ źródło: UG Ochotnica Dolna
najnowsze informacje
komentarze
mieszkaniec18:05, 19 lutego 2018
Nasz wójt będzie jajami handlował. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. A tak poważnie to kto i czym będzie handlował?
k17:05, 19 lutego 2018
Ha ha ha ha. A któż to robił badanie potrzeb we wsi że takie głupoty wykombinował? Sami sobie na wzajem mają ziemniaki sprzedawać? Kategoria absurd : Pozycja lidera nie zagrożona.
kis spod sobla13:02, 19 lutego 2018
a gzie jest obiecany wyciąg 4 lata mineły i dalej nic...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij