Czwartek, 13 grudzień 2018, Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Jabłonka i okolice
przewaga chmur
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
przewaga chmur
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 78%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
-2°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 75%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
14.03.2018, 10:24 | czytano: 1723

"Szarotki" grają dziś z Tychami. Dostępne są bilety online

Dziś o 18:30 w Nowym Targu odbędzie się trzecie półfinałowe spotkanie TatrySki Podhale z GKS Tychy, a już jutro kolejny, czwarty mecz także na własnym lodzie.

Po dwóch pierwszych meczach nowotarżanie nie mają powodów do radości, stan rywalizacji odbywającej się do czterech zwycięstw to aktualnie 2 do 0 dla tyszan - czy uda się nam wykorzystać atut własnego lodowiska i własnej publiczności? Ta ostatnia na pewno nie jest bez znaczenia i nie jeden już raz dodawała skrzydeł drużynie. Miejmy nadzieję, że doping pomoże i stan rywalizacji zostanie wyrównany.

Dostępne są jeszcze bilety online na dzisiejszy i jutrzejszy mecz. Można też kupić bilet na oba spotkania za jednym razem! Sprzedaż biletów odbywa się w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl a bilety na dzisiejszy mecz można kupić jeszcze do 14.00

Co ciekawe, od dzisiejszego meczu bilety zakupione online nie będą wymagały wymiany w kasie i można z nimi, wydrukowanymi lub wyświetlonymi na ekranie telefonu wejść od razu na lodowisko korzystając z bramy numer 4.

Sprzedaż tradycyjnych biletów w kasach odbywa się jak dotąd przed meczem.

Przypominamy, że cały czas razem z portalem SportowePodhale.pl wybieramy najlepszego hokeistę TatrySki Podhale - jeśli nie oddałeś jeszcze swojego głosu to nie czekaj - wejdź na MVP.plebiscyt.sportowepodhale.pl i zagłosuj na swojego faworyta!

Plebiscyt będzie trwał do ostatniego meczu Szarotek w tym sezonie i choć faworyt na tą chwilę rysuje się dość wyraźnie, to wszystko jest jeszcze w Waszych rękach!

wo/
najnowsze informacje
komentarze
MiKi17:59, 14 marca 2018
w końcu dobry krok z tym brakiem konieczności wymiany biletów w kasie - teraz to ma sens
pol13:23, 14 marca 2018
a może by tak ceny podać!!?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij