Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Nowy Targ i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
04.04.2018, 13:27 | czytano: 2159

Ulica Tatary zamknięta

Zdjęcia Piotr Korczak

W Zakopanem rozpoczęła się przebudowa ulicy Tatary. Droga jest zamknięta, dojazd mają tylko właściciele posesji znajdujących się przy tej ulicy.

Urząd Miasta w Zakopanem informuje w komunikacie, że inwestycja będzie polegała na przebudowie drogi gminnej, częściowym jej poszerzeniu oraz budowie odwodnienia, przebudowie sieci teletechnicznej, gazowej i elektroenergetycznej oraz budowie oświetlenia ulicznego i przebudowie zjazdów indywidualnych.



Prace będą prowadzone dwuetapowo. Odcinek między mostem, a kładką będzie gruntownie przebudowany oraz poszerzony. Natomiast na odcinku do ulicy Szpitalnej wymieniona będzie nakładka asfaltowa.

Jak informuje Wojciech Stankiewicz, naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Zakopane, prace mają się zakończyć przed wakacjami.

pk/








pk/ foto: Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
kierowca20:47, 4 kwietnia 2018
Szkoda tylko, że od ulicy Szpitalnej niema postawionego znaku informującego o remoncie drogi.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij