Czwartek, 28 maj 2020, Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Clouds
14°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Clouds
15°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 59
Rain
12°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 73
Clouds
13°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.04.2018, 13:27 | czytano: 2277

Ulica Tatary zamknięta

Zdjęcia Piotr Korczak

W Zakopanem rozpoczęła się przebudowa ulicy Tatary. Droga jest zamknięta, dojazd mają tylko właściciele posesji znajdujących się przy tej ulicy.

Urząd Miasta w Zakopanem informuje w komunikacie, że inwestycja będzie polegała na przebudowie drogi gminnej, częściowym jej poszerzeniu oraz budowie odwodnienia, przebudowie sieci teletechnicznej, gazowej i elektroenergetycznej oraz budowie oświetlenia ulicznego i przebudowie zjazdów indywidualnych.Prace będą prowadzone dwuetapowo. Odcinek między mostem, a kładką będzie gruntownie przebudowany oraz poszerzony. Natomiast na odcinku do ulicy Szpitalnej wymieniona będzie nakładka asfaltowa.

Jak informuje Wojciech Stankiewicz, naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Zakopane, prace mają się zakończyć przed wakacjami.

pk/
pk/ foto: Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
kierowca20:47, 4 kwietnia 2018
Szkoda tylko, że od ulicy Szpitalnej niema postawionego znaku informującego o remoncie drogi.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij