Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Jabłonka i okolice
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Mist
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clear
-3°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
08.04.2018, 13:28 | czytano: 2827

Nowotarska Noc Sów - odsłona trzecia

Nowotarska Noc Sów /FB

NOWY TARG. W sobotę w ramach Nocy Sów odbyły się m. in. warsztaty dla dzieci, prelekcje, prezentacje, konkursy z nagrodami, a także pokazy ptaków w locie zorganizowane w sali gimnastycznej SP nr 1, ognisko i nocny spacer po lesie.

Daniel Urbaniak wraz z przyjaciółmi - i jak podkreśla: nieocenioną pomocą i wsparciem sponsorów - trzeci rok z rzędu pokazuje piękno nocnych, pierzastych drapieżników.

O ile pierwsza edycja Nowotarskiej Nocy Sów miała po prostu zainteresować ludzi młodych i starszych sowami i puchaczami, to już kolejne spotkania pokazały, że miłośników sów, chcących spotykać się, rozmawiać, bawić i uczyć - jest Mieście zatrzęsienie.

Sukces Nowotarskiej Nocy Sów organizatorzy zawdzięczają przede wszystkim sobie. Co roku przygotowują coś nowego, kolejne atrakcje, następne zajęcia dla jeszcze większej liczby osób.

Tegoroczną "gwiazdami" byli Magnus - Puchacz Syberyjski i orlica Kali.Dziś odbywają się warsztaty fotograficzne połączone ze spacerem.

s/ zdj. organizatora
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij