Poniedziałek, 24 wrzesień 2018, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Szczawnica i okolice
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 93%
przewaga chmur
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 87%
deszcz
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 19.5 km/h Wilgotność: 72%
deszcz
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 89%
15.04.2018, 11:41 | czytano: 2365

Ostatnie szusy w Białce Tatrzańskiej

Dziś kończy się sezon narciarski w Białce. Czynna jest kolej Remiaszów i trasa narciarska pod nią.

Ostatni dzień jazdy jest gratis, ale na stoku tłoku nie ma.Od jutra jedynym miejscem, gdzie można będzie pojeździć będzie Kasprowy Wierch. Tam wciąż panują dobre warunki.

wo/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij