Piątek, 15 listopad 2019, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Szczawnica i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Mist
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.04.2018, 16:03 | czytano: 2036

IV Orawski Festiwal Artystyczny - finał i gala festiwalowa (zdjęcia)

zdj. Łukasz Sowiński

JABŁONKA. Od piątku w Orawskim Centrum Kultury trwały wydarzenia związane z dorocznym Orawskim Festiwalem Muzycznym. Wśród gości był Zespół KIWI - laureat poprzedniej edycji OFA.

W tegorocznych przesłuchaniach wzięli udział: Yellow Pillow, za5pierwsza, Paweł Gwiźdż, Lost InDeSyti, Piotr Matera, Paieka Obłędu, Grupa śpiewacza Kameleon, Zokrzes, Mała Tęcza, Zespół Zaradni, Artur Wypich, Euforia, Dominik Żywczak, Empty Ashtray, Zofia Sydor, FOLYA, TEH, The Coals, SO SO, Dominik Janowiak i Kapela Polandia.

Orawski Festiwal Artystyczny to nie tylko koncerty, ale i warsztaty dla dzieci i młodzieży z terenu Orawy. Zajęcia odbywały się zarówno w Jabłonce, jak i Lipnicy Wielkiej. Podczas warsztatów OFA'18 uczestnicy poznali kolejne etapy robienia chleba podczas zajęć edukacyjnych "Od ziarna do chleba" w Muzeum - Orawski Park Etnograficzny.

Sobota była dniem muzycznym. Wykonawców oceniało jury, w którym znaleźli się: Mariola Chowaniec, Karolina Kowalczyk oraz Bogusław Sobczuk. Laureaci oprócz nagrody pieniężnej zdobędą możliwość uczestniczenia w Krakowskim Festiwalu Piosenki.

Dzień zakończył koncert zespołu Ino Ros, finalisty programu MUST BE THE MUSIC!. W gali finałowej wziął udział zespół KIWI oraz Zespół Pieśni i Tańca "Żywczanie" z Żywca.

opr.s/ zdj. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij