Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Jabłonka i okolice
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
mgła
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 98%
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
16.04.2018, 10:18 | czytano: 2606

Urząd unieważnił przetarg na budowę miasteczka drogowego

Nadal nie wiadomo kto i kiedy wybuduje miasteczko ruchu drogowego przy ul. Sikorskiego. Urząd Miasta w Nowym Targu unieważnił przetarg na realizację tej inwestycji, bo jedyna oferta, jaka wpłynęła, była za droga.

Firma z Nowego Targu, która przystąpiła do przetargu, zaproponowała, że zrealizuje inwestycję za prawie 870 tys. zł. Tymczasem Urząd Miasta w Nowym Targu ma przeznaczone na ten cel 600 tys. zł. Z tego powodu postępowania zostało unieważnione, a przetarg pozostał nierozstrzygnięty. Teraz miasto zdecyduje co dalej.

Inwestycja obejmie wykonanie chodników i parkingu dla rowerów, ścieżek komunikacyjnych, toru przeszkód, montaż elementów małej architektury i monitoringu. Cały teren zostanie wyplantowany, obsiany trawą, zasadzone zostaną krzewy i drzewka.

r/
najnowsze informacje
komentarze
benek21:29, 16 kwietnia 2018
propaganda sukcesu co to miało nie być a wyszło jak zawsze czego się nie tknie ten nasz burmistrz to niewypał
rozwaga20:28, 16 kwietnia 2018
To nie nowość. Chyba wszyscy od trzech lat już aż nadto się do tych wygłupów przyzwyczaili. Takich właśnie fachowców ma urząd i takim gospodarzem jest sam burmistrz, który najwyraźniej ma problemy z liczeniem lub ma za dużo zobowiązań wyborczych do uregulowania. Wszystko aż śmierdzi. Kawiarenki finansowa klapa, z której została brudna szmata ale za te pieniądze chyba ze złotą nitką, jubileusze z obciążeniem dwukrotnie większym niż zaplanowane wydatki, MOK grubo w milionach poza podobno doszacowany kosztorys przed rokiem, w wieżach widokowych nie mogli doliczyć się kilku kubików betonu i drewna no i wtopa, dalej bajki o hali lodowej a to może za 40, a może 75, a może 100 milionów i tak minister odkrył jeszcze brakujące 60 mln do tych 100, teraz kolejna flagowa inwestycja i wielkie rozczarowanie. To chyba jakiś cyrk! Aż się boję do czego ta radosna twórczość może doprowadzić w najbliższych miesiącach.
pl15:19, 16 kwietnia 2018
Wymyślają w tym Nowym Targu brakło 270 tyś i unieważniają przetarg a może być gorzej. W Czorsztynie brakło w I przetargu niecałe 2 tyś i unieważnili przetarg (inwestycja za 2 mln) za to w III przetargu musieli dołożyli już ponad 500 tyś aby wybrać wykonawcę.
Antysmog15:15, 16 kwietnia 2018
Przecież widać ze kampania wyborcza się zbliża .Gdzie jest najwięcej wyborców ?Oczywiście na blokach
com12:29, 16 kwietnia 2018
Nie rozumiem po co wydawać na takie badziewie pieniądze. Na co to komu? Nie ma pilniejszych spraw w mieście?

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij