Czwartek, 17 styczeń 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Jabłonka i okolice
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
16.04.2018, 10:18 | czytano: 2625

Urząd unieważnił przetarg na budowę miasteczka drogowego

Nadal nie wiadomo kto i kiedy wybuduje miasteczko ruchu drogowego przy ul. Sikorskiego. Urząd Miasta w Nowym Targu unieważnił przetarg na realizację tej inwestycji, bo jedyna oferta, jaka wpłynęła, była za droga.

Firma z Nowego Targu, która przystąpiła do przetargu, zaproponowała, że zrealizuje inwestycję za prawie 870 tys. zł. Tymczasem Urząd Miasta w Nowym Targu ma przeznaczone na ten cel 600 tys. zł. Z tego powodu postępowania zostało unieważnione, a przetarg pozostał nierozstrzygnięty. Teraz miasto zdecyduje co dalej.

Inwestycja obejmie wykonanie chodników i parkingu dla rowerów, ścieżek komunikacyjnych, toru przeszkód, montaż elementów małej architektury i monitoringu. Cały teren zostanie wyplantowany, obsiany trawą, zasadzone zostaną krzewy i drzewka.

r/
najnowsze informacje
komentarze
benek21:29, 16 kwietnia 2018
propaganda sukcesu co to miało nie być a wyszło jak zawsze czego się nie tknie ten nasz burmistrz to niewypał
rozwaga20:28, 16 kwietnia 2018
To nie nowość. Chyba wszyscy od trzech lat już aż nadto się do tych wygłupów przyzwyczaili. Takich właśnie fachowców ma urząd i takim gospodarzem jest sam burmistrz, który najwyraźniej ma problemy z liczeniem lub ma za dużo zobowiązań wyborczych do uregulowania. Wszystko aż śmierdzi. Kawiarenki finansowa klapa, z której została brudna szmata ale za te pieniądze chyba ze złotą nitką, jubileusze z obciążeniem dwukrotnie większym niż zaplanowane wydatki, MOK grubo w milionach poza podobno doszacowany kosztorys przed rokiem, w wieżach widokowych nie mogli doliczyć się kilku kubików betonu i drewna no i wtopa, dalej bajki o hali lodowej a to może za 40, a może 75, a może 100 milionów i tak minister odkrył jeszcze brakujące 60 mln do tych 100, teraz kolejna flagowa inwestycja i wielkie rozczarowanie. To chyba jakiś cyrk! Aż się boję do czego ta radosna twórczość może doprowadzić w najbliższych miesiącach.
pl15:19, 16 kwietnia 2018
Wymyślają w tym Nowym Targu brakło 270 tyś i unieważniają przetarg a może być gorzej. W Czorsztynie brakło w I przetargu niecałe 2 tyś i unieważnili przetarg (inwestycja za 2 mln) za to w III przetargu musieli dołożyli już ponad 500 tyś aby wybrać wykonawcę.
Antysmog15:15, 16 kwietnia 2018
Przecież widać ze kampania wyborcza się zbliża .Gdzie jest najwięcej wyborców ?Oczywiście na blokach
com12:29, 16 kwietnia 2018
Nie rozumiem po co wydawać na takie badziewie pieniądze. Na co to komu? Nie ma pilniejszych spraw w mieście?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij