Wtorek, 26 marzec 2019, Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora
Nowy Targ i okolice
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Rain
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 86
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
16.04.2018, 12:40 | czytano: 2310

Kamil Stoch na znaczku pocztowym

Poczta Polska wydała w milionowym nakładzie znaczek pocztowy o nominale 3,70 zł z najlepszym polskim skoczkiem narciarskim.

- Poczta Polska poprzez emisję znaczka po raz kolejny honoruje polskiego mistrza. Tym razem przedstawiamy Kamila Stocha, jako wielkiego sportowca, wzór do naśladowania dla młodych pokoleń Polaków. Jesteśmy dumni, że dzięki współpracy z PKOl możemy raz jeszcze oddać uznanie dla osiągnięć naszego skoczka - mówi Przemysław Sypniewski, prezes Poczty Polskiej.

Autorem grafiki wykorzystanej na znaczku jest Ewa Bilan-Stoch, prywatnie żona, fotograf i menadżer skoczka z Zębu.

Poczta Polska przypomina, że w 2014 roku Kamil Stoch został uhonorowany znaczkiem w emisji „Polscy złoci medaliści”. W listopadzie ubiegłego roku wydano znaczek pocztowy, poświęcony polskim skoczkom narciarskim. W ten symboliczny sposób uhonorowano złotych medalistów drużynowych skoków narciarskich ubiegłego sezonu: Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Macieja Kota i Dawida Kubackiego. W lutym br., dzięki współpracy z PKOl, wprowadzono do obiegu znaczki, których tematami były XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie oraz XII Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie PyeongChang 2018.

Źródło: Poczta Polska, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
zezeM14:31, 17 kwietnia 2018
Dobry pomysł, nawet jest nominał a nie jakieś wymyślanki pocztowego grafika, co to nie wiadomo, priorytet, ekonomiczny, Polska A czy może B...
mn08:27, 17 kwietnia 2018
do k:
Czy to może Pan Ziobro i lekka zawiść?
k do M16:50, 16 kwietnia 2018
Taaak...zwłaszcza jak wykryją doping.
M.15:05, 16 kwietnia 2018
MISTRZ jest tylko jeden !!!! W przeciwieństwie do magistrów ;-) Super pomysł!
k13:17, 16 kwietnia 2018
apogeum infantylności. jak za komuny na wizytówkach nalepionych na drzwiach mieszkań. magister jan nowak. mistrz kamil stoch
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij