Wtorek, 26 marzec 2019, Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora
Szczawnica i okolice
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Rain
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 86
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
16.04.2018, 21:44 | czytano: 8430

Znowu pożar w Ochotnicy. Przypadek?

zdj. Czytelnik P24

Wieczorem w Ochotnicy Dolnej na os. Młynne wybuchł pożar stodoły. Strażakom udało się ugasić pożar i ochronić dwa stojące w pobliżu budynki mieszkalne. Istniało zagrożenie, że ogień przeniesie się na nie. Na szczęście, tylko opalił elewacje budynków.

To już drugi pożar w ciągu dwóch dni. Wczoraj również w Ochotnicy Dolnej spaliły się zabudowania gospodarcze i mieszkalne. Dach nad głową straciły dwie rodziny. W obu przypadkach przyczyny pożarów są niewyjaśnione. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja.

Pomóc pogorzelcom zadeklarował wójt Stanisław Jurkowski.

r/
najnowsze informacje
komentarze
samiswoi14:57, 17 kwietnia 2018
Czy to tylko taki zbieg okoliczności, że w ciągu niecałego miesiąca kilka pożarów i to tylko w Ochotnicy? Współczuję ludziom....straty materialne jakoś powoli można odbudować, ale jednak przed oczami pozostanie do końca.
jaga212:38, 17 kwietnia 2018
Teraz trzeba nie spać tylko stać na czatach
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij