Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nowy Targ i okolice
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pochmurno
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 92%
15.05.2018, 09:50 | czytano: 5769

Był poszukiwany. Gdy zatrzymała go policja udawał niemego

ZAKOPANE. Funkcjonariusze zakopiańskiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie listów gończych.

W pierwszym przypadku był to 36-latek z woj. pomorskiego, który był poszukiwany za kradzież celem odbycia kary 90 dni pozbawienia wolności. Gdy w Zakopanem patrol legitymował mężczyznę ten udawał, że jest osobą niemą i nie wie o co chodzi.

Kolejnym zatrzymanym okazał się 41-latek z powiatu tatrzańskiego poszukiwany przez zakopiański sąd na podstawie dwóch listów gończych za kradzieże i przywłaszczenia mienia. Mężczyzna spędzi w zakładzie karnym najbliższe 17 miesięcy.

Źródło: KPP Zakopane, r/
najnowsze informacje
komentarze
eh22:54, 15 maja 2018
Tak samo jak Ci co kradną nam miliony, nam Polakom(niemi ,niewidomi) .Karać Nam też kradną.) Wybacz za pisownie Moderator k*** ,nienawidzę złodzieji jak ty.

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij