Niedziela, 27 maj 2018, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Szczawnica i okolice
deszcz
11°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
13°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
pogodnie
11°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
13°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pogodnie
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
pogodnie
12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 69%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Dobra
15.05.2018, 09:50 | czytano: 5630

Był poszukiwany. Gdy zatrzymała go policja udawał niemego

ZAKOPANE. Funkcjonariusze zakopiańskiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie listów gończych.

W pierwszym przypadku był to 36-latek z woj. pomorskiego, który był poszukiwany za kradzież celem odbycia kary 90 dni pozbawienia wolności. Gdy w Zakopanem patrol legitymował mężczyznę ten udawał, że jest osobą niemą i nie wie o co chodzi.

Kolejnym zatrzymanym okazał się 41-latek z powiatu tatrzańskiego poszukiwany przez zakopiański sąd na podstawie dwóch listów gończych za kradzieże i przywłaszczenia mienia. Mężczyzna spędzi w zakładzie karnym najbliższe 17 miesięcy.

Źródło: KPP Zakopane, r/
najnowsze informacje
komentarze
eh22:54, 15 maja 2018
Tak samo jak Ci co kradną nam miliony, nam Polakom(niemi ,niewidomi) .Karać Nam też kradną.) Wybacz za pisownie Moderator k*** ,nienawidzę złodzieji jak ty.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij