Czwartek, 17 styczeń 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Szczawnica i okolice
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
16.05.2018, 12:37 | czytano: 5392

Niewybuchy i niewypały na działce w Lipnicy Wielkiej

Fot. KPP Nowy Targ

Wykopali je robotnicy podczas prac ziemnych na działce w Lipnicy Wielkiej. Znalezisko w postaci amunicji do karabinu maszynowego oraz granatów znajdowało się pod ziemią na głębokości około jednego metra.

Miejsce ich odnalezienia zostało zabezpieczone przez policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonce, do czasu przyjazdu grupy minersko-pirotechnicznej 16. Batalionu Powietrzno-Desantowy w Krakowie.

Policja przypomina, że w przypadku znalezienia niewypału, niewybuchu lub przedmiotu niewiadomego pochodzenia, nie należy go dotykać, ruszać i przenosić w inne miejsce. Kategorycznie zabrania się podnoszenia, odkopywania i wyrzucania do ogniska, jezior, stawów, czy głębokich rowów. Należy niezwłocznie oddalić się z miejsca zagrożenia i natychmiast powiadomić policję.

Źródło: KPP Nowy Targ, r/
najnowsze informacje
komentarze
Burok09:13, 17 maja 2018
Jak informacja o Batalionie przeciwdesantowym wyszła od Policji to znaczy że Policja w Wojsku nie sluzyła i da się to jakoś wytłumaczyc . Jesli informacja wyszła od Redaktora , który w wojsku nie był też da się wytłumaczyć . Robercie , zawsze możesz skorzystać z koła ratunkowego " Telefon do przyjaciela " :):):):)
Lato 200021:50, 16 maja 2018
To nowy batalion- pokolenie facetów w rurkach i z damską torebką!
FZ20:27, 16 maja 2018
Powietrznodesantowy na pewno ,we woju nie byłem, ale mojego wujka kolega jest tam ppłk, stąd wiem :)
Czerwony zryty beret14:47, 16 maja 2018
Batalion Powietrznodesantowy a nie przeciw desantowy ?
komandos12:43, 16 maja 2018
Jakiego tego batalionu ?????? pierwsze słyszę
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij