Czwartek, 17 styczeń 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Jabłonka i okolice
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
16.05.2018, 15:51 | czytano: 11450

To tu nowa zakopianka połączy się ze starą

Fot. Piotr Kuczaj

Choć do zakończenia budowy nowej drogi ekspresowej S7 z Lubnia do Chabówki jeszcze daleko, to robotnicy rozbierają już fragment dwupasmówki przy wiadukcie nad torami kolejowymi w Chabówce. To w tym miejscu nowa zakopianka połączy się z dwupasmówką do Rdzawki.

Nadal nie wiadomo natomiast, kto i kiedy wybuduje nową zakopiankę z Rdzawki do Nowego Targu. W marcu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie otworzyła oferty od firm zainteresowanych zaprojektowaniem i budową tego odcinka, ale mimo upływu dwóch miesięcy, nadal nie zdecydowała z kim podpisać umowę.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Obserwator18:00, 22 maja 2018
A ta droga będzie płatna??
peweX21:02, 19 maja 2018
@wściekły kierowca.Wyluzuj.W Białym Dunajcu układy,waśnie.Jak masz czas i ochotę dwa lata żyć to się doczekasz(codziennie tam jeżdżę i rośnie ta ,,zakopianka,, prędzej jak bambus, zapier....ją.bez względu na pogodę).A Ty,z peerlu pewnie,zły że się ot coś ot tak bez wiedzy partii robi k***
wściekły kierowca07:18, 17 maja 2018
Tak biorą się gamonie za ten odcinek jak brali się za most w Białym Dunajcu. Ta sama ekipa i te same działania . Wielu nie dożyje tego czasu To ekipa nieudaczników w tej dyrekcji . Za co się biorą to wszystko zepsują
RAFI20:32, 16 maja 2018
Staśiu nie dygaj na emeryturce jeszcze bedziesz z babką na Harym gume palił w świetle księżyca
kierowca z N.Targu17:45, 16 maja 2018
Ciekawe kiedy i z kim podpiszą kontrakt ( byle szybko ) na budowę. Ciekawe czy zaczną w tym,czy przyszłym roku.
STAŚ17:17, 16 maja 2018
Czas ucieka, wieczność czeka !

Czy, my sześćdziesięciolatkowie, doczekamy, drogi z prawdziwego zdarzenia?!! Na dzisiejsze czasy. Bo zanim powstanie przetarg, minie następne czterdzieści lat, od wybudowania pierwszych dróg, dwupasmowych.
Pozdrawiam decydentów, aby dostali przyspieszenia !!!
MLP16:26, 16 maja 2018
Rolą mediów jest naciskać GDDKiA w interesujących społeczeństwo tematach. Zamęczajcie ich, niech działają!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij