Czwartek, 17 styczeń 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
17.05.2018, 11:12 | czytano: 3293

Aktor Tomasz Ciachorowski posprząta Tatry

Aktor znany m.in. z serialu M jak miłość i udziału w programach Taniec z Gwiazdami i Agent, został ambasadorem akcji Czyste Tatry.

- Bardzo dobrze czuję się w górach, kocham je i traktuję jako nasz skarb narodowy. Dlaczego zdecydowałem się wesprzeć Czyste Tatry? Mam nadzieję, że uda się wpoić turystom szacunek do otaczającej nas przyrody i zwróci się uwagę na potrzebę dbania o cud natury, jakim są Tatry - mówi Tomasz Ciachorowski.

- Kocham polskie góry i traktuję je jako nasz skarb narodowy. Mam nadzieję, że uda się wpoić turystom szacunek do otaczającej nas przyrody, a w szczególności zwróci się ich uwagę na potrzebę dbania o cud natury, jakim są przecież Tatry - mówi nam Tomasz Ciachorowski, popularny aktor filmowy i teatralny, który został naszym kolejnym Ambasadorem – dodaje.

Dlaczego zdecydował się na udział w Czystych Tatrach? - Uwielbiam otwarte przestrzenie! Bardzo dobrze czuję się więc w górach, szczególnie w tych wysokich i majestatycznych. Moje wspomnienia wiążą się głównie z wrześniowymi wypadami do Zakopanego w okresie studiów, kiedy na górskim szlaku można spotkać jedynie studentów i emerytów. Kiedyś przeżyłem załamanie pogody na Orlej Perci. W pewnej chwili zrobiło się naprawdę niebezpiecznie, a ja nabrałem należnego respektu do pięknych, ale zwodniczych tatrzańskich turni.

Finał Czystych Tatr i wielkie sprzątanie odbędzie się w dniach 29 i 30 czerwca w Zakopanem.

Popularnego aktora i wielu innych ambasadorów Czystych Tatr będzie można spotkać w Zakopanem. Ambasadorami akcji są m.in. youtuber ReZigiusz, rajdowiec Rafał Sonik, aktorka Joanna Jabłczyńska i lekkoatletka Ada Palka.

oprac. r/ mat. pras. organizatorów
najnowsze informacje
komentarze
Harnas12:04, 18 maja 2018
Znany? He he, kabaret. A tatry zaorac, zwinać asfalt , nie udostepniać to cepry sie same zwiną i wtedy o spokoju powroce w Polskie Tatry,
Żentyca16:10, 17 maja 2018
Kto to?
Twarć14:20, 17 maja 2018
Cepry zostowcie nase góry, spływojcie z tela na mazury. Nasmiecom i wnet sie ciesom bo teroz robia z sie dobrych. Tfuu
obserwator13:32, 17 maja 2018
do ja
ja to w wojsku d..a
ja11:19, 17 maja 2018
ja chcę posadę prezesa czyste tatry .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij