Środa, 21 listopad 2018, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Jabłonka i okolice
pochmurno
-3°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
-2°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 94%
pochmurno
-3°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
-2°
Wiatr: 12.6 km/h Wilgotność: 94%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
śnieg
-2°
Wiatr: 6.9 km/h Wilgotność: 96%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
08.06.2018, 19:29 | czytano: 5595

Agresor w areszcie. Rzucał w policjantów krzesłami

Na dwa miesiące aresztował Sąd Rejonowy w Zakopanem 45-letniego mężczyznę, który najpierw wszczął domową awanturę, a do policjantów, którzy przyjechali go uspokoić, rzucał krzesłami.

Przedwczoraj zakopiańscy policjanci zostali wezwani na interwencję domową. 45-letni mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. Po przybyciu na miejsce mężczyzna skierował swoją agresję na interweniujących policjantów. - Sprawca zmuszał ich do zaniechania czynności, odpychał, wielokrotnie naruszał nietykalność cielesną, rzucał w policjantów krzesłami. Badanie na zawartość alkoholu sprawcy wykazało ponad promil alkoholu - informuje podkomisarz Agnieszka Szopińska z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

W piątek zakopiański sąd zastosował wobec mężczyzny dwumiesięczny areszt. Za znęcanie nad rodziną grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Natomiast czynna napaść na funkcjonariusza publicznego zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Bog honor ojczyzna10:31, 9 czerwca 2018
Benek dlatego trzeba na wybory i na PiS głosować.
Marek z Krakowa09:15, 9 czerwca 2018
Górale to tacy spokojni ludzie. Szczególnie wobec kobiet.
benek22:39, 8 czerwca 2018
za znęcanie się nad rodziną od 3 miesięcy do 5 lat a za rzucenie krzesłem w policjanta do 10 lat ?!! w jakim kraju my żyjemy :D
Monika bez Stanika21:46, 8 czerwca 2018
Górale to tacy dobrzy uczciwi ludzie . On pewnie skądś z PoLSKI przybył .
Monika co ma cyce jak Donice20:24, 8 czerwca 2018
czy to czasem nie brat tego ze spytkowic ?
kibic nr I19:58, 8 czerwca 2018
Przecież w Zakopanem nie ma czegoś takiego jak przemoc w rodzinie, bynajmniej tak twierdzi radny czy bezradny Figiel i była Pani Premier Szydło.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij