Środa, 21 listopad 2018, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Szczawnica i okolice
pochmurno
-3°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
-2°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 94%
pochmurno
-3°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 95%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 82%
śnieg
-3°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 96%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
10.06.2018, 22:10 | czytano: 4747

Od poniedziałku - utrudnienia na zakopiance

GDDKiA wymieniać będzie nawierzchnię na ok. półtorakilometrowym dwujezdniowym odcinku zakopianki w Chabówce. Prace związane z frezowaniem nawierzchni rozpoczną się w poniedziałek rano. Oznacza to dla kierowców - utrudnienia w ruchu.

Podczas frezowania nawierzchni wprowadzone zostanie zawężenie do jednego pasa ruchu.

Przewidywany termin zakończenia pierwszego etapu robót to piątek 15 czerwca.

- W piątek prace będą ukończone, możliwie jak najszybciej i ruch przywrócony. Przez weekend należy zachować ostrożność, ponieważ ruch będzie się odbywał po sfrezowanej nawierzchni - przypomina Iwona Mikrut-Purchla z krakowskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Prace wznowione zostaną 19 czerwca i potrwają trzy kolejne dni. Tym razem będą one wykonywane przy zamknięciu jednej jezdni.

W ciągu dnia ruch w dwóch kierunkach przełożony zostanie na drugą jezdnię. W nocy - w nocy ruch zostanie przywrócony na dwie jezdnie. Wprowadzone będzie ograniczenie prędkości do 60 km/godz.

Wykonywanie nowej nawierzchni zostanie zakończone w czwartek 21 czerwca. Postępy prac uzależnione będą od warunków atmosferycznych.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
wściekły kierowca08:11, 11 czerwca 2018
@miłośnik motoryzacji. Masz pełną racje , ale w Polsce GDKiA nie zna tej organizacji pracy , która jest stosowana w drogownictwie od co najmniej 1oo lat . tak remontuje się drogi w całej Europie tylko nie u nas .U ns chodzi o to by mieli robotę na miesiące i na lata , nie na tygodnie Dramat !!!
kajka06:57, 11 czerwca 2018
Co za brednie. Przecież nawierzchnia została zfrezowana półtora miesiąca temu. Teraz może wreszcie wyleją asfalt i ten koszmar się skończy.
Miłośnik motoryzacji22:16, 10 czerwca 2018
Dobrze by było prowadzić prace przez całą dobę i szybciej skończyć robotę.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij