Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Szczawnica i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.06.2018, 12:10 | czytano: 3294

Ostatnia promocja na depilację laserową w 2018 roku! Tylko teraz najlepszy na Podhalu laser Vectus taniej o 25% w ALLMEDICA! (artykuł sponsorowany)

Masz dość tradycyjnych metod usuwania owłosienia? Włoski po nich szybko odrastają, a skóra jest podrażniona? Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest laser diodowy Vectus dostępny w ALLMEDICA! Jest to najlepsza technologia stworzona specjalnie do trwałego usuwania owłosienia, przeznaczona dla każdego koloru włosów i skóry, gwarantująca skuteczne, trwałe i bezpieczne usunięcie niechcianego owłosienia na całe życie.

ALLMEDICA jest jedynym miejscem na Podhalu posiadającym laser diodowy VECTUS, który został wyposażony w unikatową technologię - czujnik melaniny SkinTel, który pozwala na bezpieczną depilację nawet w lecie! Z tej okazji ALLMEDICA zorganizowała OSTATNIĄ w 2018 roku wielką promocję! Tylko do końca czerwca wszystkie zabiegi depilacji laserowej taniej o -25%!
Dlaczego VECTUS jest uznawany za najlepszy laser na świecie do depilacji?

1. Największy zakres fal – największa siła działania i spektakularne efekty

VECTUS jest laserem diodowym, czyli najlepiej sprawdzającym się rodzajem lasera w depilacji. Dodatkowo w stosunku do konkurencji wyróżnia go największy zakres fal o długości do 810 nm, a co za tym idzie największa moc i skuteczność działania. Nie bez powodu jest stosowany w czołowych klinikach medycyny estetycznej w Polsce (Klinika Ambroziak, Klinika Miracki). 


2. Depilacja wszystkich kolorów włosa przez cały rok

Laser VECTUS jako jedyny na świecie został wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny Skintel. Określa on indywidualny poziom melaniny – barwnika włosa, dzięki czemu dobiera optymalne parametry zabiegu dla danego pacjenta. Największą jego zaletą jest możliwość zastosowania go do wszystkich kolorów włosów i skóry niezależnie od pory roku, bez ryzyka słabszych rezultatów.


3. Zerowe ryzyko poparzeń = 100% bezpieczeństwa

Dzięki systemowi SkinTel, w przeciwieństwie do innych laserów, nie istnieje ryzyko poparzenia Pacjenta. W związku z czym jest to zabieg w 100% bezpieczny. Dodatkowo system SkinTel maksymalizuje efekty depilacji ponieważ dobiera maksymalną bezpieczną dawkę lasera, bazując nie na subiektywnej ocenie osoby wykonującej zabieg, a na komputerowym pomiarze melaniny.
Dlaczego wybrać ALLMEDICA?

1. Najwyżej klasy lasery medyczne i gwarantowana skuteczność
Dzięki najwyższej klasy laserom depilacja w ALLMEDICA to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności. 

2. Ostatnia promocja na depilację laserową w tym roku! Tylko do końca czerwca -25% na wszystkie zabiegi depilacji laserem Vectus!
Nie czekaj! Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Promocyjny cennik dostępny tutaj

3. Jedyne na rynku pakiety NO LIMIT i darmowe konsultacje
Ponieważ każda osoba indywidualnie reaguje na depilację laserową, nie ma jednej określonej ilości zabiegów które gwarantują pełną skuteczność depilacji (zazwyczaj 4-8), dlatego ALLMEDICA jako jedyny podmiot na terenie Podhala przygotowała pakiety NO LIMIT, dzięki którym przez rok można bez ograniczeń korzystać z depilacji aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji kosmetologów ALLMEDICA! NOWY TARG
KOLEJOWA 31 / KOWANIEC 2A / al. 1000-LECIA 111

18 265 74 88
www.allmedica.pl

ALLMEDICA.NT
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij