Niedziela, 17 styczeń 2021, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Szczawnica i okolice
Clouds
-16°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-13°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-13°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 85
Snow
-10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-12°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-16°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.06.2018, 12:06 | czytano: 5168

Termin zakończenia budowy Węzła Tatrzańskiego niezagrożony

Wójt Bronisław Stoch, który uczestnicy z radach budowy Węzła Tatrzańskiego w Poroninie, zapewnił radnych, że aktualny termin zakończenia budowy jest niezagrożony. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w październiku.

Budowa powoli zmierza do końca. Tradycyjne skrzyżowanie zakopianki z drogą wojewódzką na Bukowinę Tatrzańską zastąpi bezkolizyjny węzeł, a droga wojewódzka zostanie poprowadzona tunelem pod linią kolejową oraz drogą krajową (DK 47). Ponadto nad drogą wojewódzką zostaną poprowadzone dwa wiadukty - drogowy i kolejowy. Na udogodnienia mogą liczyć także piesi, dla których powstają nowe chodniki, kładka nad drogą wojewódzką oraz przejście podziemne z wygodną pochylnią pod drogą krajową 47 i linią kolejową. W miejscu skrzyżowania zakopianki z drogą powiatową na Ząb będzie rondo. Przebudowywane jest też skrzyżowanie zakopianki z ul. Kasprowicza, a na Białym Dunajcu i Porońcu stanęły nowe mosty.

r/
najnowsze informacje
komentarze
także budowlaniec20:50, 12 czerwca 2018
Tym budowlańcom należy bić brawo . Robią dobrą robotę i terminowo .Oby tak budowano zakopiankę to byłoby cudownie , ale tam niestety są opóźnienia i to wynikające nie z winy budowlańców , a innych jak warunki geologiczne. Podobnie było z budową tuneli w Czorsztynie i Niedzicy .Tam zakładano wybudowanie dwóch tuneli na 24 miesiące , a miały one długość jedynie około 2oo mb Budowa trwało około 19 lat . Tu tunele mają ponad 2km i też maiły być budowane około 24 miesiące Jak długo będą budowane , trudno dziś powiedzieć . Od tego zależy całość inwestycji . Tego nikt nie przeskoczy .
?????19:15, 12 czerwca 2018
niech każdy z was komentujących wyjdzie chociażby na jeden dzień do roboty na drodze,moście,wiadukcie,tunelu czy innej robocie związanej z robotą dla ruchu publicznego to potem moglibyście komentować jak to jest dotrzymać terminów do końca.
abc223:04, 11 czerwca 2018
Do abc: początkowa to by była Stasikowka :) geniuszu ;)
abc16:38, 11 czerwca 2018
myślałam , że to droga na Morskie Oko i Białkę Tatrzańska , a nie do bukowiny .Zawsze podaje się końcową miejscowość , a nie początkową
p.15:44, 11 czerwca 2018
W tym kraju żadnej inwestycji drogowej z wyjątkiem łatania dziur nie oddani na czas.
Qaz14:58, 11 czerwca 2018
Z tego co pamiętam to ta inwestycja ma być oddana do końca sierpnia tego roku, a nie w październiku
ja12:10, 11 czerwca 2018
chyba raczej kończą zaczynać budowę , przewiduje poślizg ok 2-3 miesięcy .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy restauracje powinny przyjmować klientów pomimo pandemii?

tak
tak, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego
nie, w czasie pandemii powinny pozostać zamknięte
nie mam zdania, ale ja się nie wybieram

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij