Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.06.2018, 11:40 | czytano: 4630

Kamil Stoch Honorowym Obywatelem Zakopanego (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński

Rada Miasta w Zakopanem, podczas uroczystej sesji z udziałem Mistrza Olimpijskiego Kamila Stocha i jego żony Ewy Bilan-Stoch, nadała sportowcowi z Zębu tytuł Honorowego Obywatela Miasta.

Przed podęciem uchwały zebrani obejrzeli film pokazujący największe sukcesy mistrza z Zębu. - Te tłumy na Wielkiej Krokwi tworzą historię Zakopanego - podkreślił przewodniczący Rady Miasta w Zakopanem Jan Gluc.

W uzasadnieniu uchwały podkreślano, że to sportowiec przywiązany do tradycyjnych wartości. Na pierwszy miejscu stawia rodzinę, wiarę w Boga i ciężką pracę.

Tytuł Honorowego Obywatela Zakopanego przyznany mu został za wybitne osiągnięcia sportowe, promocję miasta, skromność i postawę godną naśladowania.

Największymi sukcesami Kamila Stocha są trzy indywidualne złote medale igrzysk olimpijskich, tytuły mistrza świata indywidualnie i w drużynie, zwycięstwa w Pucharze Świata i Turnieju Czterech Skoczni. To stawia go w gronie najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii.

r/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
cessna16:55, 13 czerwca 2018
Powiem prawie jak Beata Sz.,bo się należy.W tym jedynym przypadku NALEŻY się MU !!!!!!
k do kb13:21, 13 czerwca 2018
Co mnie w ogóle obchodzi jakiś Stoch? Nie interesuje się sportem i mam do niego podejście typowe rzymskie. Jest arena ,gladiator i pokaz który ma ucieszyć tłumy. Wszystko. Nic mnie nie obchodzi jego rodzina ,wyznanie kot,pies miejsce do spania i inne niusy w chińskich kapciach z włoską metką. Przyjmij do wiadomości że żadnym wzorem ten człowiek dla mnie nie jest a to czy jest wierzący czy nie jest mi zupełnie obojętne. Paranoja jakaś . ze swoją czapką możesz robić co chcesz,z czyszczeniem butów włącznie.
kb09:55, 13 czerwca 2018
Komentarze jak zwykle w podhale24 pełne zawiści,niesprawiedliwych ocen.Kamil Stoch to Wielki sportowiec z osiągnięciami jak dotąd największymi w historii zimowych sportów.Nie narzuca się ale jak go zapraszają to nie odmawia.Jest również wzorem jako człowiek, jako Polak i jako człowiek wierzący.Czapki z głów.
?08:55, 13 czerwca 2018
A to Stoch ma żonę? Nie wiedziałem.
alik23:29, 12 czerwca 2018
Kiedyś Gm. Szaflary Rutkowskiego gloryfikowała . Byłem przeciwny mały p.. ./ I stało się tak jak przewidziałem. Nie Chwalmy Słońca Przed Zachodem.
Monika co ma cyce jak Donice21:48, 12 czerwca 2018
PODNIECACIE SIE nie potrzebnie Podhalanin ma racje

Ja tam zawsze patrze co kto zarobił ciężko praco .

Mam wielu kolegów co wiecej zarobili a nie nadali im obywatelskwa
Jontek.21:01, 12 czerwca 2018
Lubię gościa, naprawdę.
Za jego osiągnięcia, pełen szacun.
Ale mam już serdecznie dosyć, jak władze i media skutecznie starają się uprzykrzyć nam jego osobę.
Niedługo jak otworzę szafę to obok Majdanów i Lewandowskich wyskoczy jeszcze Stoch.
Może jeszcze niech zrobią banknoty o nominale 1000PLN z podobizną Stocha.
Podhalanin18:28, 12 czerwca 2018
U nas w kraju to tylko honorowi obywatele..i gwiazdy sportu...Śmiech ... a co niby ten Stoch zrobił dla kraju...to że sławny i tyle...co zyskał zwykły obywatel...tyle co Polska czyli wielkie zero...podniecają sie jak małe dzieci...
PiterQ12:38, 12 czerwca 2018
Jak pisałem przy okazji nadania ulicy jego imienia w Zębie - trochę młodo. Czemu Wojciechowi Fortunie nie nadali obywatelstwa?
...12:34, 12 czerwca 2018
Zakopane nie ma żadnych sukcesów sportowych to podpina się pod sportowców z innych miejscowości. Taka zimowa stolica polski ale ani wyciągów, jedna skocznia i zero sportowców z sukcesami.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij