Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.06.2018, 09:54 | czytano: 7188

21-latek jechał nietrzeźwy quadem, a w kieszeni miał marihuanę

Młody mężczyzna wpadł przez przypadek. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem w trakcie patrolu w Grywałdzie zauważyli kierowcę quada bez kasku na głowie. Pojazd nie miał też tablic rejestracyjnych i oświetlenia. Postanowili zatrzymać go do kontroli.

W jej trakcie 21-letni mieszkaniec Hałuszowej, który siedział za kierownicą, zaczął się nerwowo i podejrzanie zachowywać. - Bardzo szybko wyjaśnił się powód takiego zachowania. Po badaniu okazało się, że ma ponad pół promila alkoholu w organizmie, a w kieszeni policjanci znaleźli ponad 2-5 grama marihuany. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Krościenku nad Dunajcem - informuje mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

21-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

- Mylne jest przekonanie wśród młodzieży i osób dorosłych, że w Polsce dozwolone jest posiadanie środków odurzających na własny użytek. Przypadek mniejszej wagi zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku - dodaje rzecznik nowotarskiej policji.

oprac. r/ źródło: KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
ola18:56, 13 czerwca 2018
Czytaj człowieku tekst ze zrozumieniem ,chyba że jesteś analfabetą albo pod wpływem wymyślonej przez ciebie marigganie.Ani raz nie znalazłam w tekście tego słowa. Życzę zdrowia.

Mieliśmy literówkę. Tego dotyczą żarty komentatorów.
Proszę na nich nie krzyczeć :o)
Moderator.
you 5712:49, 13 czerwca 2018
myślę ze to pewnie jakiś wyciąg z iguany :)
Adaś10:55, 13 czerwca 2018
Co to jest mariguana?
ABC10:47, 13 czerwca 2018
co to za nowy narkotyk mariguana :D
Teddy Kaczynski10:18, 13 czerwca 2018
O mariguganie jeszcze nie słyszałem.Pewnie jakiś tańszy zamiennik.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij