Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Nowy Targ i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.06.2018, 11:54 | czytano: 5718

Mosty jak nowe

Zakończyły się remonty mostów na potoku Rogoźnik w Ludźmierzu i potoku Foreńdówka Ochotnicy Górnej.

Stare mosty zostały odnowione, wykonano nowe płyty oraz położono nową nawierzchnie i zamontowano barierki. Prace na zlecenie Powiatowe Zarządu Dróg w Nowym Targu wykonało Przedsiębiorstwo Budowlane ESBUD Stanisław Chryczyk w Ochotnicy Dolnej. Koszt prac wyniósł 851 tysięcy złotych.r/ źródło: PZD Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
Mruczek07:55, 15 czerwca 2018
Stanisław Ch siedzi w pace Stanisław Ch buduje mosty Stanisław Ch tu i tam . Jak pisała prasa ja rozumiem ze dał łapówkę i musiał dostać te roboty ale starosta nie ma już za grosz rozsądku aby dawać do przerobienia tak wielkie miliony z publicznej kasy skorumpowanemu więziniowi . Albo co gorsza starosta boi się aby Stanisław Ch w więzieniu nie był nazbyt gadatliwy ..
Janusz18:25, 14 czerwca 2018
No dobra, o mosty dbają a o ściężkę rowerową, malutko, zaraz za przecięciem powyższej drogi, ze ścieżki rowerowej wystaje 7 prętów po usuniętych palikach ilu rowerzystów nadziało się na owe pręty ? Ponadto idą wakacje a na ścieżce ruch totalny i kto będzie opatrywał te dzieciaki, które nie zauważą prętów ? Wogóle na ścieżce rowerowej uprawiana jest partyzantka przepisowa, jeżdzą jak chcą a czasem wogóle nie patrzą przed siebie, w weekendy to jest tragedia !!!
malarz07:44, 14 czerwca 2018
ZA CHWILĘ BĘDĄ POMALOWANE GRAFIITI I JUŻ BĘDĄ JAK STARE .Ci niczego nie uszanują - ani ścian , ani elewacji , ani płotu .Gdyby raz na własny koszy odmalowali , to by się raz na zawsze wyleczyli , bo do końca życia by się nie wypłacili .
PasterzPPP22:52, 13 czerwca 2018
@lans
Nie ma otwarcia bo przepustek nie dostali
ciotka20:46, 13 czerwca 2018
ciekawe kie;dy uroczyste przecięcie wstęgi? Panowie Starostowie wraz z wykonawcą ( moze wyjdzie na chwilę) , w doskonałych humorach pouśmiechają się nieco do zdjęć, wszak wybory juz niedługo.
Starosta Waksmundzki moze znowu siię ubierze po góralsku z koszulą wypuszczoną na portki .... pasuje mu to odzienie jak kwiatek do kożucha
Pracownik20:29, 13 czerwca 2018
Przepraszam bardzo ale co Wy macie do Pana Ch ? Ok , może i siedzi w więzieniu ale na podstawie doniesień prasowych można wywnioskować ze uczciwie i honorowo zapłacił za ten kontrakt to przecież się mu należał . A poza tym może i siedzi w więzieniu za rzekome łapówki które dawał byłym dyrektorom za kontrakty ale dopóki nie ma prawomocnego wyroku doputy jest człowiekiem niewinnym tak wiec jego firma ma prawo wykonywać mosty dla starostwa . I może i szef w więzieniu siedzi ale trzeba przyznać ze jakość robot jest na najwyższym poziomie .
tomek b18:29, 13 czerwca 2018
A Pan Ch. dalej siedzi w pace?
lans14:21, 13 czerwca 2018
A gdzie uroczyste otwarcie i poświęcenie
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij