Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.06.2018, 11:07 | czytano: 8497

Butle z gazem wypadały z jadącego busa

zdj. Marcin Szkodziński

ZAKOPANE. Dzisiaj rano z dostawczego busa jadącego przez skrzyżowanie Krupówek z ul. Nowotarską zaczęły wypadać butle z gazem.

O dużym szczęściu może mówić kierowca dostawczego busa, z którego podczas jazdy zaczęły wypadać butle z gazem.

Najprawdopodobniej źle zabezpieczone butle wypchnęły jedne z drzwi samochodu. Na pomoc kierowcy ruszył mężczyzna, który ... w ustach trzymał zapalonego papierosa.

Na szczęście żadna z butli nie rozszczelniła się i nie doszło do wybuchu.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
koniczynka00:42, 17 czerwca 2018
Ha ha! Dobre z tym papierosem :-)
Stasia17:03, 15 czerwca 2018
Gaspol szaleje jak zwykle nie myśląc o niczym tylko o kasie. nie dość że najdroższy w Zakopanem to jeszcze ludzie bez przeszkolenia co widać na zdjęciach. i przy montażu butli.A jak zapytasz o fakturę czy paragon to od razu a po co Pani a musi Pani mieć a nawet nie wystawią. Jedynie to polecić jedyną legalnie działającą firmę w Zakopanem RTX TORNADO ludzie z uprawnieniami przyjadą zamontują detektorami sprawdzą całą instalacje a i z rachunkami nie ma problemu.
węgiel20:29, 14 czerwca 2018
Gdy by tlen wiózł....(pasowało by do Zakopca)a to pewnie znowu gaz do pensjonatu.Taniej na ,,własnych kołach,, niż z firmy specjalizującej się w dostawie,biedoki.
Oświecony20:11, 14 czerwca 2018
Pełna butla nie wybuchnie.
No URE Stra z Pożarn i inni16:25, 14 czerwca 2018
To odemnie URE i Straż Pożarna i inni wymagają cudów przy handlu koło sklepu a tu gościu nie POtrzebuje koncesji wozi i handluje hurtowo, a POmagier za nim sprząta zapalonym lontem w gembie... HE, cy to Prawo, cy Sprawiedliwoś !
latająca głupota15:13, 14 czerwca 2018
Ukarać gościa za palenie w miejscu publicznym, oraz zgłosić go do premiera do odznaczenia za odwagę i głupotę.
wicek14:09, 14 czerwca 2018
Za PRL-u były specjalne samochody gaz wymieniał pracownik a jego obowiązkiem było za każdym razem sprawdzenie kuchenki np wąż był stary to nie dał gazu.Chcąc wymienić samemu gaz trzeba było okazać przeszkolenie które było bezpłatne.
Dzisiaj to jest partyzantka a stuki czasami słychać.
rowerzysta12:11, 14 czerwca 2018
Po co zabezpieczać,jakoś się dojedzie.ITD powinno mu tak dowalić,zeby się na rzadko skirał.Podobnie z osobowkami co przyczepki ciągają.Niemcy szybciutko by z wami porządek zrobili.
Do Tepego Toporka12:08, 14 czerwca 2018
Myslimy ze mogło dojść do wybuchu gdyby gaz z butli szybko się ulatnial .Chyba nie powiesz ze mocno rozgrzana butla nie wybuchnie??
uczestnik zdarzenia12:03, 14 czerwca 2018
Podobny przypadek, był w poniedziałek koło godz.10-j jak z autobusu relacji
Kraków - Zakopane, z bagażnika wyleciały walizki podróżnych. Cudem tylko było, że wypadając odbiły się od jezdni i wpadły do rowu. Gdyby tak poszły na samochód, którym jechałem zaraz za autobusem, nie byłoby szans na
ucieczkę na przeciwległy pas bo był zajęty przez samochody jadące w drugim kierunku. Dokładniej, miało to miejsce na słynnym zakręcie w lesie, na Rdzawce, gdzie po sygnale dźwiękowym i wyprzedzeniu autobusu, kierowca prowadzący go, zatrzymał się.
Długa Dzida11:46, 14 czerwca 2018
Butla z gazem nie wybuchnie nawet gdy celowo odkręci się gaz i go podpali, ponieważ ciśnienie panujące wewnątrz nie pozwala na zassanie płomienia.
klijent11:37, 14 czerwca 2018
Sprawdzić jego zezwolenie na handel gazem sprawdzić ADR-Y ponieważ jest mnóstwo dostawców którzy nie mają żadnych pozwoleń na handel tym niebezpiecznym towarem czym narażają odbiorców na utratę mienia oraz życia.
Tępy Toporek11:23, 14 czerwca 2018
Pewnie myślicie że butla wybuchnie, rozlatując się na kawałki bo ktoś trzyma w ustach papierosa.Eee, to źle myślicie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij