Piątek, 14 grudzień 2018, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
-5°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
-4°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 87%
pochmurno
-5°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
-4°
Wiatr: 5 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
śnieg
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
10.07.2018, 09:00 | czytano: 4203

Wypadek na zakopiance w Poroninie

Przed godziną 9, na pasie w kierunku Zakopanego, jeden samochód najechał z impetem na tył drugiego.

W wypadku ranna została jedna osoba. Po wypadku zablokowany był jeden pas. Ruch odbywał się wahadłowo. Przed godz. 10 utrudnienia zniknęły.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Zakopianka12:28, 10 lipca 2018
Pewnie zatrzymał się jakiś góral co nie chce dwupasmowej zakopianki, bo wpuszczał drugiego górala co nie chce dwupasmowej zakopianki i się przeliczył. Jak jest rejestrator to wina wpuszczającego za nieuzasadnione zwolnienie i zatrzymanie.
Niezadowolony09:15, 10 lipca 2018
I tak jest tam wahadło, teraz już dwa.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij