Poniedziałek, 20 sierpień 2018, Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Szczawnica i okolice
niewielkie zachmurzenie
15°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 90%
pogodnie
16°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 89%
pogodnie
15°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 90%
pogodnie
19°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 82%
pogodnie
19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
pogodnie
17°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 70%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
09.08.2018, 22:49 | czytano: 1903

Zadymienie na Harendzie (zdjęcia)

ZAKOPANE. Po godzinie 21 na Harendzie z budynku mieszkalnego zaczął się wydobywać gesty, drażniący dym. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Niezbędna okazała się ewakuacja mieszkańców.

Z wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zadymienia mogła być awaria bojlera w kotłowni. Szybko opanowano sytuację, nikomu nic się nie stało. Działania strażaków polegały na zdiagnozowaniu przyczyny zadymienia oraz na przewietrzeniu pomieszczeń za pomocą specjalistycznego sprzętu.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij