Czwartek, 21 luty 2019, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Jabłonka i okolice
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 95%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 92%
granulki lodu
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 92%
śnieg
Wiatr: 2.4 km/h Wilgotność: 87%
pochmurno
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 96%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.09.2018, 14:01 | czytano: 9619

Zwłoki na terenie Stasikówki

Zwłoki 69-letniego mieszkańca Poronina z raną głowy znaleziono wczoraj wieczorem na terenie Stasikówki.

Ciało mężczyzny znajdowało się w polach między domem a lasem. Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem i prokurator. Po oględzinach okazało się, że rana prawdopodobnie nie miała wpływu na zgon mężczyzny, a do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

r/
najnowsze informacje
komentarze
szkoda słów18:58, 14 września 2018
Facet martwy w polu, z raną głowy. Dla policji wniosek z sytuacji taki: sam umarł, przypadkowo. Zgon z przyczyn naturalnych. Rana na głowie pewnie sama sie zrobiła. Brawo.
kibic11:21, 13 września 2018
Najprostrze orzeczenie . Zamachu nie było , jak w raichu .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij