Czwartek, 21 luty 2019, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 95%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 92%
granulki lodu
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 92%
śnieg
Wiatr: 2.4 km/h Wilgotność: 87%
pochmurno
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 96%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.09.2018, 13:36 | czytano: 4973

28-latek zatrzymany za napaść rozbójniczą Zakopanem

Fot. KPP Zakopane

W nocy z 10 na 11 września w Zakopanem 28-latek bez stałego miejsca zamieszkania zabrał turyście z Mazur wartościowy telefon i wdał się z nim w bójkę.

28-latek podszedł na ulicy do turysty i zapytał, czy może skorzystać z telefonu, bo jego się rozładował. - Kiedy telefon o wartości dwóch tysięcy złotych wylądował w rękach mężczyzny, ten ani myślał zwrócić go właścicielowi. Co więcej, używając przemocy usiłował oddalić się z łupem – relacjonuje mł. asp. Krzysztof Waksmundzki z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Plan nie do końca się powiódł, gdyż właściciel telefonu nie zamierzał łatwo rezygnować ze swojej własności. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, z której obydwaj wyszli z niewielkimi obrażeniami ciała. Na miejscu interweniowało pogotowie oraz zakopiańscy policjanci, którzy zatrzymali 28-latka.

Okazało się, że napaść nie była pierwszą w jego życiorysie. W przeszłości był on już karany za przestępstwo przeciwko mieniu. Na wniosek prokuratora, zakopiański sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Mietek08:50, 15 września 2018
Ja duzo nie chodzem ino do Jarka na zyntyce co przywozi z polski i z Halinom pogodome i do domu noco jade .
miodek19:36, 13 września 2018
Mietek nie szlajoj sie noco tylko ucz sie polskiego.
Gabryśka co ma Ryśka17:39, 13 września 2018
a tam nie wiem ale bym mu nakopala tak do d.....
Mietek16:53, 13 września 2018
W Dzianiszu co drugi taki aż sie boje chodzić noco tyle bałwanów nacpanych sie szlajo po drodze
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij