Sobota, 16 styczeń 2021, Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego
Jabłonka i okolice
Snow
-8°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Snow
-9°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Snow
-7°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
-7°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 79
Snow
-8°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Snow
-8°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.09.2018, 13:57 | czytano: 4047

Radni KWW Nasze Miasto nadal chcą pracować w samorządzie

arch. Podhale24

NOWY TARG. Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Obywatelski Nasze Miasto wprowadził w poprzednich wyborach samorządowych największą liczbę członków do Rady Miasta. Z ramienia tego komitetu wybrany został obecny burmistrz - Grzegorz Watycha. W tym roku dotychczasowi radni startują ponownie, chociaż widać pewne przetasowania.

Mandaty radnego z KWW Nasze Miasto zdobyli w 2014 roku Jacenty Rajski, Grzegorz Luberda, Andrzej Rajski, Bogusława Korwin, Marcin Kudasik, Marek Mozdyniewicz, Leszek Pustowka, Danuta Sokół, Danuta Szokalska-Stefaniak, Janusz Tarnowski, Włodzimierz Zapiórkowski i Grzegorz Watycha. Ten ostatni po wyborze na burmistrza zrzekł się mandatu. Zastąpił go w Radzie Miasta Arkadiusz Pysz.

W ciągu tych niespełna 4 lat z klubu odeszli - Bogusława Korwin, Włodzimierz Zapiórkowski i Andrzej Rajski - zasilając grupę "radnych niezrzeszonych".

Spośród tych, którzy zostali w klubie - w tegorocznych wyborach startują wszyscy. Jedynie Janusz Tarnowski zdecydował się kandydować do Rady Powiatu. Pozostali chcą ponownie sprawować mandat radnego miejskiego. Do KWW Nasze Miasto w tym roku dołączyli obecnie niezrzeszeni - Grzegorz Grzegorczyk i Gabriel Samolej.

Pozostali dotychczasowi "niezrzeszeni" przyłączą się do innych komitetów, lub jak Bogusława Korwin - założyli własne.

s/
najnowsze informacje
komentarze
czas na zmianę w mieście08:47, 19 września 2018
komunikacja miejska nie działa, brak współpracy z gminą Nowy Targ, obiecywanych wyciągów nie ma, zastępców dwóch a miał być jeden, ścieżka rowerowa na Borze z opóźnieniami i bez nawierzchni która umożliwi jazdę po niej kolarkom i małym dzieciom, a tu wszyci tacy zadowoleni.
Ja już wam nie zaufam.
Będę głosował na Michalską, bo tylko ona jest spoza układu i nie jest zrażona urzędniczą biurokracją
nowotarżanie=Agata Michalska21:00, 18 września 2018
a ja uważam że Agata Michalska to jedyna szansa na nowe otwarcie w naszym mieście. Inteligenta, wykształcona, z doświadczeniem managera. A przede wszystkim z pasją i wizją której brakuje obecnemu burmistrzowi.
besala20:40, 18 września 2018
Jeżeli zagłosujemy na tę listę, to w Mieście nic się nie zmieni. Pierwsze miejsca na listach tego komitetu zajmują osoby albo spokrewnione albo w różny sposób związane z tzw. Grzesiem. Tak nazywają między sobą burmistrza Nowego Targu. Nakłonili tego Grzesia do postawienia pomnika, który stał dwa tygodnie, wmówili mu, że kurniki na Rynku to dobry interes dla Miasta i razem z nim krzyczeli, że głosy krytyki wobec obecnej rady i burmistrza to pomyje.
@ do ratio20:40, 17 września 2018
Ten pomysł POPISU inspirowany był pewnie przez vice aby zniszczyć
Liszkę . Dowiemy się o tym za pięć lat.Jeśli tak to byłby majstersztyk
w jego wykonaniu !Jednego tylko nie wiem z jakiej partii będzie startował ?
do ratio18:13, 17 września 2018
Zapomniał Pan z kim był na plakatach na ostatnich wyborach w drugiej turze Pan Liszka??? no niektórzy chcieli by aby stare wróciło.
miastowy13:22, 17 września 2018
Liszka to już tyle razy startował i nikt go nie chce. Dałby sobie już spokój i wstydu oszczędził.
ratio11:46, 17 września 2018
Uważ, ze powinna być zmiana w mieście - bo obiecywać każdy przed wyborami obiecuje. Dlatego większe zaufanie mam do Pana Pawła Liszki aniżeli do obecnej władzy jak i kandydatki na burmistrza Pani Michalskiej. Pan Liszka wie co robi i wierzę, że ludzie poprą go w tych wyborach wraz ze swoim KWW Dobra Zmiana w Mieście.
wzrokowiec09:58, 17 września 2018
Łapsa to hipokryta , wcześniej przy MF a teraz przykleił się do PiS-u /Liszka/ czy inaczej z poparciem PiSu, zmienia poglądy jak wce i kiedy wce
odwodnica lotniska09:42, 17 września 2018
Rada dała zarobić paru bogaczom w tym mieście. Kupili koziołki na rynek i powiesili wstęgi. Brawo
JiS22:45, 16 września 2018
Cztery lata wieszali wstążki teraz będą pracować? Buhaha
Pi......cie22:02, 16 września 2018
tylko Pan Łapsa już się znudził i nie umie obsługiwać tabletu
Jooo21:53, 16 września 2018
Waldi. Masz rację poniekąd .. Pani radna Sokol ani sie nie udzielala slownie ani nic nie zrobila dla rejonu...a jest orezesem spółdzielni i mogłaby zadzialac dla mieszkańców ...no i ten nieszczęsny basen. Ale np.. o Korwin...babka może nie działa Ale prawdą w oczy kole. Ale kto be to od wyborców zależy. ..albo dadzą że ciemnote wcisnąć albo nie. Jest też kwestia lewych meldunkow
Wyborca21:43, 16 września 2018
Jakie...."nasze " czyli wasze? To nie jest prywatne miasto. Nie traktujcue tego jak dochód. .jak biznes...tu są ludzie którzy chcą godnie żyć.
Waldi21:07, 16 września 2018
Pie.........ie jak potłuczeni, pamiętajcie że tytuł magistra nie idzie w parze z mądrością, niech ktoś mi powie że to nieprawda, przykład Pana Łapsy ,bez wyższej szkoły a ile zrobił na Kowańcu, wcale nie musiał mieć wystąpień na sesji w porównaniu do innych radnych którzy nic nie zrobili i praktycznie się nie odzywali ......
jeszcze bardziej ciekawska18:03, 16 września 2018
Ups sorry .
Ranking popularności ?
do - jeszcze bardziej ciekawska17:41, 16 września 2018
najpierw sprawdź co znaczy określenie 'ranking'.
jeszcze bardziej ciekawska17:32, 16 września 2018
a może przypomnieć np autko do straży dla J.Ł i J.W.
drogi przy domach radnych czy dotacje i synekury
takich rankingów wszechmogący M też ni ma ?
Nie wierzę ;)
reforma17:09, 16 września 2018
Rada beznadziejna, bez pomysłów, bez ikry, bez własnego zdania, bez rozeznania - dramat. Zamiast stawiać wymagania Watysze to bezkrytycznie klepie wszystkie uchwały ...
ciekawska :)16:53, 16 września 2018
Są radni którzy w czasie całej kadencji nie odezwali się ani razu -i to TEŻ z grupy Watychy . Dla takich leniuszków powinno się prowadzić ranking aktywności jak dla Posłów bo szkoda diety na ich opłacanie.
Rada ma RADZIĆ a nie głosować uchwały przygotowane przez burmistrza
BO NIE WYPADA SIĘ NARAŻAĆ .Czasami ICH wystąpienia to peany na cześć władcy .TYCH WYPOWIEDZ NIE ZALICZAM DO AKTYWNOŚCI .BLIŻEJ IM DO LIZUSOSTWA.
A może wszechwiedzący MODERATOR upubliczni taki ranking.

Nie ma takowego rankingu. Ale może na podstawie protokołów z sesji warto byłoby takowy opracować. Wszechwiedzący moderator :o)
CIEKAWSKI16:34, 16 września 2018
do Za miastem
Czyli, radny po zawodówce, do pola ?!!
Za miastem14:50, 16 września 2018
Większość tej rady powinna się zmienić bez dwóch zdań dalej uważam że powinni zasiadać w radzie ludzie po skończonej jakiejś wyższej szkole!!!!!!!!!!
Brys14:37, 16 września 2018
Dobra ekipa i nie dająca się zwariować presji by pod biznes działać. Idę ma tutaj dziwnych działań.
spokojnej niedzieli14:15, 16 września 2018
i zaczyna się od hejtowania, żeby dokopać
ludzie opamiętajcie się, nie tędy droga
możecie się naparzać, wylewać ten jad
a i tak wyborcy zdecydują
A14:06, 16 września 2018
a ja jestem zadowolona ze swojego radnego
REFLEKSJA14:02, 16 września 2018
Lub założyli własne.
Założyli, czy założyła ?
Czerwona kartka14:00, 16 września 2018
Tak słabej rady nie było od początku samorządu. Tym rajcon już dziękujemy. Na szczęście dzięki NTVBialoruś mogliśmy śledzić dokonania ich i Watychy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij