Wtorek, 13 kwiecień 2021, Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
Nowy Targ i okolice
Rain
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 85
Rain
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
29.09.2018, 13:35 | czytano: 5757

Debata przedwyborcza NTvK kandydatów na burmistrza Nowego Targu przerodzi się w występ solowy

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. Dwoje kandydatów nie stawi się na spotkanie organizowane w czwartek przez NTvK. Zapowiadana "debata kandydatów" najprawdopodobniej przerodzi się w benefis Grzegorza Watychy.

Debatę przedwyborczą z udziałem Agaty Michalskiej, Pawła Liszki i obecnego burmistrza - Nowotarska Telewizja Kablowa zapowiedziała na czwartek 4 października o godzinie 18.oo w MOK.

Jedynie pełnomocnik komitetu wyborczego Nasze Miasto potwierdził udział w spotkaniu swojego kandydata, czyli Grzegorza Watychy.

Pozostali kandydaci tłumaczą się niedogodnym dla nich terminem proponowanym przez "kablówkę". Agata Michalska tego dnia przebywać będzie poza Nowym Targiem, a Paweł Liszka ma w tym czasie zaplanowane inne spotkania z wyborcami.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Edward23:09, 16 października 2018
Agata Michalska roznosi ulotki po blokach ale poco jak w swoim programie ani slowkiem o nich nie wspomniała
xxx07:58, 4 października 2018
Cieniasy i dziady , własnie taki przykład daja Michalska i Liszka. Jak mozna na nich głosowac jak juz w kampani lekceważą mieszkańców tłumacząc sie innymi zajęciami .Najbardziej powinno im zależeć na naszym mieście i spotkaniu z ludźmi a nie jakies nagrywanie spotów w gorcach i bajki - obietnice. Jeszcze UM przenieście na Długą Polanę
Ludzie zastanówcie się naprawdę na kogo głosować .
nowotarzanka17:20, 3 października 2018
czytając komentarze zastanawiam się czy ludzie są aż tak krótkowzroczni?
Watycha ma swój charakter, ma kręgosłup, dla niektórych jest niewygodny, nie pozwala sobą manipulować. Ci co chcą za dużo poszli tam, gdzie będą mogli grabić .... Grzegorz Watycha mocną osobowością! Moim Burmistrzem!
dziękuję, że nadal chce Pan rozwijać Nowy Targ i pomagać mieszkańcom! Brawo!
Haha12:44, 3 października 2018
Sztabowcy Watychy przekombinowali z debatą i zamiast debaty, będzie to spotkanie wyborcze.
js12:35, 3 października 2018
I bardzo dobrze bo trzeba się szanować i nie chodzić byle gdzie.
Też Agatka09:54, 2 października 2018
Jacuś,nie muszę się przyglądać i słuchać co jeszcze zrobi burmistrz.Czytałam ulotkę sprzed czterech lat.Niech nic nie robi- niech odejdzie w stały niebyt i zabierze z sobą prawdziwych,,ha,ha,ha kandydatów znów na radnych.
Jacuś23:02, 1 października 2018
Wspaniale prowadzi się papierową kampanię na facebooku przez sztab P. Michalskiej oraz Pana Liszki,bo można obiecywać gruszki na wierzbie, robić wodę z mózgu, ale otwarte starcie jest niebezpieczne, bo może pokazać jasno i otwarcie,że z ludzi robi się ciemną masę.
Są sytuacje potwierdzające jak bardzo Pan Liszka na sesjach oprotestowywał budowę basenu nowotarskiego, dziś podaje ,że to jego zasługa, Pani Michalska próbuje udowodnić jak wiele choćby w turystyce może zrobić, ale nie wspomina, że jakiekolwiek zbadanie gruntu pod nowe lodowisko przez ekspertów, wykupienie ziem trwa od 3 do 5 lat.
żaden burmistrz nie jest w stanie tego zrobić w jedną kadencję, a zatem
obiecanki cacanki a głupiemu.......... Przyjrzyjmy się co ma do powiedzenia obecny burmistrz, jak podsumowuje swoje lata pracy a potem przystąpmy do dyskusji.
Generał21:53, 1 października 2018
niech obecny Burmistrz odpowie na pytanie : która ze swoich obietnic wyborczych zrealizował? bo ja takowej nie widzę. I nad czym tu debatować.?
Bartłomiej K.21:47, 1 października 2018
bez sensu taka debata. lepszy kontakt z nami mieszkańcami jest bezpośredni..porozmawiać, odpowiedzieć na nurtujące dylemat. Akurat trafiłem w tą niedzielę na Rynek, gdzie spotkałem pana Liszke z ekipą. Spoko gość, pewne rzeczy mi naświetlił. Mądry i z wizją na rozwój Nowego Targu. ma potencjał. Polecam. A w takiej debacie to co sie można dowiedzieć, raczej nie wiele.
Marzena21:44, 1 października 2018
to sobie Grzesiek przynajmniej pogada do siebie. Niech się trochę podbuduje bo chyba się trochę przydołował. Ciekawe czy wymyślił już jakiś program. jak na obecnego burmistrza to powinien pierwszy swój program przedstawić, a tu czekał nie wiadomo na co - czyżby brak pomysłu?
odemnie919:23, 1 października 2018
Od propagandy sukcesu jest co najmniej dwóch wybitnych obiecywaczy: Glonek i Tarnowski, z Rajskim w tle, he, he he
była zw19:22, 1 października 2018
Rymowałam dla Watychy z pasją i euforią.
Dzisiaj moje rymowanki stały się historią.
Jestem WIELKIM PRZECIWNIKIEM takiego rządzenia
I Watysze w tej kampanii mówię: " Do widzenia!!!"
Mariusz z Sikorskiego18:23, 1 października 2018
No tak pani Michalska i pan Liszka sobie teraz będą wybierać debaty. Pani Michalska będzie sobie filmiki puszczać a do rozmowy zapraszać na pewno piknik. Widać że obawa jest przed rozmową która dotrze do szerszego grona. Burmistrz Watycha nigdy się tego nie bał i nie kombinuje jak tu nie iść na tą czy inną debatę.
knt12315:38, 1 października 2018
To, że nie przychodzą to wynik tego, iż debatę realizuje wyłącznie ntvk podległa UM czyli Panu burmistrzowi, więc żąda pytania tylko uzgodnione z jednym kandydatem, a debaty powinny prowadzić media niezależne! To tak jakby p. Michalska czy p. Liszka zaprosił na debatę przygotowana przez swoich ludzi od niego zależnych ...
Hopsasa15:03, 1 października 2018
Zabolało? Zostaliście w tyle razem ze swoim burmiszczem.
Pawełełek08:33, 1 października 2018
do Cacek: dobry jesteś:)
ja i tak popieram Grzegorza Watychę
Misio08:24, 1 października 2018
Unikanie debaty to obawa przed krytyka swojego programu? Czy naprawdę kandydaci aż do tak są zajęcie? Dziwne
koziel08:13, 1 października 2018
Widać konkurencja Michalskiej przeprowadza frontalny atak :) Debata? Podobno jest 15.10 przygotowana z odpowiednim wyprzedzeniem tak jak należy. Niech obecny burmistrz odpowie na pytanie co zrobił przez 4 lata? Ale najlepsze jest to, że podobno naciska na ludzi, z którymi współpracuje miasto a są blisko konkurencji. Żal mi tych nowotarżan. Myślę, że pora się uwolnić od człowieka, który w taki sposób zarządza miastem i ludźmi.
Elf z korony drzew07:53, 1 października 2018
Jakiś dziobak Michałka tu pisze o reżimowej telewizji. A jaka ta mam być, ma pluć na miasto na burmistrza? Pewna gazeta organizuje debatę wyborczą od lat. W tym roku sponsorem tego spotkania będą zapewne panowie z targowicy, którzy chcę utrzeć nosa Grzegorzowi. Czy to ne jest również stronnicze?
Igor23:52, 30 września 2018
Jak mozna budowac swoja oferte o inwestycje prywatne i w innej gminie? Pani Michalska nie ma nic do zaoferowania z tego co mamy w Nowym Targu? Czy wie na pewno, ze bez uzyskania unijnej dotacji, inwestycja ruszy w nastepym roku? Inwestycja warta kilkanascie milionow zlotych? Te pytania pozostana bez odpowiedzi bo nie bedzie debaty i nie ma odpowiedzi na Facebook. Tak sie traktuje Wyborcow.
Bareja23:13, 30 września 2018
Pan Liszka ma czas na baloniki i watę cukrową, ale nie ma czasu na debatę wyborczą, a Pani Michalska ma czas na kręcenie filmików na fb, z Panem Kułakowskim wysokim specjalistą od ekologii i czystego powietrze, albo w reżyserii Pana Glonka, filmików o prywatnej inwestycji w innej gminie, które dopiero stara się o dofinansowanie i na razie jest na etapie planów, zapowiada też że będzie kręcić kolejny film o trasacę biegowych, pewnie w , Obidowej, a nie znajduje czasu na debatę wyborczą.Pani Michalska nie odpowiada też na pytania na fb, bo to ją przerasta i jej mentora i odsyła internautów na piknik turystyczny????
To burmistrza mamy wybierać na pikniku turystycznym?
Może jeszcze nakręci film o Rabkolandzie ?
koziel19:19, 30 września 2018
Jeżeli ma to być korzystne dla Nowego Targu to niech zahacza również o Waksmund. Obecny Burmistrz nie ma jakiś specjalnych osiągnięć więc w końcu niech Nowy Targ nabierze odpowiedniego znaczenia w regionie. Super hasło wyborcze. Kocham i szanuje. Tylko kogo i co? Przez 4 lata nie było widać tego szacunku.
Michał15:44, 30 września 2018
Najlepiej komunikowac się filmami o inwestycjach ścieżki w koronach drzew która jest zlokalizowana na terenie innej gminy, Waksmund, i bez pewnego dofinansowania ze środków unijnych. Tak mówi Pani Michalska .Tylko debata pozwoli poznać ludziom prawdziwe oblicze kandydatów
koziel13:17, 30 września 2018
Dziwne to forum. Zatrudnieni ludzie Watychy starają się podciągnąć go w notowaniach. Widać boi się. 4 lata nie robił nic i teraz chce wszystko nadrobić. Pomysły innych przypisuje sobie. A już zupełnym nieporozumieniem jest jego zastępczyni haha. Czas na zmiany !!!!
Michał11:41, 30 września 2018
Anna z NT i baśka
mam wrażenie ze to jedna i ta sama osoba :) a Wy ???
Mieszkaniec11:35, 30 września 2018
po do Ci ludzie startują jak nie chcą debatować , rozmawiać??
nakręca ładny filmik w Gorcach, reklamują inwestycję którą będzie realizował Waksmund i myślą że zdobędą elektorat? . Mnie interesuje co będzie w Nowym Targu a nie we Waksmundzie. Bo budowę drogi do tej inwestycji we Waksmundzie od strony Nowego Targu ma zrobić Miasto, ale to my już wiemy od kilku lat
Ola10:47, 30 września 2018
Przynajmniej nikt go nie będzie wyprowadzał z równowagi bo ostatnio coś na sesjach narowny jest. Będziesz zadowolony Grzegorzu nikt ci nie będzie zadawał trudnych pytań.Damy radę.
Baciok09:53, 30 września 2018
Watycha i kos z NtFK zrobili TV Białoruś. NtVK to przykład kolesiostwa w Radzie nadzirczej jest tam Burdynowa jaby jej mało było kasy w ZGM
Zosia08:43, 30 września 2018
Droga Basiu, oczywiście ze zależy na na dobru Miasta i jego Mieszkańców co gwarantuje pan Watycha, natomiast egoi biznes to Liszka i Michalska zakładam... wystarczy spojrzeć na ich quasi program wyborczy i wszystko jasne
Nowotarżanin07:54, 30 września 2018
Tomku, Watycha na burmistrza? Hmmmm ? Po czterech latach niepowodzeń i nieporadności został tylko ten głupawy uśmiech na plakatach. Dlatego proponuję, żeby na kolejną kadencję został burmistrzem u kolegi w Maniowach. Właśnie pękła kolorowa bańka mydlana.
baśka23:29, 29 września 2018
Bardzo dobrze. Nie można się w "maliny" wpuszczać. To specjalnie ułożone pod Watychę. Zapewne zna pytania od dawna. Dlaczego nie zaprezentował swojego programu wcześniej - bo co??? czekał na podpowiedź? -jak zawsze zresztą. znów własnego zdania nie miał? nie potrafił nic wymyślić? Czy nadal takiego mamy mieć Burmistrza? Czekać do następnych wyborów? A gdzie Miasto Nowy Targ i jego Mieszkańcy. Czy muszą być uzależnieni od oświecenia doradców - a oni z kolei czekający na podpowiedź innych? Zadajmy sobie pytanie - panowie i panie - startujący w wyborach ... na czym nam zależy..czy na dobru Miasta i Mieszkańców czy na własnym ego i biznesie. i proszę o otwartą odpowiedź.
Anna z NT23:14, 29 września 2018
Jakoś Tygodnik potrafił termin godziwie ustalić, a Kablówa ...nie... Lepiej mieć wiedzę wcześniej niż później o taki czymś. A Watycha Grzesiek i tak nie będzie Burmistrzem więcej. Pokazał na co go stać...czyli dla Miasta nie za wiele. Na byłym Burmistrzu Fryźlewiczu nitki suchej nie pozostawił, a teraz sam się przekonał, że sobie nie daje rady - więc po co się się pcha nadal? Czyżby zdążył opracować swój program bazując na swoich kontrkandydatach????
@smoku23:11, 29 września 2018
Wyśmiewasz się z innych , a na mieście pełno wybielonych zębów.
Chyba że to reklama BlendaMed
Oxygen23:06, 29 września 2018
Słabe te tłumaczenie Michalskiej i Liszki. Ciekawe traktowanie Wyborców. Biała flaga już teraz ?
J2322:58, 29 września 2018
Pełne gacie nic więcej... porażka Ci kandydaci od siedmiu boleści
Kłoda22:57, 29 września 2018
Czego oni się obawiają ? Bo nie rozumiem. Jeżeli my mieszkańcy mamy mieć wybór ? To powinno nam się go dać a nie utrudniać :(
Kowancon22:56, 29 września 2018
Niw wierze ze to się dzieje w moim ukochanym mieście ! To maja być wybory ??? To jest demokracja wg Liszki czy Michalskiej ? To jedno wielkie nieporozumienie i tyle. Ludzie bądźcie mądrzy !
dama21:51, 29 września 2018
Ach ten Liszka ... Liszka. Taki przystojny facet. Przecież przy nim Watycha nie wygląda wcale, a jakoś przez przypadek został nawet burmistrzem. No i klapa, bo z zarządzenia tylko lufa. Dlatego zagłosuje na PL, może się coś zmieni na lepsze.
Tomek21:41, 29 września 2018
Grzegorz na burmistrza
moja ocena21:35, 29 września 2018
jak znam się troche - to termin nie ustala TV to powinni ustalić pełnomocnicy
określa się ramy i czas wystąpień
czyli klapa nie kandydatów na burmistrza ale TV
Liza21:04, 29 września 2018
Nie przychodząc na debatę oboje kandydatów pokazuje że się boi otwartej dyskusji ...
DE DA TA20:58, 29 września 2018
Ale nam się zapowiada :)
Show DEBATA -Familiada
A Strasburger z tego znany
Rzuci z lekka dwa suchary
Są problemy-OTÓŻ ONE -
W Kablu karty są znaczone
Można dostać ostro kosą
I do domu wrócić boso ?
Nikt już nie jest taka GAPA
Toż to sztuczka HANDICAPA
TAKĄ MAMY DEMOKRACJĘ ?;)
KTO MA WŁADZĘ TEN MA RACJĘ ?
smok20:47, 29 września 2018
Strach przed debatą,strach przed spotkaniem twarzą w twarz. Na papierku nowa pani była prezes, znaczy odnowiona i odnowiony szefuńcio banku ślicni,młodzi,piękni no ale ...tylko na papierku. Nie chcę w Nowym Targu tchórzliwych ***

Smoku, huncwocie nie wprowadzaj mi tu elementu pogardy...
Moderator.
oko20:38, 29 września 2018
Gorąca linia. Agata ... z Turynu dzwonię.... nie idź.....z Turynu nie z Torunia..wymyśl coś...kontuzja...a..nie grasz...nie wiem...spotkanie...Michała wyślij....jak to uciekł....nie idź ...pi...pi... Macie...I drugi telefon: z Torunia dzwonię....nie z Turynu .. z Torunia...Paweł ni idź ...przegrasz....nie wiem ...wymyśl coś...apel ...na apel musisz....nie mundurek zostaw...nie harcerski Jasnogórski...Hanka ...nie poznajesz....Łapsę wyślij...a..gasi...pi...pi
Koniec debaty20:24, 29 września 2018
Nikt wam tyle nie da co ja wam obiecam!
galt20:14, 29 września 2018
Brawo pani Agato, brawo panie Pawle! Tak trzymać. Są tam zorganizowania debaty przez telewizję w 100% zależne od jednego z kandydatów i zależnością ukazującą na każdym kroku to kuriozum na które stać tylko prezesa Kosa. Nie przejmuj się komentarzami pisanymi przez kadrę NTV K I popleczników burmistrza Których kocha i szanuje!
Jolasia20:10, 29 września 2018
@
Liszka i Michalska Mistyfikacja! żal mi Ciebie, boś się chyba zafiksował, ale nic nie tracisz, włącz sobie serial Kiepscy.
vyborca 220:10, 29 września 2018
Ja głosuję na PL, a nie GW wyborczą ściemę .Może mi ktoś mądry wytłumaczy co oznacza hasło Kocham i Szanuję nie kumam o co chodzi.
Wydaje mi się do Pana Watychy nie pasuje.
jaga219:47, 29 września 2018
Ja glosuję na obecnego Burmistrza , innych kandydatów nie znam
Liszka i Michalska Mistyfikacja!19:14, 29 września 2018
Oni się wolą spotykać w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji i przyjaznego biznesu. Potrzebują jeszcze biznesowego przyjaznego burmistrza i świat się kręci we właściiwą stronę. Plastikowa zmanipulowana kampania w internecie i przedstawianie wypowiedzi pseudo specjalistów, albo jak mistrz Liszka płaci na p24 za artykuł w którym sam odpowiada na swoje pytania. Farsa i kabaret! Będą unikać konfrontacji z Watychą bo wiedzą że polegną.
Owsianka18:53, 29 września 2018
Pisza w tej ulotce programowej że konsekwentnie i z wizją,tu i teraz zbudują przyszłość naszym dzieciom.No chyba nie naszym bo nic o tym nie wiem.
Liszka i Michalska Mistyfikacja!18:13, 29 września 2018
Oni się wolą spotykać w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji i przyjaznego biznesu. Potrzebują jeszcze biznesowego przyjaznego burmistrza i świat się kręci we właściiwą stronę. Plastikowa zmanipulowana kampania w internecie i przedstawianie wypowiedzi pseudo specjalistów, albo jak mistrz Liszka płaci na p24 za artykuł w którym sam odpowiada na swoje pytania. Farsa i kabaret! Będą unikać konfrontacji z Watychą bo wiedzą że polegną.
kibic17:28, 29 września 2018
chcę głosować na Agatke a ona pęka przed debata niedobrze
pawcio17:27, 29 września 2018
Tchórze!
Jolasia17:22, 29 września 2018
Gocha żal taty,ale nic nie traci,włącz mu serial Kiepscy.
Wojtek17:10, 29 września 2018
Odmówili wzięcia udziału w debacie ? Kandydaci na tak ważny urząd ? Oczom własnym nie wierze. Kompletny brak szacunku dla wyborcy.
Tym państwu się chyba wydaje ze maja wygrana w kieszeni. A tu się pomylą ! Dobrze ze pan burmistrz ma przynajmniej odwagę cywilna.
Z17:07, 29 września 2018
Teraz mają nas w "poszanowaniu" a co by było po ewentualnej wygranej? Państwu już dziękujemy
Czemu boją się telewizji17:05, 29 września 2018
Ok widzę dużo pismakow piszących na Pana Grzegorza a ja jak i inni oddamy głos na Grzecha piszą poniżej ma zły plan przed wyborczy a jaki ma pan L czy pani M jak się pytam jakby pan Watycha nie startował to wogole bym do wyborów nie poszedł pan L nie jest osobą wiarygodną w moim odczuciu wystarczy włączyć sobie sesję rady miasta jak się mota jak coś gdzieś czyżbym się mylił nie nie wydaje mi się.
A to że się nie stawia boją się za bardzo trudnych pytań tyle w temacie
Rozsądny17:04, 29 września 2018
Duża sala, na żywo, każdy może przyjść, pytania pewnie z sali będą dozwolone. Jaki sens mają słowa o mediach przychylnych komu kolwiek? KPINA. To już lepiej mogli napisać, że mają roztruj żołądka spowodowany nerwami z niewiedzy
Alkoholik17:03, 29 września 2018
I znowu Plama panie Watycha debata będzie 15go z konkretami a nie na pana warunkach
PiterQ17:02, 29 września 2018
No to ktoś w kablówce odrobił wreszcie lekcje. Akurat dziwnym trafem nie pasowało tym, którym kablówce pasuje. Kto NTvK nazwał "reżimową"?
michal17:02, 29 września 2018
Trudno, będzie zatem benefis. Ja i tak się wybiorę, bo mam kilka pytań do burmistrza.
XYZ16:59, 29 września 2018
Z tego towarzystwa, tylko Watycha ma klasę
Wyborca16:58, 29 września 2018
Byłem nie zdecydowany, czekałem na debatę. Teraz już wiem na kogo pójdę zagłosować
Cacek16:56, 29 września 2018
Pani Michalskiej na czwartek Larysa nie zdąży uszyć garsonki regionalnej, a pan Liszka i tak by się spóźnił.
Pyza16:28, 29 września 2018
Ha,ha....Ale mu dali prztyczka.Przynajmniej nikt Grzesiowi nie będzie zadawał trudnych pytań.
Owsianka16:22, 29 września 2018
Ja już chyba widziałam na fejsie ulotkę z programem Watychy,strasznie podobna do ulotki sprzed czterech lat.No i zero realizacjii. Oj niedobrze,zero realizacji- zero poparcia.Aleście dali czadu z tym programem
Gocha15:59, 29 września 2018
Mój tata ma 74 lata i jest wiernym widzem Ntvk. Dzięki temu ze może ich oglądać wie wogole co się dzieje w mieście. Gdy powiedziałam tacie najpierw ze jest debata, bardzo się ucieszył. Jak dzisiaj usłyszał ze Liszka i Michalska odmówili wzięcia udziału mocno się wzburzył. On tego nie rozumie... chciał posłuchać, zobaczyc, aby później odpowiedzialnie wybrac!
brylantyna15:58, 29 września 2018
O proszę, pan Watycha nagle chce wysłuchać innych. Tych, których nie dopuszczał do głosu przez cztery lata swoich rządów. To dopiero lanser za dwa grosze.
Marek15:57, 29 września 2018
Ktoś takim zachowaniem pokazuje po prostu ile jest wart i ile ma do powiedzenia ...
Mariolka15:56, 29 września 2018
Michalska zaniemogła bo podobno ciężko jej idzie studiowanie sprawa ważnych dla miasta. Oby pani nie przespała 21 października ... bo to już za 3 tygodnie :)
motyw białoruski15:55, 29 września 2018
do Anna, no właśnie po to by wyborca mógł poznać tego lepszego kandydata nie w telewizorku, a bezpośrednio na ulicy, w mieszkaniu bez zbędnej propagandy i tak zwanych niezależnych dziennikarzy opłacanych przez jaśnie panującego Watychę. To jakaś kpina.
Adameq15:54, 29 września 2018
Brak szacunku dla mieszkańców Nowego Targu, tyle a temacie !
luzik15:41, 29 września 2018
Pierwsze koty za płoty. nieważne. Grunt, że wszyscy będą w październiku na debacie podhale24 :)))))))))))))))))))))))))))))
Dziekan15:09, 29 września 2018
Michalska rozpoczęła studia podyplomowe ?zarządzanie miastem? hahaha. Obawiam się tylko ze to jakieś 35 lat za późno :)
Ciotka15:05, 29 września 2018
Kuma zwariowałaś czy nie przyswajasz?
Do Tal14:59, 29 września 2018
Program jest i to bardzo dobry, który zostanie zaprezentowany niebawem :) powiem tyle, programy Michalskiej i Liszki to istny sci-fiction !!! Nikt w mieście Wam nie uwierzył ...
Urażony14:57, 29 września 2018
Michalska ma mało czasu na trening mowy ciała, taka sztuczność, że aż oczy bolą. A Liszka i tak by się spóźnił. Przykre dla wyborców, tak nas szanują. Odwdzięczę się tym samym.
Nowotarska14:56, 29 września 2018
Jestem oburzona postępem pani i pana Liszki chciałam przyjść i posłuchać zadać kilka pytań starym i nowym władzą . Przełożyłam swoje spotkania i tu co ? Kpiny kpiny i tyle .trzech nie może się dogadać do terminu a my mamy iść solidarnie na wybory szok .
nova14:55, 29 września 2018
Ja myślałem, że to miała być otwarta dla mieszkańców debata. Akurat NTVK jakoś nie oglądam, ale chciałem po prostu przyjść i posłuchać. Szkoda. Jakaś namiastka debaty o mieście a tak internety i materiały płatne.
A14:38, 29 września 2018
ja tu myślę czy nie poprzeć Pani Agaty a ona nie ma czasu na debatę, to po co startuje ? O Panu Liszce nie wspomnę, bo za dobrze go znam wiec nie jestem zaskoczona
Agata14:34, 29 września 2018
Niedogodne terminy ???? No masakra jakaś. To ja chciałam oddać głos na panią Michalska a ta nie ma czasu się ze mną spotkać ???? Panie Grzegorzu po tej decyzji ma Pan mój głos !
PiSowiec14:31, 29 września 2018
Ulala no to się dzieje widzę. Liszka z Michalska się naoglądali telewizji i myślą ze będą rozdawać karty.... rezygnacja z udziału w debacie to kompletny brak szacunku dla mieszkańców nowego targu. Jak dla mnie to wyborcze harakiri!!!
koza14:31, 29 września 2018
nie stawienie się na debatę to jest lekceważenie WYBORCÓW!
JJ14:30, 29 września 2018
Nie mają czasu dla wyborców? Znajdą czas na bycie burmistrzem? Brać udział w wyborach i nie mieć czasu na debatę... robią sobie żarty z mieszkańców. Jak coś się robi to porządnie albo w ogóle. Burmistrzem chce być, ale przyłożyć się do tego to już nie bardzo... Niestety w dniu wyborów nie będę miał czasu zagłosować na panią Michalską i pana Liszkę.
wyborca.14:30, 29 września 2018
A 4 lata temu , jakoś debata się odbyła i nie buło ani groźnie ani strasznie.
gdoz14:28, 29 września 2018
Michalska by poszła gdyby z tyłu stała Bakalarz i dyktowała co mówić. A Liszka pewnie czeka na wytyczne z Komitetu Centralnego PiS i instrukcje od miss Pienin.
DDD14:17, 29 września 2018
Michalska nie zdąży się na pamięć nauczyć programu co jej napisali do czwartku
Tal14:17, 29 września 2018
Trudno debatować z burmistrzem, który nie ma nawet planu wyborczego. Piszemy na ostatnią chwilę? Przykro mi Panie Grzegorzu, głosowałem na Pana w poprzednich wyborach. Nie spełnił Pan 90% obiecanych postulatów. W tych wyborach pozostaje mi zaufać osobie rzetelnej - Panu Pawłowi, którego plany nie są oderwane od rzeczywistości i nie są wynikiem potrzeby chwili.
Baciok14:16, 29 września 2018
Boicie się panie Liszka i pani Michalska ???? Najwyraźniej tak bo nie chcecie się spotkać z Waszymi Wyborcami ... przykre. Dla mnie skresleni
FAM14:13, 29 września 2018
Pan Watycha sie niestety nie sprawdził, cos tam próbuje zrobić, ale albo nie umie albo nie wie. I cóż z tego skoro kontrkandydaci to jak wybór miedzy dżuma i cholera. Ale i tak mimo, ze nigdy nie zagłosowałabym na PiS to poparłabym Pana Liszke. Nie wiem skąd Pani Michalska w ogóle wpadła na pomysł kandydowania na takie stanowisko. A listy kandydatów to jest jakaś porażka: nowotarscy mniej lub bardziej znani celebryci i do tego trochę półświatka. Niektórzy jakoś tam sobie radzą ze swoimi biznesikami, wiec aspiracje wzrosły. Zero wykształcenia, brak doświadczenia w działalności dla miasta lub społeczeństwa. I wyśmiewają program GW z poprzedniej kampanii, a sami robią podobny, który nijak sie ma do rzeczywistości. Moze by tak najpierw sprawdzić co jest wykonalne, a potem obiecywać gruszki na wierzbie. Szkoda mi mojego miasta. Trzeba sie teraz dobrze zastanowić czy dać jeszcze jedna szanse GW czy spróbować z PL.
Lota14:13, 29 września 2018
No to Grześka nie ma po co słuchać-nic nowego. A w obiecanki już nie wierzymy.
Anna14:05, 29 września 2018
Mają dostępny darmowy czas antenowy, żeby się pokazać i zaprezentować mieszkańcom na żywo, a oni nie mogą znaleźć czasu, to pytam się po co oni kandydują ?? Takich debat powinno byś kilkanaście, w różnych mediach żeby ludzie mogli wyrobić sobie zdanie
Wyborca14:04, 29 września 2018
No to się pokazali. To maja być moi kandydaci na burmistrza ? Chowający głowę w piasek ???? Precz z takimi kandydatami !
Kuma14:02, 29 września 2018
A gdzie ta propaganda sukcesu się odbywa, bo nie wiem nie słyszałam, a może coś ominęłam?Nawet gdyby to Pan Watycha ma się czym pochwalić nawet się dziwię, że tego n ie robi. W stosunku do 18 lat rządów Pana Fryźlewicza wypada pozytywnie.
czytelnik14:01, 29 września 2018
Złej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy
pływak14:01, 29 września 2018
Ludzie trzeba się szanować i nie uwiarygadniać swoją obecnością w przekaźniku czegoś takiego jak ntvk. Kablówka już dała popis swoim możliwości wycinając z konferencji prasowej jedną ze stron. to było podłe i małostkowe. okazuje że kablówkę stać na każde świństwo a na to nie może być zgody.
Dobra zmiana14:01, 29 września 2018
Pani Agata jak struś, chowa głowę w piasek
FAM14:00, 29 września 2018
Co moze być ważniejsze dla kandydata przed wyborami niż wzięcie udziału w debacie? Nawet jeśli to telewizja pod rządami obecnego burmistrza to nikomu nie zabronią odpowiedzieć zgodnie z programem i przekonaniami. I każdy ma tyle samo czasu na odpowiedz. To nie jest debata prezydencka w USA, zeby nie wiadomo jak manipulować. Pan Liszka chociaz zasłania sie spotkaniem z wyborcami, za to Pani Michalska oświadcza, ze po prostu nie ma czasu i jej nie bedzie w NT. Ma być burmistrzem tego miasta, ma być dla ludzi. Niestety skoro przed wyborami nie ma czasu dla mieszkańców to potem nie bedzie lepiej.
anka13:55, 29 września 2018
To nie ma po co iść. Chciałam porównać programy kandydatów.
Normalny13:44, 29 września 2018
I tak Michalska i Liszka nie liczą się, więc nie ma czego żałować.
Tak myślę13:44, 29 września 2018
A jaki czas jest godny?Chyba niedogodnym.
e tam13:44, 29 września 2018
Nie chodzi o terminy tylko o organizatora debaty. TVWatycha pokazała się z jak najgorszej strony jako medium. Takiej "propagandy sukcesu" obecnego burmistrza to nawet TvP by się nie powstydziła. Te bym nie chciała brać udział w czymś czemu nie ufam, bo może się skończyć próba ośmieszenia mnie tylko dlatego, że nie jestem burmistrzem.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij