Poniedziałek, 10 sierpień 2020, Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Szczawnica i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
25°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Rain
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 57
Rain
25°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 68
Clouds
25°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.10.2018, 10:43 | czytano: 3364

Konwencja kandydatki na wójta gminy Poronin i jej drużyny (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W Poroninie odbyła się konwencja wyborcza kandydatki na wójta gminy Anity Żegleń oraz kandydatów do Rady Gminy Poronin, starostwa powiatowego oraz sejmiku województwa małopolskiego startujących z list Prawa i Sprawiedliwości.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. starosta Piotr Bąk, wicestarosta Jerzy Zacharko, radny sejmiku małopolskiego Jan Piczura. Anita Żegleń zaprezentowała hasło wyborcze „Czas na nowe spojrzenie”, omówiła program wyborczy, a następnie przedstawiła kandydata na wicewójta - Stanisława Bafię oraz kandydatów na radnych. Na konwencję przybyło wielu mieszkańców Poronina oraz okolicznych miejscowości. Mieli oni okazję nie tylko poznać kandydatów biorących udział w wyborach, ale również zadać pytania i podzielić się uwagami.

oprac. r/ materiały prasowe, zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Antek19:47, 4 października 2018
@Gagatek. Dokładnie było tak jak opisujesz. Pod plaszczykiem lokalnego ugrupowania kryją się interesy dużej partii, która już pokazała w jakim poważaniu ma Polaków.
obserwator19:45, 4 października 2018
Do nick Gagatek
Czemu mnie atakujesz jeżeli pisze prawdę. Odpowiem Ci w kilku punktach.
1. Sięgnij do Internetu i zobacz kto tworzył PO w Poroninie,
2. Zobacz jak PO mutowała i już w następnych wyborach i startowała pod innymi nazwami.
3.PiS w w 2 Gminach Powiatu Tatrzańskiego to zmutowana PO
4. Nie lubię ludzi obrotowych (pełna zgoda z nick Skała).
5. Nie jestem fanem Jedności Tatrzańskiej ale przynajmniej nie wypierają się swoich korzeni.
6. Każdy wyborca sam oceni na kogo chce głosować, nie mam zamiaru agitować za kimkolwiek.
7.Dla mnie POPiS jedna rodzina, zmieniają się przy korycie.
8. Ja głosuję na konkretnego człowieka którego znam i wiem że nie jest obrotowy w zależności kto rządzi, jest w stanie sam ze swoim programem się wypromować.
Pozdrawiam.
Gustlik18:51, 4 października 2018
Jest Pani super ...bede Panią popierał
zar17:23, 4 października 2018
i bardzo dobrze niech będzie zmiana a terażniejsza władza do pola grule sadzić
Gagatek17:23, 4 października 2018
Obserwator. Czy przypadkiem Wódz Jedności Tatrzańskiej Andrzej Gąsienica-Makowski nie kandydował do sejmu w ostatnich wyborach z list PO. Zapomniałeś, że zięć wodza Jedności Tatrzańskiej Pan Krzysiu Łęgowski w cusce z oscypkiem z plakatów PO namawiał do kandydowania do Sejmiku. A Pan Andrzej Skupień razem ze świta jak robili kampanie prezydencką Panu Komorowskiemu to już Pan Obserwator Zapomniał? Na dzień dzisiejszy to Jedności Tatrzańskiej bliżej do PO niestety.
Olek15:47, 4 października 2018
Ambitny program, do zrealizowania ale napewno wymaga pracy i determinacji. Czy damy kredyt zaufania nowej generacji i czy podołają? Natomiast co do obecnego Pana Wójta chwalącego się inwestycjami takimi jak węzeł poronianski albo ścieżkami velo Dunajec to trochę słabo - łaski nie zrobił że dał puścić te inwestycje przez obszar gminy. Natomiast że to projekty rządowe i finansowane głównie przez rząd to już się nie chwali. A gdzie program Pana Bronisława? Stabilizacja gminy, a może spłacenie długu???
Zakopiańczyk14:59, 4 października 2018
do @ obserwator, masz trochę racji co do Jedności. Szkoda, że nie kandydują do samorządu ludzie "Orła Białego". To byli prawdziwi prawicowcy, ale cóż podpisali koalicję z Bąkiem i ten ich wystrychnął na dutka. Zdobył przy ich pomocy stołek starosty,a potem zapomniał że istnieją.
obserwator14:10, 4 października 2018
Przecież to dawna Platforma Obywatelska z Poronina.
Zgadzam się z nick Skała. Jak można być tak obrotowym i zmieniać poglądy
To już wolę te osoby z Jedności Tatrzańskiej bo twardo stoją na swych stanowiskach. Czy się z nimi zgadzam to inna sprawa.
rufus14:01, 4 października 2018
Świetna kandydatka! Zmiany, idą zmiany drodzy mieszkańcy gminy Poronin! :)
Skała11:33, 4 października 2018
Trzymamy kciuki za Panią Anitę ! Śmieszy mnie tylko postawa radnego Guta-Kantka. Kogo znowu "kantuje"? Zachowuje się jak PSL w polskim sejmie: jest OBROTOWY. Zawsze ustawi się jak wiatr zawieje. Popierał Makowskiego i to mocno, potem przeskoczył do Platformy a teraz cholewki smoli do PiS-u. Swoją drogą dziwię się, że PIS przyjmuje do siebie takich "skoczków". Traci w ten sposób wiarygodność.
k11:12, 4 października 2018
PiS-owska................. Nie ma co pisać bo i tak do druku nie pójdzie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij