Sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
pochmurno
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 6.4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 6.1 km/h Wilgotność: 96%
12.10.2018, 10:57 | czytano: 4013

Nie chciał pracować w Polsce, więc dostał zakaz wjazdu

Fot. KOSG

W Chyżnem strażnicy graniczni zatrzymali litewski autokar i skontrolowali jego pasażerów.

- Funkcjonariusze zatrzymali podczas kontroli obywatela Białorusi. 24-letni mężczyzna posiadał wizę, na podstawie której mógł pracować i uzyskał prawo wjazdu do Polski. Jednakże Białorusin nie podjął zatrudnienia. Ponadto wykorzystywał wizę niezgodnie z celem, gdyż podróżował po Europie. Początkowo wyjechał do Czech, a następnie do Austrii - informuje Karpacki Oddział Straży Granicznej.

W związku z tym komendant Placówki Straży Granicznej w Zakopanem anulował wydaną cudzoziemcowi wizę oraz zobowiązał go do opuszczenia terytorium RP. Białorusin nie wjedzie również do strefy Schengen przez następne 6 miesięcy.

oprac. r/ źródło: KOSG
najnowsze informacje
komentarze
Polak23:06, 12 października 2018
Brawo!

Informujemy, iż w czasie ciszy wyborczej komentarze są przyjmowane, opublikowane na stronie zostaną po jej zakończeniu.

dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij