Czwartek, 21 listopad 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Czarny Dunajec i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.10.2018, 08:17 | czytano: 4564

"Mają dziś obywatele piknikową niedzielę"

zdj. Podhale24

NOWY TARG. Dziś wszyscy kandydaci na burmistrza i ich sztaby wyborcze organizują dla mieszkańców atrakcje w postaci kilkugodzinnych pikników wyborczych.

Najwcześniej zaczyna Paweł Liszka, który przed południem zaprasza do Parku Miejskiego na zabawę połączoną z możliwością wykonania badań spirometrycznych.


Grzegorz Watycha proponuje na Rynku kawę i ciastko oraz dodatkowo pokazy taneczne i zawody sportowe.


Z kolei Agata Michalska zachęca, by wczesnym popołudniem wybrać się w rejon lotniska, na Rancho Lot.s/
najnowsze informacje
komentarze
Haha12:02, 15 października 2018
Sztab sztabem, doradcy doradcami, ale oni nie pofeuja decyzji, nie odpowiadają za nic, nie świecą oczami i nie startują na burmistrza. I tu jest potrzebna wiedza. Jak nie masz wiedzy, to mogą wpuścić w maliny aż miło.
Arek03:43, 15 października 2018
@haha, a rozumiem że każdy inny kandydat w wyborach samorządowych samemu realizuje wszystkie swoje projekty, sam rysuje plany budów a potem popierdziela z łopatą i buduje placówki rekreacyjne? Może po prostu ma ogarnięty sztab?
Haha22:41, 14 października 2018
@arek, nie przesadzaj, ona, znaczy Michalska, nic sama nie widzi, widzi tylko co jej pokażą lub podpowiedza jej sztabowcy.
Haha22:38, 14 października 2018
@Arek, chyba chciałeś napisać bezsensownym.
qwerty21:59, 14 października 2018
Michalska dla mnie przegrała życie - druga niedziela, gdzie można by stanąć przy rynku - stoi jej przyczepa zajmująca półtorej miejsca parkingowego. A ta aleja parkingowa jest najlepsza na kilkuminutowe zaparkowanie i wyjście po lody, do piekarni. To zajęte na cały weekend żeby się obnażyć przed wyborcami. Burmistrz dla obywateli? Chyba nie bardzo... Rozumiem że jej nie stać na tyle banerów co Liszkę czy Watychę, ale to już jest reklama ze szkodą dla miejscowych.
Obiektywna20:52, 14 października 2018
Teraz będzie licytacja gdzie było najlepiej, a ja piwem tak: na Ranczo było najlepsze jedzenie (i piwko dodaje mąż), ale też najwięcej miescon /.../ przeświadczonych o swojej wybitności i przechwalających się, że "jak he he weźmiemy miasto, to zrobimy porządek", porządki mnie w niedzielę nie interesują więc wpadliśmy do parku- miło, parkowo, niedzielnie. Dzieci poskakały, my spotkaliśmy znajomych i poszliśmy do rynku. Tam już bardziej ludycznie, kolorowo, sportowo. Dużego wyboru ciasta już nie było, ale załapaliśmy się na coś. No i dzieci zachwycone, bo było mnóstwo zabaw dla nich i to był strzał w 10. Kandydaci nie byli zbyt nachalni więc atmosfera znośna. Ogólnie miła niedziela.
@ 18.47 -20.1320:46, 14 października 2018
cosi mi się widzi że to podobne wpisy jakie 4 lata temu miał MF od PRP
Zołza20:28, 14 października 2018
Na pikniku bylo super . Cudowna, rodzinna atmosfera, wszyscy mili. Ptaki drapieżne to super pomysł i atrakcja. Panie Pawle dzięki temu, ze można bylo skorzystać z badan spirometrycznych wiemy że nasza rodzina jest zdrowa ;) z tymi badaniami miał pan naprawde dobry pomysł ;) pozdrawiam ma pan mój głos
Kundzia20:23, 14 października 2018
Paweł rządzi, masz mój głos. Ptaki były fantastyczne
kot20:13, 14 października 2018
Spotkanie w parku było najlepsze!
sarenka20:10, 14 października 2018
W parku było super! Pogoda wymarzona, fajna atmosfera. Prowadzący- rewelacja! A chórek wykonujący pieśni patriotyczne rozbrzmiewał na cały park. I do tego cudowne ptaki, a przy altance spirobus. Wystarczyło, by było miło i przyjemnie. Brawo, Panie Liszka !
Rodzina z miasta19:53, 14 października 2018
Fantastyczny klimat w Parku miejskim - sam zrobiłem sobie z rodziną badania spirometrii za co dziękuję organizatorom tego festynu. Nie wspomnę o wspaniałem pokazie dzikich ptaków - wszyscy byli zachwyceni. Nie ukrywam, że byłem za Panem Watychą ale widzę ewidentnie, że Pan Paweł Liszka jest zdecydowanie konkretniejszym kandydatem na burmistrza - zyskał mój głos jak i całej mojej rodziny. Dziekujemy Panu za konkretne informacje - będzie dobry z Pana włodarz miasta. Jestem ze starego miasta i kandydaci z tego okręgu, a mówię tutaj o 2 to wspaniali ludzie - wiedzą co potrzeba zmienić na już. Mam nadzieję, że ludzie zmądrzeją i wybiorą Pana Pawła Liszkę na burmistrza i jego kandydatów na radnych. Pozdrawiam serdecznie - wspaniali z was ludzie.
Niedobrzy...18:47, 14 października 2018
Jak było na Rynku i w Rancho? Bo do parku poszłam pierwsze i tak mnie zagadali i zajęli, że iść dalej mi się nie chciało. Wodzirej super to wszystko ogarniał. Przemiła atmosfera. Macie mój głos.

Tylko spirometria mi popsuła krew. Jakieś nieprawidłowości i w kierunku astmy parametry. Gdyby nie ten piknik pewnie o tym bym nawet się nie doqwiwdziała, a tak na początku stanu z którego astma może się rozwinąć posprawdzam sobie wszystko. Dziękuję.
Arek17:21, 14 października 2018
gorgu ma zaplecze doświadczenia, może nie jeśli chodzi o politykę chociaż moim zdaniem to nawet lepiej, ale bardziej od strony organizatorskiej. Nie mówi czegoś bo chcesz to usłyszeć, tylko dlatego że widzi że to się da zrobić.
gorgu14:01, 14 października 2018
do Arek ? jajasobie robisz ?
.12:59, 14 października 2018
Jak już tak w komentarzach przewija się Michalska to ciekawe czy będą obece jej szare eminencje - Jachymiak i Bakalarzq
FAM12:47, 14 października 2018
Wydaje mi się co najmniej niestosowne urządzanie pikniku przez kandydatkę na Burmistrza w prywatnej restauracji. Już prędzej okolice lotniska, czy nawet przy strefie relaksu... Pan Liszka robi w parku lub na drozkach, Pan Watycha rynek, a ta jak nie lodowisko to teraz Ranczo? /.../. Ja nie wiem, kto tej Pani doradza, ale same strzaly w kolano w tej kampani. Najbardziej mnie chyba śmieszy slogan wyborczy: Razem wygramy, no czyli ona i jej celebryci, by pozalatwiac własne interesy. Ktoś tu kiedyś bardzo dobrze napisał, najpierw może do samorządu, zrobić coś dla mieszkańców, wykazać się, a potem próbować wyborów na burmistrza.
Arek11:26, 14 października 2018
Magnum ścieki z dunajca to Ci chyba do głowy się wlały, zresztą, jest Ona jedynym sensownym kandydatem w NT
@Grażyna11:25, 14 października 2018
To nie promowanie radnych, tylko dawanie okazji wyborcom do poznania tychże ludzi. Piknik jest okazją do spotkania potencjalnych radnych w jednym miejscu, porozmawiania i wyrobienia sobie zdania.
A na tych piknikach to właśnie kamdydaci na radnych służą wyborcom. Rozdają np. torcik i owocki.
Nie zauważyłam też by ktoś żebrał o głosy, wręcz przeciwnie.
Magnum10:44, 14 października 2018
to wiemy gdzie i kogo Michalska bedzie promowała... te scieki z Dunajca i imprezy z ranczo
Grażyna10:31, 14 października 2018
Ja czegoś nie rozumiem. wytłumaczcie mi jak to jest . to przecież my mieszkańcy powinniśmy promować naszych kandydatów żeby nas reprezentowali w radzie miasta i to my powinniśmy robić im kampanię a tymczasem oni sami żebrzą o głosy jakby od tego zależało tylko i wyłącznie ich przyszłość
FOR TU NA10:00, 14 października 2018
WIELKA WŁADZA -to żart
Jeden drugich jest WART
WŁADZA toczy się w krąg
Z RĄK DO RĄK
Z RĄK DO RĄK

Wystarczy ludziom CYRK I CHLEB
A KTO NIE Z NAMI - KULA W ŁEB
I NIE MA - ŻADNEJ TU ZAGADKI
Wystarczy podnieść im PODATKI
Słuchajcie mnie Panie Panowie
Bo to się budżet właśnie zowie

WIELKA WŁADZA.......

I nie rób z tego głupiej MINY
Władza wydaje Twe DANINY
I Tobie wcale -NIC DO TEGO
Chyba żeś władzy jest kolegą

WIELKA WŁADZA......

KTO wygra na to nie ma bata
POLITYK czy też DYPLOMATA
Lecz nie dla władzy ani ZŁOTA
Do Władzy przyszła mi ochota
Na ziemi człowiek tu ma DAR
TALENTY - JEDEN ALBO DWA
BO TAKICH SŁÓW TU TRZEBA
UŻYĆ władza JEST PO TO ABY
SŁUŻYĆ :))))))))))))))))))))))))

WIELKA WŁADZA....
???09:57, 14 października 2018
I dobrze. Można przejść od jednego do drugiego i skonfrontować.
Ale szpilę wbiję: u pana W. kawa darmowa czy płatna? ;)

Oj ale ptaki drapieżne w parku przy takiej pogodzie! Rewelka i okazja do zrobienia pięknych zdjęć puchacza i orła. Miodzio.
ff08:39, 14 października 2018
Bo orzekli w radiu spece - ma być ciepło jak za piecem...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij