Poniedziałek, 28 wrzesień 2020, Imieniny: Luby, Wacława, Salomona
Jabłonka i okolice
Rain
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Rain
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 76
Rain
12°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 84
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
17.10.2018, 13:45 | czytano: 5067

Włodzimierz Zapiórkowski: Całą tą kadencją jestem rozczarowany i nie wróżę panu burmistrzowi dalszych sukcesów

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. W roku 2015 Włodzimierz Zapiórkowski wystartował do sejmu jako reprezentant Zjednoczonej Lewicy. Mandatu nie zdobył. Rok wcześniej wszedł do Rady Miasta z listy KWW Nasze Miasto. Opuścił jednak klub obecnego burmistrza. Teraz stara się kolejny raz o mandat radnego, ale tym razem idzie z KWW Nowotarska Wspólnota Samorządowa, czyli z poprzednim burmistrzem.

Co wybory, to inny komitet Pan reprezentuje. Taki z Pana radny-poszukujący?

- Chodzi o to, że niby szukam swojego miejsca? Nie. Jeśli chodzi o polityczne ugrupowanie, to ja mam swoje. A teraz tak się po prostu złożyło, że nie było się gdzie zaczepić jako kandydat. Wszystko było robione na "ostatni gwizdek". W piątek we trójkę skleciliśmy ugrupowanie, a w poniedziałek był już termin rejestracji komitetów.

Dlaczego rozeszły się Wasze drogi z burmistrzem?

- To nie jest już ta sama polityka. Myśmy poprzednio wystartowali pod szyldem, że "przejmujemy miasto". Ale okazało się, że to pan burmistrz przejął miasto, a reszta profitów przypadła jego znajomym, kolegom nie związanym w ogóle z Nowym Targiem, jak na przykład pan wiceburmistrz, czy inni ludzie spoza naszej miejscowości. Mi się to osobiście nie podoba.

Rozczarowany Pan jest. A czym?

- Jestem bardzo rozczarowany. Całą tą kadencją jestem rozczarowany i nie wróżę panu burmistrzowi dalszych sukcesów. Moja kampania polega na tym, że chodzę dużo między ludźmi, rozmawiam z nimi. Nieraz z 15-20 osobami codziennie i one wyrażają swoją dezaprobatę na temat obecnego burmistrza. Niestety. Moim zdaniem mówienie, że zadłużenie Miasta znika... ale, które miasto tak likwiduje poziom zadłużenia, że rezygnuje z inwestycji? Inwestycje za 9-10 procent budżetu to jest żaden poziom. Ogólnie rzecz biorąc: Miasto się cofa. W te wszystkie bzdurne bajki o o halach lodowych, o Miejskim Ośrodku Kultury za 35 milionów to mogą wierzyć wyborcy 20-, 30-letni. Natomiast nas, ludzi po 60-tce, z doświadczeniem życiowym, z jakimś dorobkiem - nas w ogóle nie bierze takie prowadzenie kampanii.

SPalka
najnowsze informacje
komentarze
tow,szmaciak05:53, 23 października 2018
"Włodzimierz Zapiórkowski zdobył 64 głosy"-hahaha:)Ten co nie wróżył Burmistrzowi drugiej kadencji-zaliczył rekordowy wynik w wyborach!Haha-plum!!!
Red23:50, 21 października 2018
Do tow.Szmaciaka!
W Zjednoczonej Lwicy, z której startował Zapiórkowski nie wszyscy byli byłymi członkami PZPR. Były tam ,w większośc, osoby, którym hasła lewicowe są bliskie. PiS, jak twierdzi jest partią prawicową, a jakoś dziwnie głosi hasła lewicowe min.500+. To Szmaciaku jak to jest z tymi towarzyszami ? Daj spokój Włodkowi!
taka prawda14:45, 19 października 2018
@red-Szmaciaka proszę Ciebie,Szmaciaka!Pisz poprawnie!!Ja też grałem z niejednym w piłke a on potem do towarzyszy przystąpił!Ale przecież to nie jest nic złego!!!Wolna wola każdego więc się nie podniecaj i nie obrażaj!
tutejsy od urodzenia14:39, 19 października 2018
do @red-czy Wy czerwoni(red) zawsze z pogardą i z wyzwiskami do innych?Czy obrażanie macie we krwi!Nic złego nie napisał smaciak jak go nazywasz!Stwierdził tylko Włodkową lewicowość(start z listy zjednoczonej lewicy)-to miał prawo go nazwać towarzyszem!A co jest złego w określeniu towarzysz?W głowie to Ty masz szmaty zamiast rozumu!Jesteś wstrętny z tymi obelgami:(((
tow,szmaciak14:32, 19 października 2018
do@red!!!-tu masz cytat z wywiadu_"W roku 2015 Włodzimierz Zapiórkowski wystartował do sejmu jako reprezentant Zjednoczonej Lewicy. Mandatu nie zdobył"!!!!To nie lewicowiec!No daj spokój!!A oni tam wszyscy towarzysze!!
mimik14:13, 19 października 2018
A chrapka na stanowiska była, a się nie dostało to i się zadowolonym nie jest.
Trzeba było chłopu chociaż cmentarz dać w zarządzanie, albo co!
Red10:24, 19 października 2018
Do Smaciaka!
Trzeba być kompletnym szmaciarzem , żeby twierdzić , że Włodek był Towarzyszem, że był Czerwonym. To kompletna bzdura. Znamy się od dziecka, graliśmy za Jedynką w piłkę, byliśmy juniorami Podhala. Skąd takie brednie się rodzą, chyba głowa Smaciaka jest wypchana szmatami!
Ulala14:47, 18 października 2018
@sąsiad, byłby z ciebie poeta tylko głowa nie ta...
ker12:25, 18 października 2018
wsrod wielu komentarzy sa i prawdziwe i nie prawdziwe, jedno jest pewne grubymi nicmi szyte reawnzowanie sie Watychy za jego wybor i obsadzanie krzeselek i stanowisk " swoimi" napewno sympatii mu nie przysporzylo, nie widac jakos aktywnego dzialania niby operatywnej pani burmistrz, chyba ze chodzi o wstazeczki. A budy kawiarniane w rynku sluza glownie burmistrzom, ze niby takie reprezentacyjne, Co do inwestycji tez swieta prawda, chyba ze sukcesem ma byc wieza wodna i budynek na Sobieskiego, czynne w godzinach dostepnych dla meneli. Gdyby burmistrz myslal praktycznie , najpierw budynek dworca aby funkcjonowal a pozniej muzea.
wyrok nieuchronny10:46, 18 października 2018
besala - to Ty roznosisz te ulotki pol blokach
pamietaj wytoczę Ci sprawę
co prawda będzie po wyborach ale ręka sprawiedliwości dosięgnie
Kazek09:58, 18 października 2018
Robi z ludzi debili czy jak?
To wypowiedź to żenada totalna;p
/.../
Zenada wprost sie do tEgo przyznaja
kalkulator08:17, 18 października 2018
Czekam na wywiad z Panem Janem Radnym Łapsą.
NIE dla zapiorkowskiego08:10, 18 października 2018
MAM CICHA NADZIEJE ZE ZAPIORKOWSKI zakonczy swoja dzialanosc polityczna na tej kadencji!Wiecznie "szukajacy" nie ma obowiazku byc radnym a jest juz ktoras kadencje ! Czy ktos zna jego dokonania i wyniki !Zadnych czas na nowych a nie *** ktorzy sa aby byc !
Rico08:10, 18 października 2018
Doświadczenie to on ma z milicji. Chorągiewka
TJ08:10, 18 października 2018
Wystartowali razem, a po wygranych wyborach profity poszły do kogo innego. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten fragment, ale czy to znaczy że po wygranych wyborach oczekiwał Pan profiów? Nie znam polityka który tak eksplicytnie przyznałby co jest jego celem, chociaż wszyscy w jakimś stopniu chcą korzystać z publicznych pieniędzy i możliwości robienia interesów z przetargami, działkami, itp. I ponieważ profitów nie było, to się Pan pogniewał i stanął w opozycji do burmistrza. Teraz rozumiem.
Jacek05:50, 18 października 2018
Loża Szyderców z Panem Zapiórkowskim nie może przeżyć tego,że poprzedni Burmistrz Nowego Targu nie kandyduje na to stanowisko.Pan Grzegorz to bardzo kompetentny człowiek i przynajmniej nie ma w nim ,,obłudy'' oraz typowego fanatyzmu prawicowego a na pewno nie choruje na kompleks bycia przy władzy co uzależnia bardziej niż inne takie.Biedny ten Burmistrz Grzegorz Watycha ,że musi znów uganiać z ludźmi o takich poglądach .Celowo nie piszę jakich bo wszyscy madrzy i rozsądni ludzie wiedza jakich.
ak22:52, 17 października 2018
A poprzedni burmistrz - ten co go teraz pan Zapiórkowski popiera to zastępce miał z Nowego Targu ??
LudzikUSA22:18, 17 października 2018
a czym pan sie wyroznil w swojej pracy jako radny , a niczym chyba tylko tym ze kazdego dnia spaceruje po rynku i liczy golebie bo na nic innego go nie stac
Stary baca22:02, 17 października 2018
Do K, a nie przyszło Ci do głowy, że MZWiK miał dzięki gminom i PPK zysk i nie ma żadnej straty. Słyszałem, że gminy wygrały sprawę w UOKiK-u bo MZWiK niesłusznie zawyżal ceny.
Do Piotrek21:57, 17 października 2018
Mam nadzieję,że się zdziwisz ! Wierzę w to mocno!
Te osoby,które wymieniłeś to jedne z nielicznych, które dla tego miasta coś chcą zrobić ,i mało Ci powiem .to robią pomimo rzucanych im kłód pod nogi. Nie wszystkim się to podoba,to oczywiste,zwłaszcza twn.miejskim szarym eminencjom.W tych wyborach jest szansa by z tym skończyć raz na zawsze,ale musimy być mądrzy.Mądrość niech zwycięży.
Tego Nam wszystkim życzę!!!!
Ewa21:18, 17 października 2018
Włodek masz rację. Miasto przez te 4 lata nie rozwięło sie. A i z tym obkładaniem sie własnymi luźdmi i biznesami też racja. Grzesiek Watycha bardzo sie zmienił (przez stołek) i to na gorsze. Traktuje niektórych teraz jak gorszy sort. Nie zapamiętał tylko, że burmistrzem sie bywa , a człowiekiem sie jest.
LudzikUSA21:03, 17 października 2018
a czym pan sie wyroznil w swojej pracy jako radny , a niczym chyba tylko tym ze kazdego dnia spaceruje po rynku i liczy golebie bo na nic innego go nie stac
sąsiad20:59, 17 października 2018
Zapiórkowski król tej wioski
pasie świnie w Mandolinie
Czas już iśc na emeryturkę
i poczytać Ferdydurke
Jeszcze tylu zmian nie widziałem ugrupowania
i do polityki za wszelka cenę Pchania
Jak u Zapiórkowskiego Pana
PasterzPPP20:31, 17 października 2018
Pan za chwilę były radny Zapiórkowski to zawsze jest za, a nawet przeciw. Zwłaszcza na Radzie Miasta gdy nie ma pomysłu, opinii albo sobie zaśpi przy głosowaniu to jest zawsze głos wstrzymujący. To tak jak z tym deficytem budżetowym do krytykowania długów 4 lata to wszyscy byli pierwsi a teraz ojojoj jakie mamy małe zadłużenie straszne.
Świat pobiegł do przodu a pan Z już dawno wysiadł z pociągu, i teraz ma czelność z pozycji oświeconego mędrca ujawniać nam głupim 20 - 30 letnim g*** jak mamy żyć i kogo się słuchać. Błagamy strasznie, dajcie sobie już spokój, wnuki Was potrzebują.
Piotr19:52, 17 października 2018
A co w tym dziwnego, każdy dobiera sobie ludzi sprawdzonych !!!
Natomiast co do obecnych kandydatów osobiście widziałbym obecnego Burmistrza, który ,,ogarnia" sprawy od strony administracyjnej oraz Pani Agatę Michalską jako wiceburmistrz odpowiadającą za sprawy promocyjne Miasta.
Powodzenia Panie Burmistrzu
derr19:51, 17 października 2018
Powodzenia Włodku.
bb19:40, 17 października 2018
tak jest,Watycha ponad wszystkimi robi co chce Czytaj przedwczorajszą krakowską,fajny artykulik o ,,współpracy ''z radnym Grzegorczykiem
Koleżanka18:54, 17 października 2018
Widzę Włodku że koledzy z rady się uaktywnili.Powodzenia w wyborach.
Mieszkający18:49, 17 października 2018
Pan Zapiorkowski powinien się zabrać za pracę fizyczną albo roznosic ulotki a nie chodzić bez czynnie po rynku i dać ludziom na poziomie pracować mowa o panu Watycha chłop ma głowę na karku i coś chce zdziałać a pan dlaczego mówi ludzie w wieku 20 30 oni też głosują i to oni pana wybierają i mam nadzieję że pan nie zostanie juz radnym a tak nawiasem dlaczego tak mocno zmienił pan zdanie na temat targowicy? Wyborcy widzą i zdecydują
mariola18:14, 17 października 2018
piękny mężczyzna, takie słodkie ciacho
krzywatutka17:50, 17 października 2018
zmienianie upierzenia co wybory świadczy tylko o jednym /.../
koza17:26, 17 października 2018
Zapiórkowskiego lubię i szanuję. Rację ma chłop.
Bolek17:11, 17 października 2018
Skoro Pan radny Zapiorkowski jest rozczarowany kadencją mógł wystąpić z roli radnego ale dobra kasa wpływała co miesiąc to grzał stołek na radach.Proponuje Panie Włodzimierzu żeby Pan przekazał diety radnego za 4 lata na chore dzieci.Wtedy czytelnicy będą Panem oczarowani.
Stilo 1.217:05, 17 października 2018
Dlaczego z dezaprobatą Pan ten wypowiada się o kimś kto ma lat 20,30.Tak nie można to jest właśnie poziom tego miasta nic tylko wziąśc kogoś stłamsić pokazać się przy Księdzu,do zdjęcia itp.Tacy jak ten Pan nie mają już żadnego pomysłu na miasto zgarnąć pod siebie ,pobiadolić następne cztery lata o gruntach w których możliwe ma się jakiś interes ,o opłacie targowej, kupcach, jarmarku,który jest już reliktem przeszłości,o tym jak wszyscy burmistrze do MF sięgając są zli i najgorsi i tak zlecą cztery latka do emerytury .Takich jest wielu podobnych i na tym się opiera to miasto,każdy pare lat do emerytury na każdym stanowisku, reszta słowa powiedzieć nie może bo co może wiedzieć bo on już przeżył swoje to ma do gadania od groma tylko ,że jego pomysły i paru innych są takie co obciążać budżet będą powodując zadłużenie tej mieściny jeszcze bardziej .Tacy ludzie nie znają zasad zdrowej konkurencji zarządzania zasobami ludzkimi ,kierują się zazdroscią i tym ,że ja mam mieć i nikt poza mną bo widzę własne ja i koniec.Przez takich nigdy nie będzie normalnie w Nowym targu ,będa liczyły się grunty jarmark palenie w piecu ,pare lat do emerytury,Pan Rajski,opozycja gadanie farmazonów na sesji od wielu wielu lat o rzeczach nieistotnych ,rausze w Steskalu ,albo w Skalnym dworku przylizywanie się innym w zależności kto będzie rósł w przewadze.Wybieranie takich ludzi ,lub podobnych to stawianie na marazm ,smród z komina ,wspominanie o kożuchach ,kuśnierce,jak ruscy na jarmark handlować przyjeżdżali ,o kombinacie w którym lanksem bokami się chodzilo aby nie iść do wojska,o klubie hokejowym którego nikt nie wskrzesi choćby się wsciekł,czyli o złotych czas które już nie wrócą.Karierowicze i mąciciele poprzednich dekad,którzy nie widzą ,ze świat i idzie do przodu i otoczenie się zmienia.
Sąsiad16:55, 17 października 2018
Teraz będzie pan karmił kury w ogródku a nie gołębie na rynku, spacerowicz a taki ważny
Adam16:42, 17 października 2018
Temu Panu oczywiście Zapiórkowskiemu już dziękujemy.
K16:41, 17 października 2018
No i wyraźnie widać, że po zatrudnieniu Latawca w MZWiK i Tarnowskiego w PPK cena ścieków dla mieszkańców gmin wyraźnie spadła. Kto dopłaca? Jakamjest strata dla MZWiK z tytułu obniżek cen? CBA powinna to wyjaśnić
Olek16:38, 17 października 2018
Ja osobiście nie wróżę sukcesów Panu Zapiórkowskiemu. To farbowany czerwony list.
Za burmistrzem16:26, 17 października 2018
Ciekawe czemu rozeszły się ich drogi bo pan Burmistrz postawił sie pewnym biznesmenom z Nowego Targu każdy wie o kogo chodzi reklamują się że mają 1200 miejsc
Ciekawe czy ten radny dołączył do drużyny która podpisała się pod projektem grupy radnych no ale to już tylko domysły a dla zainteresowanych przesyłam co to za projekt i jak na niego wejść a dotyczy terenów administrowanych przez spółkę i jeśli ten projekt byłby przeglosowany przez radnych miasto nie miało by nic do powiedzenia kompletnie nic no pan Zapiorkowski go nie podpisał no ale uważam że powinien patrzeć w tym samym kierunku co pan Burmistrz czyli być za miastem.
1.
Wchodzimy na www.nowytarg.pl
2.
Władze lokalne
3.
Projekty uchwał
4
Projekty uchwał za rok 2017
5
Teraz szukamy wnioskodawca grupa radnych
6
Data dodania Umieszczono w dniu: 2017-06-09
Ocenę zostawiam zainetesowanym i ciekawią mnie podpisy złożone pod tym projektem a z tego co wiem radni mają działać na korzyść miasta. Czyżby nie tak no ale to tylko moja ocena
Stilo 1.216:25, 17 października 2018
Temu Panu już Do Widzenia.Na rynek snuć te swoje farmazony i nic więcej .
@besala16:16, 17 października 2018
@besala, sprawdziłem jak to z tymi podwyżkami cen za ścieki w Nowym Targu było i okazuje się, że wszystkie pomawiane przez Ciebie osoby włącznie z Burmistrzem Watychą powinny skierować sprawę gdzie należy, abyś w końcu odpowiedział za rozpowszechnianie nieprawdy i pomawianie ludzi. Namawiam do tego solennie Pana Tarnowskiego, który już raz za takie pomówienia wygrał sprawę sądową z radnym Zapiórkowskim, a ten musiał nie tylko go publicznie przeprosić, ale zapłacić za publikacje stosownych ogłoszeń we wszystkich lokalnych portalach i gazetach. Wg informacji znajdujących się na stronach MZWiK, aktualna cena za 1m3 ścieków dla mieszkańców miasta wynosi 7,33 zł netto, w 2017 roku wynosiła 7,44 zł, a w 2016 roku wg uchwały RM nr XX/182/2016 było to 7,45 zł. Gdzie zatem te podwyżki ceny za ścieki dla mieszkańców Nowego Targu? Ja widzę obniżki. Nie będę odnosił się do twojej spekulacji na temat rzekomej roszady stanowisk, ale jak się nie mylę, to Spółka PPK jest spółką gminną i miasto oraz burmistrz Watycha nic nie ma do gadania przy rozstrzyganiu konkursów na stanowiska w spółkach podległych gminom.
w16:05, 17 października 2018
Dobrze powiedział! Brawo Włodek!
max15:56, 17 października 2018
Włodzimierzu ty chyba całkiem zwariowałeś strzel sobie piwko nakarm gołąbki połóż się spać tylko nie mów już nic więcej !!!!!
Fiołek malkontent15:48, 17 października 2018
odezwała się spacerująca inteligencja po mieście....temu Panu czas podziękować bo najgorsze jak się przesyci inteligencją....czekam Panie Zapiórkowski aż Pan napisze o swoich osiągnieciach w kuśnierce
DK15:37, 17 października 2018
jest tak rozczarowany że nie mógł pracować w tej kadencji :D
pol15:33, 17 października 2018
gołębie na rynku oszalały a wraz z nimi gołębiarz
Piotrek15:26, 17 października 2018
Panie Zapiórkowski wyjął mi to pan z ust. Wszyscy moi znajomi myślą podobnie i nikt nie będzie głosował na Watychę i Stegową.
MF15:22, 17 października 2018
Wlodek bedziez mial wiecej czasu do karmienia golebi w rynku...
Rocky15:15, 17 października 2018
Jak taki ktoś, może być radym i jaki ma szacunek do wyborców naszybko "sklecając" komitet - tym wywiadem zakończył swój polityczny byt
AJFON15:05, 17 października 2018
Wróżbita Włodzimierz:)
wyborca myslący15:03, 17 października 2018
Pani Sabinka Palka powinna prowadzić kampanie wyborcze każdemu!No mistrzostwo świata:)
włodzio15:01, 17 października 2018
Włodzio obraził się na Watychę, bo chciał sam "przejąć miasto". Najpierw myślał o stanowisku wiceburmistrza, później marzył o dyrektorskim stołku- mawiał chodząc po ulicach miasta, że chce "dorobić" do emerytury. No i klops. Nic nie dostał. To się obraził i teraz pluje.
Bambosz14:58, 17 października 2018
Może i gdzies zrobił coś dla miasta bo dlugo był radnym, ale teraz czerwona kartka i koniec z układami z targowicą amen!
wyborca myslący14:56, 17 października 2018
do-@plum plum-Mistrzu!!szacunek!Rozwaliłeś mnie tym Twoim komentarzem!hahaha!Zaiste dokonanie Pana Zapiorkowskiego jest z gatunku tych doniosłych i niosących wielkie korzyści dla miasta:)
***14:55, 17 października 2018
Włodek ma racje. Pani Sabinie należy podziękować, że dała mu możliwość powiedzenia tego głośno. Ten wywiad przyczyni się do klęski obecnego burmistrza!
eklerek14:53, 17 października 2018
Brawo Pani Sabinko za pokazanie osobowości kandytata wędrowniczka w trzech prostych pytaniach!No brawo!!!!Totalne obnażenie !!!
tutejsy od urodzenia14:49, 17 października 2018
Jakieś sukcesy Panie Radny Zapiórkowski?Sluchamy?
plum plum14:48, 17 października 2018
Jesteście niesprawiedliwi. W archiwum Rady Miasta na stronie urzędu można znaleźć dane dotyczące aktywności tego radnego. Otóż był on jednym z inicjatorów podniesienia radnym wysokości diet.
Nie można więc mówić, że niczego nie zrobił...
pnt14:46, 17 października 2018
takim radnym to kazdy moze byc, chodzic wzdychac i narzekac na kazdy pomysl miasta, spacerowac wolnym krokiem i gadac z kolegami w rynku iza to mu placa a nic nie robi....tez chcialbym dorobic sie takie "doswiadczenia" w przechadzkach.
hahaha14:46, 17 października 2018
Znakomite, po prostu - znakomite.
Ten wywiad to piękny prezent dla Grzegorza Watychy.
k14:46, 17 października 2018
To skąd się brało absolutorium dla takich nieudaczników panie Zapiórkowski??Nikt z nas ślepy nie był i wszyscy widzieli jak grzesiu z aśką harcuje po mieście . Wszyscy oprócz radnych . Ci albo siedzieli cicho albo podnosili łapki zatwierdzając kolejne głupoty/ kawiarenki muzeum dla jednej maszyny itd/
Wstążki na drzewie14:39, 17 października 2018
Komentarze na poziomie intelektu Joanny. Pan Włodek jako pierwszy się na niej wyznał.
patrzac14:38, 17 października 2018
oprócz spacerowania po rynku to pan radny nic nie robi nie podnoszę kwesti "dorobku" bo to jest jego osobista sprawa do przemysleń mam tylko nadzieję że nie dostanie sie do rady miasta
tow,szmaciak14:33, 17 października 2018
Towarzyszu Zapiórkowski-mówicie wicie jak Jan Wincent Rostowski-"piniendzy ni ma i nie będzie"!-A Wy towarzyszu to z tych takich Jasiów Wędrowniczków?Co wybory to inna opcja?:)No i Te Wasze rozmowy to prowadzicie zapewne wśród swoich towarzyszy z lewicy?Wy towarzyszu to tylko chcecie się gdzieś "zaczepić"?Po co Wam to?Moze lepiej pospacerować z psem albo iść na piwo?
Długa14:27, 17 października 2018
Pan Włodzimierz przez 4 lat nic nie zrobił. Głos zabrał na dwóch ostatnich sesjach a diete 4 lata i On chce innych rozliczać ??. Dobrze że sa nagrania z Sesji
Miastowy14:26, 17 października 2018
Do łopaty bezradny a nie do rady czas ustapic młodszym mądrzejszyn a nie ciągle być *** a pan Zapiorkowski do pięt panu Watysze nie dorasta /.../

Naruszenie regulaminu. Moderator.
ja14:23, 17 października 2018
a co Pan zrobił dla mista ? a co Pan mysli o podpisaniu przez MF umowy na dzierżawę gruntu za grosze pod nową targowicę ???
z14:21, 17 października 2018
Panie Zapiórkowski...weź pan daj już sobie spokój, czas odspawać się od stołka radnego.
EloElo14:19, 17 października 2018
Widać, że na szybko same czarne owce nowotarskie haha
f14:19, 17 października 2018
Red. Palka jest wielka. Trzema pytaniami obnażyć prawdę to sztuka.
Nowo Tarzan14:18, 17 października 2018
Bardzo prosty jest ten pan
Tak dla Zapiórkowskiego!14:17, 17 października 2018
Włodek tak trzymaj. Masz swoje zdanie i masz mój głos. Podsumowałeś rządy Watychy w jednej, dosadnej wypowiedzi. A teraz spodziewaj się kwaśnego deszczu ze strony beneficjentów samego królika, bo oni i sam pryncypał nie znoszą słów krytyki.
Stachu Strachu14:17, 17 października 2018
Niech pan powie co Pan zrobił dla miasta, a nie robić kampanie na bzdurach i mijaniu się z prawdą
Taka prawda14:15, 17 października 2018
Następny co idzie tam gdzie mu coś lepiej obiecają
Wyborca14:14, 17 października 2018
Włodzimierz jak ktoś się z nim nie zgadza to albo się obraża albo rzuca kłody pod nogi - NIE TAKI POWINIEN BYĆ SAMORZĄDOWIEC
??14:11, 17 października 2018
Co Pan zrobil przez cala kadencje?
z centrum14:09, 17 października 2018
Zapiórkowski tylko chodzi i zaczepia ludzi i snuje te swoje smęty... jak dla mnie to już jest skreślony, co mnie obchodza jego jakieś interesiki. Chodzi i buja się po rynku jak nie powiem kto...
besala14:06, 17 października 2018
Pan Włodzimierz Zapiórkowski stwierdził, że burmistrz Watycha "przejął" Miasto i chyba ma w tym sporo racji. To przejęcie wyraża się przede wszystkim tym, że przez całą kadencję najważniejsze były sprawy obsadzania stanowisk zależnych i niezależnych od burmistrza. Przykładem obsadzania stanowisk niezależnych od burmistrza jest stanowisko prezesa Podhalańskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. Gdy Janusz Tarnowski (z klubu burmistrza Watychy) stracił pracę, natychmiast został zwolniony dyrektor MZWiK, jego miejsce zajął prezes PPK i w ten sposób znalazła się dobrze płatna posada dla Janusza Tarnowskiego. Taka roszada. I były nawet konkursy na te stanowiska. I cały szereg cudownych zbiegów okoliczności. Została jeszcze sprawa opłat za ścieki odprowadzane do miejskiej oczyszczalni. Też zbieg okoliczności, że obniżono ją dla PPK (czyli wsi wokół Nowego Targu) a podniesiono dla Miasta. Można domniemywać, że za zatrudnienie kolegi burmistrza Watychy płacą mieszkańcy Miasta wyższymi opłatami za usługi MZWiK.
AntyZapiór14:05, 17 października 2018
ja jestem rozczarowany Zapiórkowskim, że nagle zmienił swoje zdanie o 180 stopni co do targowicy i jest jej sprzymierzeńcem. ciekawe dlaczego z dnia na dzien zmienił swoje zdanie :) Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi ooo, no o co dopowiedzcie sobie sami :)
Tak14:01, 17 października 2018
Watycha stworzył układ ktoremu jak najszybciej zlikwidowac.
W miescie jest kolesiostwo i nic wiecej!!!! Ja na tego Pana głosowałem. Tym razem nie ma Pan mojego głosu.
Korzeniowski13:59, 17 października 2018
Ręce do tyłu i spacerek, to to Ci idzie
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij