Środa, 22 maj 2019, Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy
Rabka Zdrój i okolice
Rain
13°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
14°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
14°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
14°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
14°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.11.2018, 10:22 | czytano: 1194

Czy Szczawnica będzie miała swoją ścieżkę widokową?

Szczawnicka Rada Miejska podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do opracowania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Jarmuta". Przedmiotem zmiany planu będzie umożliwienie lokalizacji strefy rekreacyjnej, w tym m.in ścieżki widokowej, na wzór ścieżki w koronach drzew wraz z wieżą widokową.

Na obecnym etapie zrealizowanie projektu uzależnione jest od wyrażenie zgody właścicieli na sprzedaż działek pod tą inwestycję.

W związku z koniecznością przygotowania dokumentacji istnieje możliwość składania wniosków do prognozy oddziaływania na środowisko sporządzanej do ww. planu. Wnioski do ww. miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, mogą być składane w terminie do dnia 28.11.2018 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica ul. Szalaya 103, lub w postaci elektronicznej opatrzonej bezpiecznym podpisem elektronicznym.

jd/
najnowsze informacje
komentarze
lejek lejący20:01, 7 listopada 2018
Coś te wieże widokowe i inne ścieżki w koronach drzew zaczynają sie pojawiać jak grzyby po deszczu... Ktoś wywąchał środki unijne najwidoczniej. Z których można z połowę rodzinki i znajomków dobrze urządzić.
piłkarz11:33, 7 listopada 2018
litości... miały być wyciągi, a nie ma. Ośrodek zdrowia to samo.
Cóż z takiej inwestycji skoro to zimą nie ma ludzi w Szczawnicy?? Wyciągów trzeba, a nie tego typu atrakcji.
co do zgód właścicieli to trzeba pomyśleć i nie próbować jak dotychczas skupowania za bezcen tylko wzorem Białki wprowadzać ludzi do spółki.

ciekawe czy prokuratura się czegoś doszuka w UM, bo komunikat przed wyborami był, ale póki co cisza
Claus Barbie10:29, 7 listopada 2018
Szczawnica,dziura zabita dechami dla turystów budżetowych....Dla zewnętrznych inwestorów porażka,dla pracowników płace poniżej najniższej krajowej....
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij