Piątek, 26 kwiecień 2019, Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Clouds
25°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Clouds
26°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Clear
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 31
Clouds
26°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Clouds
24°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
09.11.2018, 11:31 | czytano: 4764

Pożar, który okazał się ogniskiem

ZAKOPANE. Straż pożarna przyjęła zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego na Buńdówkach.

Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Okazało się jednak, że palono tylko ognisko w pobliżu budowy. Sąsiedzi twierdzą, że były spalane śmieci, bo śmierdzący dym było czuć w całej okolicy.


Obecna na miejscu policja wyjaśnia zaistniałą sytuację.

pk/ zdj. Regina Watycha
najnowsze informacje
komentarze
śmierdząca sprawa...18:47, 11 listopada 2018
Niefajnie, że sąsiedzi się mszczą przy pomocy straży pożarnej. Przecież mogła być potrzebna gdzieś indziej, do prawdziwego pożaru! Czemu nie zadzwonili od razu po policję, że są spalane śmieci? To zadanie dla policji, a nie żeby wszczynać fałszywy alarm. A tak swoją drogą. Czy te osoby dostały jakiś mandat? Bo należałby sie mandat za palenie śmieci. Nie może być takie coś bezkarne, chyba to cywilizowany kraj? Czy sie myle :-) Jak i dla sąsiadów drugi mandacik za wzywanie bezzasadne straży pożarnej. Już by 2 mandaciki panowie policjanci mogli wystawić. A towarzystwo by sie czegoś nauczyło przy okazji.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij