Niedziela, 18 kwiecień 2021, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
16.11.2018, 20:46 | czytano: 3483

Plotki i prawda, czyli kto będzie wiceburmistrzem uzdrowiska

Rafał Hajdyła zastępcą burmistrza Rabki-Zdroju? Taką pogłoskę przekazała na piątkowej sesji Rady Miejskiej Ewa Przybyło. Odchodząca burmistrz powiedziała, że Hajdyła, kandydat w wyborach na burmistrza, złożył nowo wybranemu burmistrzowi Leszkowi Świdrowi propozycję, żeby mianował go wiceburmistrzem. - Taka propozycja nie padła - zaprzeczył Hajdyła.

- Przed wyborami sugerowano, że wezmę na zastępcę Ewę Przybyło, teraz że Rafała Hajdyłę. Te plotki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nie biorę takiego rozwiązania pod uwagę - mówi burmistrz elekt Leszek Świder. - Jeśli chodzi o wiceburmistrza, to prowadzę rozmowy. Mogę tylko powiedzieć, że chodzi o osobę spoza miny Rabka-Zdrój - dodaje, ale nie zdradza nazwiska.

Źródło: Gorce24.pl
najnowsze informacje
komentarze
32122:29, 18 listopada 2018
Bobo, w Rabce jest burmistrz a nie wójt, coś ten twój nos nie działa za dobrze i myślę, że z głową u ciebie jest podobnie.
Bobo18:16, 18 listopada 2018
To zapewne według mojego nosa będzie Janusz Tarnowski i będzie to jak najbardziej trafna decyzja pana Wójta.
koza13:59, 17 listopada 2018
Ale sobie spijają z dziobków . pytanie czy tego oczekiwali wyborcy i czy to nam wpłynie na rozwój Rabki. Bo jak na razie nic zmian na lepsze nie zapowiada. nie chcę być złym prorokiem ale pierdzenie w stołek też zajęcie a przez 5 lat siłą rzeczy coś tam burknie coś pomydli i jak nic się w Rabce nie działo to tak zostanie. przecież żadnych debat nie było, rozmów zabiegania o wyborców.NIC. Przybyło wszystkim obmierzła ale oby ten jegomość nie okazał się godnym jej zastępcą i kontynuatorem kłapania dziobem bez pokrycia.
urzędas12:09, 17 listopada 2018
Cytat: " Co więcej, uważam, że możemy poprzez współpracę z Panem Leszkiem bardzo dobrze się uzupełniać, biorąc pod uwagę moje, długoletnie doświadczenie w działaniu urzędów, inwestycjach i innych aspektach działania samorządu, a Pan Leszek wniesie do gminy z pewnością dużo cennych pomysłów, swoją kulturę osobistą i wiedzę na innych polach."
Taki wpis jest na Fb na stronie Rafała Hajdyły... jak to nie jest propozycja współpracy to ja jestem pleban
do Poli11:50, 17 listopada 2018
Zdurniałeś do reszty, z awanturnikiem bez perspektyw na jednej drodze.
poli23:08, 16 listopada 2018
bardzo dobry pomysł...wtedy będzie zgoda
Fan JT22:07, 16 listopada 2018
Niech Pan weźmie Janusza , będziecie mieć Geotermię i ścieki ze Skomielnej pięknie rozwiązane. Godny polecenia. I zimę będziecie mieć na stokach.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij