Wtorek, 25 luty 2020, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Szczawnica i okolice
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
23.11.2018, 13:40 | czytano: 2865

Wójt i radni gminy Czorsztyn zaprzysiężeni

W czwartek 22 listopada odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Czorsztyn. Zaprzysiężony na kolejną kadencję został wójt gminy Czorsztyn, Tadeusz Wach.

Tadeusz Wach wójtem gminy Czorsztyn został po raz trzeci. W nowo zaprzysiężonej Radzie Gminy zasiadło ośmiu radnych z jego komitetu oraz siedmiu radnych z komitetu Gmina Naszym Domem. - Ze swej strony deklaruję, że nie będę robił żadnego podziału między radnymi, nieważne czy są oni z mojego komitetu, czy też nie. Chciałbym, żebyście wszyscy Państwo mieli poczucie tego obowiązku, który na Państwu spoczywa, bo to ludzie w poszczególnych miejscowościach wybrali Państwa na swoich przedstawicieli, po to żeby coś dobrego dla tych miejscowości zrobić - mówił Tadeusz Wach deklarując współpracę z nowo zaprzysiężoną radą. Przewodniczącym po raz kolejny został Stanisław Chmiel, a na jego zastępcę wybrano Andrzeja Sprocha.Po uroczystym zaprzysiężeniu radnych sesję do momentu wyboru przewodniczącego Rady Gminy Czorsztyn prowadziła seniorka Czesława Królczyk. Następnie głos zabrał nowo wybrany przewodniczący, który poprowadził obrady zgodnie z wcześniej przyjętym porządkiem obrad.

Zgodnie z decyzją mieszkańców skład osobowy Rady Gminy Czorsztyn przedstawia się następująco: Bochniak Magdalena, Chmiel Stanisław, Chryc Renata , Dziatkowicz Anna, Gołdyn Krzysztof, Hagowski Grzegorz, Janczy Piotr,Klag Agnieszka, Królczyk Czesława, Magiera Sylwester, Salamon Paweł, Skawiński Tomasz, Sproch Andrzej, Szczurek Krzysztof, Zachara Bogumił.

Opr. Aneta Markus, fot.: CK Gminy Czorsztyn
najnowsze informacje
komentarze
Mieszkanka gmmmmmmm07:43, 27 listopada 2018
Sprzedając majątek gminy czyto na słowacji czy nad jeziorem .Nie tedy droga. I zaciągając kredyt milionowy końcem roku . Brawo
Mieszkanka Gminy17:11, 26 listopada 2018
Mp4 Sesje mozna juz oglądać na stronie UG, pierwsza mozna juz obejrzec :) a jesli masz jakies watpliwosci co do dyspozycja pieniedzmi gminnymi w minionej kadencji wystarczy zerknac na to jak maleja jej dlugi :)
ktos22:12, 24 listopada 2018
zmiana przewodniczacego bylaby wskazana to nie to stanowisko
blabla07:56, 24 listopada 2018
do "abc"
Chyba złe plotki słyszałeś, zastępcą ma być gość z Krościenka...
Mp406:52, 24 listopada 2018
Czy ktoś wie od kiedy będą nagrywane i publikowane sesje,
Bo wyborcy ciekawi są czy dalej będzie żelazna jednomyślność przy głosowaniu uchwał zwłaszcza tych dotyczących majątku gminy
abc20:56, 23 listopada 2018
Przewodniczący rady ze Sromowiec, zastępca przewodniczącego rady ze Sromowiec. I jak głoszą plotki - zastępca wójta będzie ze Sromowiec. Sromowianie się umacniają :)
powodzenia20:34, 23 listopada 2018
szkoda w tym wszystkim ze Pana Jandury już nie ma ale i tak wybił się bardzo wysoko
kluszkowianin18:56, 23 listopada 2018
Wójtowi taki przewodniczący jak najbardziej na rękę
życzliwy18:07, 23 listopada 2018
I słusznie za mała gmina by robić podziały. Większość radnych to nowi radni ,czyli stara rada straciła zaufanie mieszkańców ,dlaczego przewodniczący ciagle ten sam . W wyniku głosowania widać chęć zmiany.Zakładając że w małej gminie wszyscy radni się znają ,spotykają sie to w kościele ,w przychodni do lekarza rozmawiają se sobą i współpracują w innych organizacjach głosowanie powinno być jednomyśne co do przewodniczącego.Chyba że przewodniczący zadomowił sie przez pare kadencji niedba o spójnosć rady i dobro gminy.A może kogoś z wiąkszą energią i chęcią działania.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij