Sobota, 25 maj 2019, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Rabka Zdrój i okolice
Fog
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
06.12.2018, 11:24 | czytano: 1048

Iskierka nadziei dla Adasia

W najbliższą sobotę 8 grudnia Urząd Miasta Zakopane wraz ze Stowarzyszeniem Podhalańska Iskierka Nadziei organizuje w czasie Zakopiańskich Mikołajek zbiórkę na rzecz chorego na białaczkę Adasia z Witowa.

11-letni Adaś Kurzeja z Witowa pilnie potrzebuje naszej pomocy. Pod koniec października tego roku u chłopca zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną oraz guz śródpiersia. Potrzebny jest pilny przeszczep szpiku oraz znalezienie dawcy, gdyż nikt z najbliższej rodziny nie spełnia wymogów jako dawca szpiku. Adaś potrzebuje kosztownych leków i dalszej pilnej diagnostyki oraz badań. Program leczenia, któremu jest poddany Adaś, jest realizowany przez NFZ w podstawowym zakresie. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe dla ciężko chorego Adasia, gdyż rodziców nie stać na tak kosztowne leczenie. Zbiórkę do puszek podczas Zakopiańskich Mikołajek na Placu Nie podległości prowadzić będą wolontariusze Stowarzyszenia Podhalańska Iskierka Nadziei. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!

Źródło: Podhalańska Iskierka Nadziei, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij